|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خانواده‌ کارداشیان‌ ها چقدر در صنعت مدلینگ موفق هستند؟

نسیم پویا نسب
14 اکتبر 2023
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

مخاطبین و اهالی مد و فشن در طول برگزاری هفته‌های مد، توجه ویژه‌ای به طرح لباس‌ها و نحوه‌ی برگزاری فشن‌شوها دارند. در این میان، حضور افتخاری مهمان‌ها و چهره‌های شناخته شده در ردیف جلوی Front Row– فشن‌شوها و حتی حضور سوپرمدل‌ها در ران‌وی‌ها نیز، بسیار خبرساز و پرطرفدار است.
اگرچه حضور سلبریتی‌ها و افراد سرشناس در نقش مهمان و حتی به عنوان مدل، اعتباری مضاعف به نام برند می‌بخشد؛ اما پشت ‌پرده‌ی ظاهرشدن‌ این افراد، اهدافی تجاری وجود دارد. یکی از خانواده‌های خبرساز و پرحاشیه که حضورشان به عنوان مدل و مهمان توجه‌ها را به خود جلب می‌کند، خانواده‌ی کارداشیان است.
در چند فصل اخیر، حضور خواهران کارداشیان-جنر در دنیای مد و فشن با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده است. با نگاهی گذرا به حضور اخیر آن‌ها به خصوص در سال جاری؛ می‌توان دریافت که کیم، کایلی و کندال از لحاظ استراتژی و عملکرد حرفه‌ای، تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.
ما در این مطلب قصد داریم حضور این خواهران در صنعت مدلینگ و استراتژی آن‌ها در دنیای مد و فشن در سال جاری را با یکدیگر مقایسه کنیم.
به همین منظور در ابتدا به برجسته‌ترین حضور اخیر کیم، کایلی و کندال در دنیای مد و فشن نگاهی کوتاه بیندازیم. 

برجسته‌ ترین حضور کیم کارداشیان در دنیای مد

تصویر کیم بر روی کاور مجله‌ی CR برای دهمین سالگرد مجله با موهایی کوتاه.

تصویر کیم کارداشیان بر روی کاور مجله‌ی CR

تصویر کیم بر روی کاور مجله‌ی Fortune به عنوان 100 زن قدرتمند.

تصویر کیم بر روی کاور مجله‌ی Fortune

شرکت در ایونت Caring For Women.

کیم کارداشیان در ایونت Caring For Women

به عنوان مدل برای برند بالنسیاگا در فشن شوی بهار و تابستان 2024 در هفته‌ مد پاریس.

بررسی استایل خلاف‏کاران خوش پوش
ادامه مطلب

 حضور کیم کارداشیان به عنوان مدل برای برند بالنسیاگا در فشن شوی بهار و تابستان 2024

به عنوان میهمان در ردیف جلوی –Front row – شوی ویکتوریا بکهام.

کیم کارداشیان، معروف‌ ترین چهره‌ کارداشیان‌ ها

کیم کارداشیان؛ بنیان‌گذار برند لباس زیر Skims، حضورش در فشن‌شوی فصل گذشته‌ برند بالنسیاگا بسیار خبرساز شد. تا جائی ‌که او در استوری اینستاگرام خود این تجربه را ” به حقیقت پیوستن یک رویا ” توصیف کرد.

اگر به دیدن لوک‌های این کالکشن علاقه‌مندید به مطلب بررسی ۵۱امین مجموعه‌ی اوت کوتور بالنسیاگا سر بزنید.

او امسال هم به عنوان مدل فقط با برند بالنسیاگا همکاری کرد؛ اما در فشن‌ شو حضور فیزیکی نداشت و بعد از منتشر شدن تصاویر لوک‌ها در اکانت اینستاگرامی برند بالنسیگا، لوک شماره‌ی 61 بر تن کیم عکاسی شده بود.
کیم به نسبت سال‌های گذشته حضور کم‌رنگ‌تری به عنوان مدل در هفته‌های مد امسال داشت.  با توجه به شواهد موجود و آن‌چه گفته شد، گمان آن می‌رود که کیم کارداشیان از حاشیه‌ها و اخباری که همیشه به دنبال داشته فاصله گرفته و رویکردی جدید و متفاوت برای زندگی حرفه‌ای‌ خود انتخاب کرده است.

برجسته‌ ترین حضور تازه‌ کایلی جنر در دنیای مد

حضور در کمپین عکاسی Acne Studio با استایلی کثیف و گل‌آلود.

حضور در فشن شوی Acne Studio با پیراهنی قرمز.

به عنوان میهمان در فشن‌شوی بهار و تابستان 2024 پرادا در هفته‌ی مد پاریس.

به عنوان میهمان در Front row شوی اسکیاپرلی.

میهمان ویژه‌ی فشن‌شوی Dolce & Gabbana که به خاطر تأخیر او، نمایش 40 دقیقه دیرتر آغاز شد.

کایلی جنر؛ جوان‌ ترین و ثروتمندترین دختر خانواده

کایلی جنر، مؤسس برند لوازم آرایشی Kylie و اینفلوئنسراست که مجله‌ی فوربس او را “جوان‌ترین میلیاردر خودساخته‌ی تاریخ” معرفی کرده است. کایلی سال گذشته برجسته‌ترین حضور خود در دنیای مد و فشن را رقم زد. او با لباسی مشکی مزین به سردیس شیر از برند اسکیاپرلی در فشن‌شوی این برند حاضر شد.

کایلی جنر در لباسی با سر شیر از اسکیاپرلی

اگر مایلید در مورد این مجموعه بیشتر بدانید به مطلب بررسی کالکشن برند اسکیاپارلی در هفته مد و فشن 2023 پاریس در سایت کمد سارک سر بزنید.

یاسان؛ برندی پیشرو در جواهرات پوشیدنی ایران
ادامه مطلب

 برخلاف کیم که امسال حضور کم‌رنگ‌تری داشت، کایلی حضوری پرشور داشت. ویدئوهای او در حین فیلم‌برداری از خواهرش کندال در فضای مجازی بسیار وایرال شد. از نحوه‌ی حضور کایلی در فشن‌شوها می‌توان این‌گونه برداشت کرد که او برای ورود حرفه‌ای به صنعت مدلینگ گامی بلند برداشته و چشم‌اندازی جاه‌طلبانه داشته است.

حضورکندال جنر؛ درخششی در هفته‌های مد اخیر

تصویر کندال جنر روی کاور مجله‌ی W.

تصویرکندال جنر بر روی کاور مجله

فتوشوت‌های  Stella McCartney استلا مک کارتنی.

تصویرکندال جنر برای برند استلا مک کارتنی

حضور کندال در کمپین گوچی .

حضور کندال جنر در کمپین گوچی

به عنوان سوپرمدل در فشن‌شوهای اسکیاپرلی، ویکتوریا بکهام و…

کندال جنر به عنوان مدل در فشن شوی ویکتوریا بکهام

کندال جنر؛ یکی از سرشناس‌ ترین سوپر مدل‌ های دنیا

کندال، حرفه‌ای‌ترین دختر در میان کارداشیان-جنرها به عنوان مدل در دنیای مد و فشن است. بسیاری از منتقدان معتقدند که کندال کاملا اصولی وارد این صنعت شده و استانداردهای لازم برای فعالیت در این حرفه را دارد.
حضور کندال جنر در پیراهنی قرمز که از ناخن مصنوعی ساخته شده بود همراه با مدل موهای دهه‌ی 60 میلادی برای برند اسکیاپرلی در شوی امسال، سروصدای بسیاری به پا کرد.

 کندال جنر به عنوان مدل در فشن شوی اسکیاپرلی

مورد حمایت قرار گرفتن کندال از طرف نزدیک‌ترین افراد خانواده به خصوص مادرش-کریس جنر- در فشن‌شوهای این فصل، نکته‌ی قابل توجهی بود که از دید کاربران پنهان نماند.

کلام آخر
عملکرد کیم و کایلی به عنوان اینفلوئنسر و کارآفرین بسیار موفقیت‌آمیز بوده و این دو خواهر، درآمد و شهرتی چشمگیر در این تجارت‌ها داشته‌اند. نحوه‌ی حضورکیم و کایلی در فشن‌شوها، هم به عنوان مدل و هم مهمان، کمک شایانی به بیزینس آن‌ها داشته است؛ اما کندال جنر از ابتدا به عنوان مدل پا به عرصه گذاشته و تاکنون عملکرد بسیار حرفه‌ای‌تری داشته است.
با توجه به آن‌چه گفته شد، این حقیقت که خواهران کارداشیان-جنر علاقه‌ی زیادی به شهرت، به خصوص در صنعت مدلینگ، دارند انکارناپذیر است. بسیاری معتقدند که برنامه‌ریزی و استراتژی اصولی در ترتیب ورود خواهران کارداشیان-جنر به صنعت مدلینگ وجود دارد. این برنامه‌ریزی و حمایت همه‌جانبه‌ی خواهران از یکدیگر، دلیل روشنی برای بیشتر دیده شدن آن‌هاست. در صورتی که علاقمند به حوزه مدلینگ هستید مقاله هر آن‌ چه باید درباره‌ مدلینگ بدانید! را مطالعه کنید.
اما…
شما به عنوان مخاطب تا چه اندازه آن‌ها را موفق می‌دانید؟
به نظر شما، کدام یک از خواهران کارداشیان-جنر به عنوان مدل، حرفه ‌ای‌تر ظاهر شدند؟

10 طرح کفش مفهومی و خلاقانه
ادامه مطلب

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.