|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کمد کپسولی بهاره رو بچین!

تیم کمد
6 می 2021
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

احتمالا در مورد کمدهای کپسولی بسیار شنیده‌اید اما اگر نمی‌دانید اجازه بدهید تا در ابتدا توضیح مختصری درباره‌ی آن داشته باشیم. کمد کپسولی، کمدی است که با آیتم‌های محدود، امکان ترکیب کردن استایل‌های متفاوت را به شما می‌دهد. اما ما در این مطلب می‌خواهیم از ویژگی‌های یک کمد کپسولی بهاره به شما بگوییم و پیشنهادات مناسبی در این رابطه برای شما داشته باشیم. از رنگ‌بندی و انتخاب پالت رنگی مناسب بهار تا آیتم‌های پرکاربرد کمد کپسولی بهاره. در ادامه همراه ما باشید.

رنگ‌بندی و انتخاب پالت رنگی مناسب بهار

برای این‌که کمد کپسولی کاربردی داشته باشید، باید از رنگ‌های مناسبی استفاده کنید. انتخاب 3 یا 4 رنگ برای کمد کپسولی گزینه‌ی مناسبی است. بهتر است 2 تا 3 انتخاب شما از رنگ‌های خنثی و انتخاب‌های دیگر از رنگ‌های شارپ و غیرخنثی باشد. بهتر است تا آیتم‌های بیسیک را از رنگ‌های خنثی انتخاب کنید و آیتم‌های کوچک‌تر و ارزان‌تر را از رنگ‌های شارپ. زیرا امکان جایگزینی و تعویض خرید محصول جدید را دارند. برای بهار می‌توانید از رنگ‌های سفید، فیلی و یا کرم به عنوان رنگ‌های خنثی پالت رنگی و رنگ‌های پاستلی دیگر، برای تکمیل کردن پالت رنگی‌تان استفاده کنید. همیشه رنگ‌های روشن برای فصل بهار انتخاب‌های هوشمندانه‌ای هستند.

کمد کپسولی؛ چطور با چند دست لباس، استایل‌های متنوع بسازیم؟

آیتم‌های پرکاربرد کمد کپسولی بهاره

هر فصل قوانین و قواعد پوششی خاص خود را دارد و مهم‌ترین عامل آن آب و هواست. اگر بخواهیم برای هر فصل کمد کپسولی جدایی را انتخاب کرده باشیم، از رسالت کمد کپسولی دور شده‌ایم. رسالت استفاده از کمد کپسولی حمایت از مد پایدار و کمتر کردن مصرف‌گرایی است؛ پس اگر ما بخواهیم برای هر فصل یک کمد جدا داشته باشیم به انبوهی از لباس‌ها احتیاج داریم. بهتر است برای هر نیم سال یک کمد داشته باشیم و نهایتا بین بهار و تابستان چند آیتم کوچک را تغییر دهیم. در ادامه آیتم‌های مناسبی برای کمد لباس بهاره را به شما پیشنهاد می‌دهیم با توجه به پالت رنگی کمد لباستان و جو جغرافیایی منطقه‌ی محل زندگیتان، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

استایل بهاره با شومیز سفید

شومیز سفید با شلوار

شلوار جین و شومیز سفید هر دو از آیتم‌های خیلی پرکاربرد هستند. استایل کردن این دو آیتم با همدیگر راحت‌ترین کاری است که شما را همیشه ترندی نشان می‌دهد و هیچ سن و سالی را هم نمی‌شناسد. انواع مختلفی از شلوارها را می‌توانید با انواع مختلفی از شومیزهای سفید استفاده کنید. شلوارجین‌های بگی، شلوار جین‌های جاگر و شلوارهای راسته‌ی پارچه‌ای همگی به همراه یک شومیز سفید مناسب هستند. این استایل‌ها را می‌توانید با یک کفش پاشنه بلند تکمیل کنید و یک استایل اسمارت کژوال را ساخته باشید. هم اینکه می‌توانید با یک اسنیکرز جذاب یک استایل کژوال را ساخته باشید. هر آیتمی در کمد کپسولی بهاره خود داشته باشید با شومیز سفید زیبا و بی‌نظیر خواهد شد.

شومیز سفید با دامن

شومیز سفید محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کند پس با هر لباسی می‌توانید آن را استایل کنید. دامن‌های بلند برای نشان دادن خاص بودن شما به همراه یک روسری کوچک که دور گردنتان گره خورده از دیگر استایل‌هاییست که با یک شومیز سفید می‌توانید بسازید. این استایل بسته به نوع دامن و جنس آن با کتونی و یا لوفرها استایل جذابی می‌سازد. در ادامه از کفش‌های مناسب کمد کپسولی بهاره می‌گوییم.

کمد لباس یک اندام سیب چه آیتم هایی دارد ؟

شومیز سفید به عنوان پیراهن

شومیز سفید شما اگر کمی بلند باشد می‌تواند به عنوان پیراهن هم استفاده شود. با یک کمربند جلوه‌ی بیشتر به آن ببخشید. با توجه به استایل و مراسمی که برای آن آماده می‌شوید می‌توانید با کتونی و یا کفش‌های پاشنه دار آن‌ها را ترکیب کنید. ببینید که در میان کفش‌های کمد لباس کپسولی خود کدام کفش انتخاب هوشمندانه‌تری است. شومیز شما می‌توند نقش یک پیراهن آستین سه ربع زنانه را هم بازی کند.

لباس مهمانی در فصل مهمانی
ادامه مطلب

شومیز سفید به عنوان مانتو

شومیز سفید بلند شما می‌تواند به عنوان مانتو هم استفاده شود. پس یکی از کاربردی‌ترین آیتم‌ها برای کمد کپسولی بهاره شومیز سفید است. اگر آب دستتان است زمین بگذارید و به خرید اینترنتی شومیز سفید فکر کنید. اگر به دنبال استایل های بیشتری با شومیز سفید هستید مقاله استایل با شومیز سفید را مطالعه کنید.

کت بلیزر یا یقه انگلیسی

یک کت بلیزر می‌تواند انتخاب همیشگی کمد شما به عنوان مانتو باشد. بهتر است رنگ کت خود را از رنگ‌های خنثی پالت رنگیتان انتخاب کنید. زیرا معمولا گران قیمت‌تر هستند و باید به دیگر آیتم‌ها، مثل اکسسوری‌ها بیایند. برای بهار رنگ‌های سفید، طوسی و کرم گزینه‌های مناسبی هستند. کت خود را به همراه جوراب شلواری برای مهمانی‌ها هم می‌توانید امتحان کنید و استایل الگانتی برای خود بسازید.

استایل با کت بلیزر
کت بلیزر مناسب استایل بهاره

کفش مناسب کمد کپسولی بهاره

کتانی سفید برای کمد کپسولی بهاره

بهار فصل استفاده از رنگ‌های روشن است، از طرفی کفش‌های خوب و استاندارد، قیمت به نسبت بالایی دارند؛ برای مثال اگر کتانی خود را نارنجی رنگ بخرید قطعا بعد از چند بار استفاده دیگر تمایل به کاربرد آن ندارید. پس سفید بهترین انتخاب برای نیم فصل گرم سال است؛ اگر نگران کثیف شدن کتانیتان هستید به رنگ طوسی هم فکر کنید.

کالکشن کپسولی capsule collection

کتانی سفید برای کمد کپسولی بهاره
کتانی سفید برای کمد کپسولی بهاره

کفش کالج برای کمد کپسولی بهاره

شاید بتوانید کل بهار را با یک کفش کالج و کتانی سپری کنید و برای تابستان به فکر یک صندل باشید. این‌کار به شما کمک می‌کند تا تقریبا برای هر موقعیتی کفش مناسب داشته باشید. بهتر است هر کدام از کفش‌ها رنگ یکی از رنگ‌های خنثی پالت رنگی‌تان باشد تا جای مانور بیشتری داشته باشید و لوفرها بهترین انتخاب برای این کفش هستند.

اصول ست‌ کردن شومیز در استایل‌ های مختلف
ادامه مطلب

روسری و شال مناسب کمد کپسولی بهاره

برای خرید روسری و شال می‌توانید با محدودیت کمتری پیش بروید. رنگ‌ها و تنوع را با استفاده از شال و روسری به استایل خود بیاورید. برای شال و روسری بیسیک‌ها را فراموش کنید و به ترندها روی بیاورید، یک بابوشکا برای ترندی کردن کمد کپسولی شما بهترین انتخاب است.

روسری و شال مناسب کمد کپسولی بهاره
روسری و شال مناسب کمد کپسولی بهاره

شلوار مناسب برای کمد کپسولی بهاره

برای بهار 1400 شلوارهای اسکینی زیاد کاربردی ندارند. برای ترندی نگه داشتن کمد لباستان می‌توانید از شلوارهای راسته، بگی و یا دامن شلواری‌ها استفاده کنید. انتخاب رنگ شلوار هم بهتر است از رنگ‌های خنثی پالت رنگی شما باشد. شاید انتخاب دو شلوار گزینه‌ی مناسبی برای کمد کپسولی بهاره باشد. سعی کنید یکی از آن‌ها را جوری انتخاب کنید که در محیط‌های رسمی هم بتوانید آن را بپوشید و هم برای موقعیت‌های غیر رسمی استایل مورد پسندی را داشته باشید. اما انتخاب نوع آن بسته به سبک زندگی شما، متفاوت است.

صنعت مد در پساکرونا و پیش‌بینی رفتار مشتریان

کیف‌های مناسب کمد کپسولی بهاره

کیف‌های قدیمی را با آیتم‌های کوچک نو کنید؛ مثلا روسری کوچکی که دور بند آن می‌بندید و یا چارمی که به آن آویزان می‌کنید. این کار شما را صاحب چندین کیف جدید می‌کند. برای انتخاب رنگ در کیف آزادنه‌تر عمل کنید؛ زیرا کیف‌ها تا سال‌ها قابل استفاده هستند و می‌توانید زمان زیادی از آن‌ها استفاده کنید؛ اما اگر رنگ‌های خنثی را برگزیدید می‌توانید در زمان استفاده با روسری‌ها به آن‌ها رنگ ببخشید.

کیف‌هایی که با قابلیت دسته‌هایشان به چند مدل مختلف قابل استفاده‌اند هم از انتخاب‌های مناسب برای کمد کپسولی شما هستند. شما می‌توانید گاهی آن‌ها را به شکل کوله‌پشتی، گاهی به شکل کیف‌های کج کژوال استفاده کنید.

کیف‌های مناسب کمد کپسولی بهاره
کیف‌های مناسب کمد کپسولی بهاره

اکسسوری‌های مناسب کمد کپسولی بهاره

در تمام مراحل کمد کپسولی از بیسیک‌ها استفاده می‌کنیم تا با اکسسوری‌ها تغییر ایجاد کنیم. اکسسوری‌هایی که قیمت پایین‌تری دارند و راحت‌تر از آیتم‌های دیگر قابل استایل کردن هستند. انتخاب اکسسوری‌های طلایی و نقره‌ای انتخاب هوشمندانه‌تری است.

اکسسوری‌های مناسب کمد کپسولی بهاره
اکسسوری‌های مناسب کمد کپسولی بهاره

فوت‌های کوزه‌گری کمد کپسولی

طراحی استایل‌های مونوکروم یکی از راحت‌ترین راه‌های تبدیل کمد لباس شما به یک کمد کپسولی است. با انتخاب رنگ‌های هم خانواده می‌دانید که به راحتی می‌توانید تمام آیتم‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید و این اتفاق استایل شما را زیباتر هم می‌کند.

مدل حجاب به سبک کشورهای اسلامی
ادامه مطلب

به مکان‌هایی که در آن فصل قرار است بروید دقت کنید. اگر قرار است باشگاه بروید و به کفش کتانی جدید احتیاج دارید به جای صندل جدید کتانی را جایگزین کنید. یا اگر محل کار شما رسمی است پس به کفشی مناسب محل کارتان هم احتیاج دارید و در خرید کفش باید این نکته را نیز در نظر بگیرید.

در مصاحبه‌ی کاری و محل کار چه بپوشیم؟

مزایای کمد کپسولی

کمد کپسولی بیشتر از هر چیز دیگری از مصرف‌گرایی شما کم می‌کند. اگر از نظر خودتان آدم مصرف‌گرایی هستید چالش کمد کپسولی می‌تواند تمرین خوبی برای شما داشته باشد. صنعت مد دومین صنعت آلوده‌کننده کره‌ی زمین است و طراحی و استفاده‌ی از کمد کپسولی قدم کوچکی برای حمایت از مدپایدار است.

استایل شخصی شما با کمک کمد کپسولی شکل می‌گیرد. پس اگر می‌خواهید امضای خود را روی استایلتان بگذارید کمد کپسولی گزینه‌ی مناسبی است. بعضی از برندها کالکشن‌های کپسولی طراحی و تولید می‌کنند، که انتخاب از میان آن‌ها شاید برای شما کار را آسان‌تر کند و جذاب باشد.
اگر از آیتم خاصی در کمد کپسولی بهاره خود استفاده می‌کنید برای ما بنویسید. پالت رنگی انتخابی شما برای بهار و تابستان امسال چیست؟

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.