|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پیشنهاد چند طرح ترندی بر روی تیشرت

هدی فهیم
16 ژوئن 2021
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

ترند طرح‌های مختلف بر روی تیشرت، طیف گسترده‌ای از خلاقیت‌های هنری را شامل می‌شود که در جهت حمایت از افراد، جوامع و جنبش‌های اجتماعی در سراسر جهان به وجود آمده‌اند. طراحان بدون هیچ محدودیتی از المان‌های مختلف برای انتقال آنچه به آن فکر می‌کنند استفاده می‌کنند.

اگرچه بعضی‌ها ممکن است بگویند، این فقط یک تی‌شرت است و نه بیشتر و طرح یک تیشرت قرار نیست تغییری در جهان ایجاد کند، اما همین تی‌شرت برای بسیاری از مردم روشی است که به‌صورت خلاقانه‌ای تصورات و تفکراتشان را آزادانه و امن بیان کنند. به کمک همین تی‌شرت‌ها جامعه می‌تواند به اتفاقات و رخ‌داد‌های مختلف واکنش نشان دهد.

طرح‌های فانتزی برای تشویق به کتاب‌خوانی

کتاب‌ها سبب می‌شوند که افراد جامعه به روش‌های بسیار مختلفی با هم پیوند داشته باشند. این طرح ترند که توسط کتابفروشی‌های مستقل سراسر کشور رواج یافته است، در اوج تعطیلی و رکود ناشی از COVID-19 به حمایت از این مشاغل برآمده و به آنها کمک کرد که در قالب‌های جدید بتوانند کسب و کار خود را حفظ کرده، حقوق کارمندانشان را پرداخت کرده و همچنان به جامعه خود خدمت کنند.

چند قانون کاربردی برای ست کردن تی‌شرت اورسایز

طرح کتاب در طراحی تی‌شرت در سال 2021
طرح کتاب در طراحی تی‌شرت در سال 2021

جملات الهام‌بخش و انگیزشی بر روی تی‌شرت

گاهی اوقات تی‌شرت شما، می‌تواند آنچه را عقیده دارید جسورانه‌تر و واضح‌تر بیان کند. جملات انگیزشی با فونت‌های متنوع و طراحی‌های زیبا چه تنهایی با تاکیید بر نوشته و یا به عنوان آیتم تکمیلی با نقاشی‌های متنوع همراه خاص روزمره شما خواهد بود.

کلماتی با چند رنگ مختلف

با استفاده از حروف و نوشته‌هایی با رنگ‌های متنوع، به تی‌شرت خودتان روح دهید و آن را انرژی بخش کنید. پالت رنگی که برای حروف انتخاب می‌کنید حال و هوای تیشرتتان را بازگو می‌کند. هم می‌توانید صرفا از چند رنگ محدود پالت رنگی استفاده کنید، و هم می‌توانید هر حرف از جمله طراحی شده روی تیشرت را به یک رنگ متفاوت درآورید!

تایپوگرافی‌های دست‌نویس

با حروف و دستخط خاص، لحنی متمایز را در طراحی تی‌شرت اعمال شده است. فرم حروف به صورت دست خط شخصی فرمی خاص و شخصی سازی شده را به لباس شما ارائه می‌دهد. برای مثال از حروفی با طراحی شیک، قدیمی، پررنگ و برجسته و یا ظریف استفاده کنید.

تایپوگرافی‌های دست نویس در طراحی تی‌شرت در سال 2021
تایپوگرافی‌های دست نویس در طراحی تی‌شرت

طرح‌هایی که با دست کشیده شده‌اند

طرح‌های تی‌شرت که از نقاشی‌های دستی الهام گرفته شده‌اند همیشه از شخصیت و اهمیت زیادی برخوردار هستند. این نوع نقاشی‌هایی که گویی با مداد طراحی شده‌اند ترند بسیار خوبی برای سال پیش رو هستند. خطوط واضح، دقیق و آزادانه این طرح فضای زیادی برای خلاقیت تخیلتان فراهم می‌کند.  

انتخاب و خرید بلوز و شومیز، متناسب با استایل شخصی شما

کلمات و حروف پیچ‌ و تاب خورده

متن‌هایی با حروف کج و کوله و تاب‌دار بهترین روش برای برجسته کردن یک متن ساده روی تی‌شرت است. به هزاران شکل مختلف می‌توانید کلمات را پیچ‌وتاب دهید! حتی می‌توانید با طراحی کلمت موجدار قدیمی، بیننده را به دهه 70 برگردانید!

رنگین‌کمان‌های مینیمالیستی

این رنگین‌کمان‌ها نشان‌دهنده شادی، امید و شگفتی بوده و همچنان یک ترند رایج در طرح‌های تی‌شرت است. این رنگین‌کمان‌های مینیمالیستی را می‌توان خیلی راحت در کنار هر نوع طرح دیگری روی تی‌شرت پیاده کرد. می‌توانید طرح رنگین‌کمان خود را در کنار یک متن واضح و ساده بیاورید، و یا متنتان را همگام و در امتداد قوس رنگین‌کمان بنویسید.  

رنگین‌کمان‌های مینیمالیستی در طراحی تی‌شرت در سال 2021
رنگین‌کمان‌های مینیمالیستی در طراحی تی‌شرت

طرح‌های هنری بی‌هدف (Doodle)

این طراحی‌های بی‌هدف را می‌توان به هر روشی انجام داد. با خطوط نازک، خطوط موج‌دار، اشکالی از هر رنگ و اندازه، هر طور که تمایل دارید. بگذارید تخیل شما فرمان را در دست بگیرد. سپس طرح تولید شده را روی لباس‌های خود چاپ کنید!

طرح‌های هنری بی‌هدف در طراحی تی‌شرت در سال 2021
طرح‌های هنری بی‌هدف در طراحی تی‌شرت

معرفی 5 کفش پرکاربرد برای خانم‌ها و آقایان

کلمات قوس‌دار و به شکل منحنی

با استفاده از متن و کلمات قوس دار، تایپوگرافی طرح خود از حالت معمولی اولیه تبدیل به طرحی عالی و فوق‌العاده کنید. تایپوگرافی متن شما چه به‌صورت دایره کامل باشد و چه به‌صورت نیم دایره، می‌تواند کیفیت طراحی تی‌شرت شما را به‌صورت قابل‌ملاحظه‌ای افزایش دهد.

کلمات قوس‌دار و به شکل منحنی در طراحی تی‌شرت در سال 2021
کلمات قوس‌دار و به شکل منحنی در طراحی تی‌شرت

بدن‌های خمیده

با افزودن فیگورهای خمیده به طرح تی‌شرت خود، به طراحی خود شخصیت دهید. این شخصیت‌های بازیگوش با بدن‌های خمیده معمولا با دست طراحی شده و رنگ‌های روشن دارند. با این طرح‌ها به‌راحتی می‌توانید خلاقیت خود را در یک تی‌شرت ساده وارد کرده و آن را متمایز کنید.

بدن‌های خمیده در طراحی تی‌شرت در سال 2021
بدن‌های خمیده در طراحی تی‌شرت

متن‌های ساده و واضح با فونت‌های معمولی

با استفاده از  کلماتی حاوی حروف واضح و خوانا (با فونت‌های معول و رایج نوشتاری) می‌توانید طرح تی‌شرت خود را تبدیل به یک بیانیه کنید. این طرح ترند معمولا در تی‌شرت‌های تبلیغاتی استفاده می‌شود و به خالق طرح کمک کند تا پیام خود را به همه بیینده‌ها منتقل کند.

طرح چهره انسان

با محبوبیت بیش از پیش نقاشی دیجیتال، پرتره‌های چهره‌های انسانی تبدیل به طرحی ایده‌آل برای طرح تیشرت شده‌اند. با این نوع طرح به‌خوبی می‌توانید لباس خود را شخصی‌سازی کرده و آن را جذاب کنید. برای این طرح هم می‌توانید از سبک‌های انتزاعی و هم سبک‌های واقع‌گرایانه استفاده کنید!

متن‌های تکراری

از متن‌های تکرار شونده می‌توانید برای تی‌شرت استفاده کنید تا مطمئن شوید حتی افرادی که خود را به ندیدن می‌زنند هم متوجه پیام شما شده‌اند! با تکرار یک متن می‌توانید هم حرفتان را منتقل کرده، هم تأثیر مطلوبی ایجاد کرده و در عین حال تی‌شرتی کاملاً زیبا طراحی کنید. اگر اهل طراحی‌های فوق العاده ای نیستید، اما همچنان می‌خواهید یک تی‌شرت شیک داشته باشید این بهترین راه است.

متن تکراری در طراحی تی‌شرت در سال 2021
متن تکراری در طراحی تی‌شرت

استایل جذاب با شلوارک؛ یار قدیمی تابستان

پرتره‌های حیوانات

پرتره‌های حیوانات همچنان به عنوان یکی از انتخاب‌های محبوب در زمینه طراحی و تی‌شرت‌های سفارشی هستند. ما این روند طراحی را به دلیل کاربردی بودن آن دوست داریم چون دربرگیرنده مفاهیم مختلفی از جمله نجات حیوانات و سازمان‌های حیات‌وحش و حیوانات خانگی مشهور است. شما می‌توانید طرح حیوان خود را با استفاده از خطوط ساده بدن و چند ویژگی بارز چهره نقاشی کرده و یا آن را به نحوی طراحی کنید که جزئیات ریز آن را هم شامل شود تا بتوانید شخصیت منحصر به فرد او را پیاده کنید.

پرتره حیوانات در طراحی تی‌شرت در سال 2021
پرتره حیوانات در طراحی تی‌شرت در سال 2021

متن‌ها و کلمات معکوس

با استفاده از متن‌ها و تایپوگرافی‌های معکوس روی تی‌شرت می‌توانید حین سلفی گرفتن در آینه عکسی عالی از خود داشته باشید. متن‌های معکوس در آینه به حالت نرمال خود دیده می‌شوند. این سبک طراحی، روشی خلاقانه بین ترندهای طرح تی‌شرت بوده و طراحی بسیار ساده و بی دردسری نیز هست.

متن و کلمات معکوس در طراحی تی‌شرت در سال 2021
متن و کلمات معکوس در طراحی تی‌شرت در سال 2021

نتیجه گیری

استفاده از انواع مدل تیشرت با طرح‌های متنوع برای تکمیل استایل روزانه ما روشی است. ابزاری برای بیان نظرات و نگرش ماست. از این مدل‌ها متنوع هوشمندانه استفاده کنید، توجه به معنای نوشته، کیفیت اجرا و رنگ‌بندی استفاده شده استایل شما را تکمیل و ارتقا می‌دهد.


ترندهای مو
ادامه مطلب
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.