|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بررسی استایل 10 مجری محبوب تلویزیونی

مونا فریدکیان
26 ژانویه 2021
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

برنامه‌های تلویزیونی پربازدید، سبب می‌شوند که استایل مجریان آن هم زیر نظر و نگاه تیزبین مخاطب باشد. مجریان استایل شخصی خودشان را دارند و بنابر سلیقه و اقتضای دیدگاه خود آن را انتخاب می‌کنند. بعضی از آن‌ها از استایلیست بهره می‌برند و بعضی دیگر از سلیقه‌ی شخصی خود استفاده می‌کنند. امروز می‌خواهیم با کمد از استایل برخی از مجریان محبوب رمزگشایی کنیم. کمد را همراهی کنید. در این مقاله کمد سارک به بررسی استایل مجریان تلویزیونی محبوب دنیا پرداخته‌ایم.

اپرا وینفری

اپرا وینفری  oprah Winfrey بدون شک یکی از بهترین مجریان برنامه‌های تلویزیونی است. بعد از این‌ که به چهره‌ای سرشناس تبدیل شد او را در میان فرش قرمزها و جشنواره‌ها با استایل‌های زیبایی دیده‌ایم. استایل اپرا وینفری در زندگی روزمره‌ و در سمت یک مجری، ساده و در عین حال مناسب است. اپرا با موفقیت‌های پی‌درپی که به دست آورد تقریباً فرش قرمز را به عنوان یکی از برنامه‌های دائمی‌اش در تقویم دارد. بنفش، از رنگ‌های مورد علاقه‌اش است و او را در این رنگ زیاد دیده‌ایم.

در استایل اپرا مدل یقه‌هایی که برای پیراهن‌ و کت دامن‌ انتخاب  می‌کند تنوع زیادی دارد؛ مدل‌های کتی، یقه قایقی، یقه هفت و… . مدل‌های یقه او طوری انتخاب می‌شوند که با شکل صورتش هماهنگی دارد. اغلب لباس‌هایش مناسب با مدل اندامش انتخاب می‌شوند و همین موضوع استایل اپرا را جذاب‌تر می‌کند. در کنار رنگ‌های طبیعی علاقه‌ی زیادی به سنگ‌های تزیینی لباس دارد. اپرا همچنین از کمربند در استایل خود لذت می‌برد. از طراحان مورد علاقه‌اش Vivienne Westwood  است.

اپرا وینفری، استایل محریان تلویزیون
اپرا وینفری
اپرا وینفری

الن

Ellen DeGeneres الن دی جنرس یکی از مجریان محبوب در میان مردم است. شوهای تلویزیونی او همیشه مورد استقبال بوده است. در سال‌های اخیر هم الن شو در میان مردم آمریکا و بعضاً در دنیا زیاد دیده می‌شود. استایل الن خاص اوست. پیراهن مردانه دکمه‌دار، کت‌های بلیزر به همراه شلوار ساده و یک کفش ورزشی استایل الن را تشکیل می‌دهند. گاهی کت شلواری که به تن می‌کند مونوکروم است و گاهی هم از رنگ‌های متضاد استفاده می‌کند. اما موضوعی که در استایل الن بیشتر مورد توجه است همان کت شلوار دائمی است.

بسیاری از زنان بعد از دیدن استایل الن سبک و لباس خود را از او تقلید کردند و حتی زمانی که به عنوان مهمان در برنامه الن شو شرکت می‌کنند استایلی مشابه الن را به تن دارند. استایل الن به گونه‌ای است که حتی اگر او را در یک برنامه‌ی دیگر هم به عنوان مجری ببینید با آن‌چه الان به تن می‌کند تفاوتی نخواهد داشت. البته او در سال‌های گذشته استایل متفاوتی داشت. خودش در این‌باره می‌گوید: «در طی دهه‌ها استایل هم مانند فکر تغییر می‌کند. وقتی شما به عقب نگاه می‌کنید از استایل گذشته خود حس خوبی ندارید. شاید در آینده هم نسبت به امروزتان حس خوبی نداشته باشید.»

Ellen DeGeneres، استایل مجریان تلویزیونی
Ellen DeGeneres

جیمی فالن

جیمز توماس معروف به جیمی فالن jimmy fallon کمدین، مجری، تهیه کننده و خواننده آمریکایی‌ست. او به عنوان یک مجری موفق در تلویزیون ظاهر شده است. استایل جیمی فالن یک استایل ساده و در عین حال شیک و بدون ایراد است. پارچه‌هایی که انتخاب می‌کند اغلب از طیف ظریف آن می‌باشد که به همراهش یک کراوات رنگی استفاده می‌کند. البته گاهی هم برعکس آن عمل می‌کند.

هفته مد کروز مختص تعطیلات
ادامه مطلب

بعضی اوقات بر روی یقه‌های لباس‌هایش نقاشی‌هایی هم بوده است اما در کل او از یک استایل ساده پیروی می‌کند. جیمی فالن می‌خواهد به خاطر حرف‌ها و اجرایش توجه‌ها را جلب کند و نه استایل خاص و چشمگیرش. گویا کت شلوار جزء جدایی ناپذیر از استایل جیمی فالن است. استایل جیمی فالن به گونه‌ای است که حتی در ورزش‌های کوهستانی هم با کت شلوار حاضر می‌شود. از طراحان مورد علاقه‌اش تام فورد است.

jimmy fallon
jimmy fallon
jimmy fallon، استایل مجریان تلویزیون
jimmy fallon

استیو هاروی

از دیگر مجریان سرشناس می‌توانیم از استیو هاروی steve Harvey نام ببریم. او در شبکه‌های آمریکایی برنامه‌ی محبوبی دارد که از مخاطب زیادی برخوردار است. استایل استیو هاروی دارای چند ویژگی است که آن‌ها را باهم مرور می‌کنیم. کت شلوار استایل محبوب اوست اما کت شلواری که راحت و البته به همراه جلیقه باشد. راحتی به این معنا که کت شلوار دارای شلوار گشاد باشد تا بتواند آزادانه حرکت کند.

اگر به استایل استیو هاروی دقت کرده باشید همیشه از شلوارهای گشاد استفاده کرده است. استایل کت شلوار او تلفیقی از سبک آمریکایی و ایتالیایی است؛ یعنی کتی با شانه‌هایی به سبک آمریکایی و برش‌هایی به سبک ایتالیایی. در عکس‌های استیو هاروی کمتر پیش می‌آید که او را در یک کت شلوار تنگ ببینید؛ او پیرو راحتی است. اما جیب کت شلوارش از سبک ایتالیایی تبعیت می‌کند. جیب‌هایی بدون در پاکتی در زاویه‌ای که کت شلوارهای ایتالیایی دوخته می‌شوند. استیو هاروی عاشق رنگ است. او استایل‌هایی با رنگ‌های متنوع زیاد استفاده می‌کند.

steve Harvey
steve Harvey

شهاب حسینی

سید شهاب‌الدین حسینی (shahab hosseini) معروف به شهاب حسینی درست است که از بازیگران محبوب است اما او کارش را از مجری‌گری آغاز کرد. اولین برنامه‌ای که با اجرای او به روی آنتن رفت اکسیژن نام داشت. در آن برنامه اغلب با کت شلوارهایی به رنگ روشن و بیشتر سفید ظاهر می‌شد که استایلش مناسب با مد آن سال‌ها بود. استایل شخصی شهاب حسینی کژوال است. از پیراهن‌های مردانه و شلوار جین یا پارچه‌ای در استایل شخصی‌اش بهره می‌برد. البته گاهی هم کت تک را بر تنش می‌بینیم.

او به خاطر اندام مناسبی که دارد کت شلوار و استایل کلاسیک بر تنش خوب می‌نشیند. استایل شهاب حسینی بر روی فرش قرمز جشنواره کن، یک کت شلوار مشکی به همراه پیراهن سفید و کراوات مشکی بود. اخیراً و بعد از سال‌ها او مجری برنامه‌ای با عنوان همرفیق شده است. استایل شهاب حسینی در برنامه‌ی جدیدش هم کت شلوار است که به غیر از مونوکروم گاهی هم از دو رنگ برای ست آن بهره می‌برد. یکی از استایل‌های او کتی به رنگ صورتی به همراه شلوار خاکستری بود که این سبک استایل تاکنون کمتر در برنامه‌های این چنینی در ایران استفاده شده بود.  

جیمز کوردن

جیمز کوردن James corden؛ بازیگر، کمدین، مجری و نویسنده آمریکایی است. او در یک شوی تلویزیونی که از شبکه سی بی اس پخش می‌شود به عنوان مجری می‌باشد. جیمز کوردن به خاطر چاقی اندامی که دارد به استایلش اهمیت ویژه‌ای می‌دهد و اعتقاد دارد مدل لباس‌هایش به او اعتماد به نفس می‌دهد. از طراحانی که استایلیست او برایش انتخاب می‌کند می‌توان به گوچی، بربری و تام فورد اشاره کرد. کوردن می‌گوید: «طراحان لباس قابلیتی دارند که می‌توانند به راحتی یک نامتناسب را زیبا و مناسب به چشم بیاورند.» همچنین می‌گوید: «وقتی اندام شما چاق باشد احساس می‌کنید که دیگر نمی‌توانید از مد پیروی کنید.» این حرف‌ها نشان می‌دهد که استایل جیمز کوردن چقدر برایش اهمیت ‌دارد.

صنعت مد و فشن در قرنطینه؛ قرنطینه مصرف
ادامه مطلب

یکی از اصولی که او رعایت می‌کند استفاده از کت شلوار منوکروم است. زیرا استایل تک رنگ می‌تواند اندام را متناسب و باریک‌تر نشان دهد. البته او در استایل شخصی‌اش از سبک کژوال استفاده می‌کند و با سبکی که در برنامه‌ی تلویزیونی خود می‌پوشد متفاوت است.

پیرز مورگان

پیرز مورگان Piers Morgan از مجریان محبوب انگلیسی است. او در سال‌های 2011 تا 2014 برنامه‌ای را با عنوان امشب با پیرز مورگان در شبکه cnn داشت. پیرز مورگان به واسطه‌ی شغلش با افراد سرشناس زیادی مراوده داشته است به همین دلیل به خوبی می‌داند که هر لباسی را کجا بپوشد. استایل پیرز مورگان در اکثر مواقع کاملاً رسمی است. او را در مکان‌هایی که نیاز به استایل رسمی دارد حتماً با کت و شلوارهایی از برندهای معروف می‌بینیم. چه بسا که کت شلوارهایش را از ساویل رو تهیه می‌کند.

اما استایل پیرز مورگان، زمانی که او را به عنوان مجری در برنامه‌هایی مانند مسابقات رانندگی و یا برنامه‌هایی این‌چنینی می‌بینیم اسپرت است که بازهم مناسب همان برنامه است. آقای مورگان گویا حساسیت زیادی بر روی استایل افراد دارد زیرا در یک مصاحبه نقدی بر استایل هری داشت. اغلب کت شلوارهایی که به تن می‌کند به رنگ آبی تیره و یا خاکستری است که با یک پیراهن سفید آن را هماهنگ می‌کند. در استایل پیرز مورگان برای انتخاب رنگ کراوات تنوع بیشتری می‌بینیم و کراوات‌هایش رنگ‌های شادی دارند. برش کت شلوارهایی که به تن می‌کند مطابق مد روز است و این انتخاب‌ها استایل پیرز مورگان را در میان مجریان در دسته شیک‌پوشان قرار داده است.

رابین رابرتز

خانم رابین رابرتز Robin Robers یکی از مجریان رنگین پوست در شبکه‌های تلویزیونی آمریکاست که طرفداران زیادی دارد. خانم رابرتز 51 ساله در سال 2007 اعلام کرد که به سرطان پستان مبتلا شده است و در حال درمان می‌باشد. از سال 2012 هم درگیر نوع دیگری از بیماری مغز استخوان است. اما با این وجود هرگاه که او را برنامه به عنوان مجری می‌بینیم استایل زیبایش مورد توجه قرار می‌گیرد. او به واسطه‌ی قد بلند و اندام کشیده‌ای که دارد لباس‌هایش زیبایی بیشتری پیدا می‌کنند. اغلب دامن‌هایش رنگ‌های شاد و زیبا دارند. رنگ‌های شاد در استایل رابین رابرتز نشان از روحیه‌ی خوبش دارد.

گاهی دوربین‌ها او را در هفته‌های مد در نیویورک نیز شکار کرده‌اند که در یکی از این عکس‌ها لباس قرمز زیبایی به تن دارد. استایل رابین رابرتز به قدری طرفدار دارد که سایت‌های مد به محض استفاده‌ی او از یک لباس، آدرس سایت فروشگاهی که از آن خرید کرده است را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. از مشخصه‌های استایل رابین رابرتز همان رنگ‌های شاد است خواه با شلوار و مونوکروم باشد و یا با دامن و رنگ‌های متضاد. از نکات جالب توجه در استایل رابین رابرتز این است که لباس‌های شیک و سبک دوست داشتنی‌اش را خیلی مواقع با قیمتی بسیار پایین حدود 50 دلار خریده است. 

Robin Robers، استایل مجریان تلویزیون
Robin Robers

سایمون کوول

سایمون کوول Simon Cowell یکی از جالب‌ترین مجریان از نظر استایل در میان همکاران خودش است. او بسیار ثروتمند است اما در عین حال استایلش همیشه تکراری‌ست. منظور از تکراری همان کلمه‌ای است که شما برداشت کردید. بله او همیشه تی‌شرتی سفید، مشکی یا رنگ‌هایی معین، گاهی هم پیراهنی که در جلو دکمه دارد می‌پوشد، به همراه یک شلوار جین، همین! گاهی هم امکان دارد که از کت شلوار در مراسمی رسمی استفاده کند اما در کل او طرفدار سادگی‌ست. استایل ساده و خاص او سبب شده که بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

بلا، زیبا‌رویی با نقاب
ادامه مطلب

خیلی از تحلیل‌گران دلایل متفاوتی برای استایل سایمون کوول مطرح کرده‌اند. یکی از دلایل سادگی در استایل سایمون کوول این است که او دوست ندارد خود را درگیر مدهای زودگذر کند و سالی 4 مرتبه کمد خود را تغییر دهد. از دلایل دیگر این است که می‌گویند بسیاری از مردان مد و فشن را مختص زنان می‌دانند و فکر می‌کنند که مد برای مردان همیشه یکسان است. در کنار این دلایل اگر به استایل چند نفر از طراحان خاص مانند کارل لاگر فلد، جورجیو آرمانی و روبرتو کاوالی در دهه‌های گذشته دقت کنید متوجه می‌شوید که آن‌ها هم در طول سالیان از یک سبک و از یک مدل لباس پیروی کرده‌اند.

او با این‌که یک مجری بسیار قوی و مجرب است، در عین‌حال استایل ساده‌اش نشان از نگه داشتن یک منطقه امن برای او دارد. او این راحتی را دوست دارد و می‌خواهد آن را برای همیشه حفظ کند. البته بسیاری معتقدند استایل سایمون کوول کسل‌کننده است اما هر کس شیوه و سبک خودش را برای زندگی دوست دارد.

امین حیایی

امین حیایی Amin Hayai بازیگر و از داوران عصر جدید است. استایل امین حیایی همیشه مورد توجه بوده و نگاه‌ استایلیست‌ها را به سمت خودش جذب کرده است. رنگ مورد علاقه‌ی امین حیایی سبز است ولی وقتی می‌خواهد از کت شلوارهای رسمی استفاده کند اغلب از رنگ سرمه‌ای به همراه پیراهن سفید استفاده می‌کند. امین حیایی در استایل رسمی و نیمه رسمی به خوبی نمایان می‌شود.

برای این‌ که در کنار پسرش جوان‌ به نظر برسد سعی می‌کند از سبک اسپرت بیشتر  بهره ببرد. در چند برنامه‌ی عصر جدید عکس‌های زیادی  از او با کت چرم  دیده‌ایم. یکی از علایق امین حیایی پوشیدن پیراهن سفید به همراه شلوار جین با عینک دودی است. زمانی که استایلش اسپرت است بیشتر کفش کتانی می‌پوشد اما در فصل پاییز و زمستان نیم‌بوت هم در استایل امین حیایی دیده‌ایم. 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.