|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای استایل شلوار جین مام استایل

مونا فریدکیان
7 آگوست 2021
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

شلوارهای جین مام استایل مدل‌های مختلفی دارند که بنابر مدل‌های آن‌ها می‌توانید استایل‌های متفاوتی را داشته باشید. این مدل‌ها شامل موارد زیر هستند:

• جین مام استایل مشکی
• جین مام استایل آبی
• جین مام استایل آبی روشن
• جین مام استایل اسید شویی شده
• جین مام استایل بگی یا گشاد

در مطالب پیشین در مورد شلوار مام استایل صحبت کردیم، در این مقاله به روش های استایل این مدل شلوار می پردازیم.

جین؛ شلواری بدون سن و سال

جین مام استایل مشکی

درست است که مدل‌های اصلی مام جین آبی هستند، اما چون شلوار مشکی همیشه مشتری و طرفدارهای خودش را داشته است، مام جین مشکی هم یکی از پرفروش‌هاست. شما مطمئناً در یک شلوار مام جین مشکی بسیار شیک به نظر می‌رسید. اما برای ست کردن آن باید حواستان را جمع کنید تا به خوبی خودتان را نمایش دهید.

برای ست کردن این شلوار گزینه‌های زیادی را می‌توانید انتخاب کنید و دست‌تان باز است. یکی از گزینه‌های جذاب برای مام جین مشکی، چکمه به همراه بلیزر و پیراهن سفید است. ظاهر شما با این انتخاب عالی می‌شود. بلوزهای راه راه، کت‌های چرم مخصوصاً به رنگ مشکی و یا مدل‌های مختلف بلوز و تی‌شرت را با آن امتحان کنید. با مام جین مشکی، حتماً می‌توانید یک ظاهر زیبا برای خودتان داشته باشید. برای آشنایی بیشتر مقاله تفاوت بلوز و تیشرت را مطالعه کنیدو

مانتوی مناسب با جین مام استایل مشکی


رنگ مشکی یکی از رنگ‌هایی است که به راحتی با هر رنگی ست می‌شود؛ مخصوصاً اگر آیتم مشکی مد نظر شما شلوار باشد و چه بهتر این‌که جین هم باشد. شما به راحتی می‌توانید هر رنگی اعم از روشن و تیره را با جین مام استایل مشکی ست کنید. یکی از ویژگی‌های مثبت رنگ مشکی این است که هر رنگی، با آن هماهنگ شود را درخشان‌تر نشان می‌دهد. به هرحال دست شما برای انتخاب باز است. در فصل تابستان انواع مانتوهای نخی و خنک را می‌توانید به همراه جین مام استایل مشکی داشته باشید. انتخاب بهتر برای این شلوار مدل‌های اورسایز است. برای فصل زمستان هم انواع مدل‌ها و رنگ‌های پالتو و بارانی مناسب این استایل است.

شلوار جین، دوست همه کارهتان را چگونه بشویید


جین مام استایل آبی


یکی از استایل‌های بدون زحمت و راحت، جین آبی است. بنا به موقعیتی که می‌خواهیم شرکت کنیم اولین گزینه‌ای که همه‌ی ما به آن فکر می‌کنیم جین آبی است. جین آبی با لباس‌های زیادی ست می‌شود. این لباس‌ها شامل بلوزهای رنگی از سفید تا قرمز و مشکی و حتی رنگ‌های نود و خنثی هستند. تی‌شرت‌ها با رنگ‌های مختلف هم انتخاب مناسبی برای شلوار جین مام استایل هستند. برای این‌که ظاهر خوب و کمی متفاوت داشته باشید می‌توانید یک کمربند مناسب را برای استایل خودتان در نظر بگیرید. کمربندها می‌توانند استایل شما را به روز و ترندی نمایش دهند. خوبی این مدل جین این است که برای تمام فصول قابل استفاده است و به راحتی می‌توانیم نام « شلواری برای تمام فصول » را بر روی آن بگذاریم.

مانتوی مناسب با جین مام استایل آبی


از آن‌جایی که رنگ آبی رنگ سردی است، بهتر است مانتویی که با آن انتخاب می‌کنید کمی به استایل شما گرما ببخشد. رنگ‌های گرم مانند گلبهی، بنفشِ قرمز، سرخابی و یا هر رنگ گرمی که در نظر دارید، برای ساختن یک استایل زیبا مناسب است. در تابستان دست‌تان برای انتخاب رنگ‌ها بازتر است و می‌توانید یک استایل خوش رنگ داشته باشید. اما برای زمستان چون رنگ‌ استایل‌ها به تیرگی تمایل دارند، رنگ‌های انتخابی شما با جین مام استایل آبی کمی تفاوت خواهند داشت. پیشنهاد ما به شما رنگ‌های کرم روشن و تیره، مشکی، قهوه‌ای، نارنجی تیره و … است. برای انتخاب رنگ شال و روسری‌، هم می‌توانید آن را با رنگ شلوار هماهنگ کنید؛ یعنی هم می‌توانید از طیف آبی انتخاب کنید یا از تناژ رنگ مانتو بهره ببرید.

استایل مناسب برای ماه مبارک رمضان
ادامه مطلب


جین مام استایل آبی روشن


مدل دیگر جین مام استایل به رنگ آبی روشن است. این رنگ جین را می‌توانید هم با لباس‌هایی ست کنید که استایل شما شبیه دهه 80 شود و هم می‌توانید مدل‌های امروزی را انتخاب کنید. مام استایل آبی روشن برای موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک بلوز سفید به همراه بلیزری ساده و یا با طرح پوست حیوانات، می‌تواند استایل شما را با مام استایل آبی روشن زیبا جلوه دهد. شاید پوشیدن این مدل شلوار کمی جسارت بخواهد و زیرا هم قد را کوتاه‌تر نشان می‌دهد و هم اندام را بزرگ‌تر از سایز واقعی نمایش می‌دهد. پس با این حساب وقتی رنگ آن آبی روشن باشد مشخصه‌هایی که گفتیم را پررنگ‌تر هم می‌کند. اگر شما عاشق رنگ آبی روشن هستید، برای این‌که کمی استایل با این رنگ را تعدیل کنید می‌توانید از بلیزر مشکی استفاده کنید. بلوز مشکی با این ست ترکیب خوبی را برای شما می‌سازد.

10 ایده برای تکمیل استایل تی‌شرت و شلوار جین

چه مانتویی با جین مام استایل آبی روشن بپوشیم؟


از رنگ‌هایی که در سال 2021 بسیار ترند هستند رنگ‌های پاستلی است. جین مام استایل آبی روشن هم نوعی از رنگ پاستلی به شمار می‌آید. شما برای انتخاب یک مانتوی زیبا به آسانی می‌توانید یکی از رنگ‌های پاستلی را که امسال ترند هستند انتخاب کنید. فقط کافی‌ست که سری به طیف گسترده‌ی رنگ‌های پاستلی بزنید، تا رنگی را که دوست دارید و با سلیقه‌ی شما هم‌خوانی دارد پیدا کنید.
چون مام استایل‌ها چون مدل‌های گشادی هستند بهتر است مدل مانتوی‌تان را هم گشاد انتخاب کنید. مانتوی تنگ و چسبان زیاد برای این مدل شلوار مناسب نیست. مدل‌های اورسایز و مدل‌هایی که با اندازه‌ی اندام شما مطابقت دارند برای آن‌ها بسیار خوب هستند.

انواع ست لباس پدر و دختری
ادامه مطلب


جین مام استایل اسید شویی شده


اگر به دنبال ساختارشکنی هستید جین مام استایل اسید شویی شده مناسب شماست. این مدل از جین برای کسانی که از تکرار خسته شده‌اند و می‌خواهند کمی تفاوت را در ظاهر خودشان داشته باشند بسیار مناسب است. تی‌شرت‌ها و بلوزهای زیادی با این مدل جین هماهنگ است. شما هم می‌توانید تی‌شرت خودتان را ساده انتخاب کنید و هم با بلوزی ساده و یا با طرح‌های ساده بپوشید. چون شلوار طرح‌های شلوغ و ناهماهنگ دارد و امکان دارد نگاه بیننده را جذب کند، بهتر است برای بلوزتان سادگی را برگزینید. از مدل کفش‌هایی که برای این شلوار مناسب است ما به شما کفش‌های پاشنه‌دار و اسپرت را پیشنهاد می‌کنیم. شاید تعجب کنید؛ اما درست است، کفش پاشنه بلند این استایل را زیبا می‌کند.

تاثیر کمربند در استایل؛ چطور از کمربند در استایل خود استفاده کنیم؟

چه مانتویی با جین مام استایل اسید شویی شده مناسب است؟


برای انتخاب مانتو، مانند بلوز بهتر است که آن را ساده انتخاب کنید. به خاطر شلوغی مدل شلوار، سادگی رنگ و طرح مانتو استایل شما را زیباتر می‌کند. اما حواس‌تان باشد مانتوهای مدل کلاسیک و مجلسی مناسب این شلوار نیستند. سعی کنید مانتوهای راحت، گشاد و تابستانی را انتخاب کنید.

شلوار جین مام استایل برای افراد لاغر


اگر شما ریز اندام و لاغر هستید چند روش برای این‌‌که استایل مناسبی با جین مام استایل داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم. اول این‌که مانند همیشه یادتان باشد کفش پاشنه بلند برای شما بسیار مناسب است. پس آن‌ را با جین مام استایل هم استفاده کنید. البته نه این‌که کفش‌ کتانی را کلاً فراموش کنید. کفش‌های کتانی به خاطر راحتی همیشه در اولویت هستند مخصوصاً زمانی که شلوار جین به پا می‌کنید. به‌هرحال کفش کتانی برای کسانی که ظریف و لاغر هستند بهتر است گزینه‌ی دوم باشد. سعی کنید تعادل را در قسمت بالاتنه و پایین بدنتان حفظ کنید. کارایی جین مام استایل مانند جین اسکینی است، یعنی شما همان استایلی را که با اسکینی می‌پوشید با جین مام استایل هم می‌توانید داشته باشید. از پیشنهاد‌های ما برای شما بلیزر، کت چرمی و مدل‌های مختلف ژاکت، کمی بزرگ‌تر از سایز خودتان است. برای آشنایی بیشتر با شلوار مناسب برای تیپ بدنی مقاله راهنمای انتخاب شلوار بر اساس فرم بدن؛ شلوار مناسب هر اندام را مطالعه کنید.

شلوار مام استایل برای افراد پلاس سایز


جین مام استایل یکی از بهترین گزینه‌ها برای انواع اندام است. چون کمر آن بالاتر از ناف می‌ایستد، قد پاهای شما را بلندتر نشان می‌دهد. در ضمن فرم اندام ساعت شنی را برای‌تان می‌سازد. به همراه آن یک تی‌شرت و یا بلوز سایز خودتان با طرح ساده بپوشید. تی‌شرت می‌تواند ورزشی باشد و اندام شما را به خوبی در بربگیرد. برای کفش بهتر از مدل‌های پاشنه‌دار استفاده کنید تا قد شما را بلندتر کند و پاهایتان را کشیده نمایش دهد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های تیره برای استایل‌تان بهره ببرید. شما هم می‌توانید جین و هم تی‌شرت‌تان را تیره انتخاب کنید تا لاغرتر به چشم بیایید. اما از انتخاب رنگ‌های نود و یا پارگی بر روی زانو نترسید.

در این میان کدام مدل از ترندهای شلوار جین مام استایل بیشتر مورد علاقه شماست؟ ترجیح می‌دهید بنابر ترند سال 2021 و مدل‌های جین که در بازار موجود است کدام مدل را برای خودتان انتخاب کنید؟

انواع شلوار جین راسته را چطور در استایل خود ست کنیم؟


اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.