|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ترندهای میکاپ 2021

تیم کمد
5 فوریه 2021
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

در سال 2020 تغییرات زیادی در تمام بخش‌های زندگی ما رخ داد. از سبک آشپزی، مسافرت‌ها، لباس پوشیدن و حتی آرایش کردن. همین باعث می‌شود که پیش‌بینی ترندهای میکاپ در سال 2021 سخت باشد؛ اما نشدنی نیست. امسال در تمام بخش‌ها دو گزینه روی میز ماست. هم می‌توانیم افراط کنیم هم تفریط.

می‌توانیم به شرایط عادت کرده باشیم و روتین رفتاری ما بعد از کرونا همان روتین زمان کرونا باشد، یا از طرفی بعد از یک سال تحمل تغییر، پرقدرت‌تر به زمان قبل بازگردیم و ادامه دهیم. در این مطلب در رابطه با تاثیرات کرونا بر میکاپ، ترند بازگشت رژلب‌ها، ترند خط چشم‌های رنگی، ترند سایه‌های اسطوخودوس، ترند سایه‌های خطی با خط چشم رنگی، حذف کرم پودرها و مژه‌های بنفش می‌گوییم. با کمد سارک همراه باشید.

تاثیرات کرونا بر میکاپ در 2021

با وجود ویروس کووید 19 گونه‌ها و لب‌های ما پشت ماسک‌ها پنهان می‌شوند؛ پس بسیاری از محصولات مورد علاقه‌ی ما عملا بی‌استفاده خواهند بود. برندهای آرایشی از اتفاقات 2020 به عنوان یک سرمشق برای طراحی پلن‌های سال 2021 استفاده می‌کنند و تلاش می‌کنند تا جایی که امکان دارد کنترل اوضاع را در دست بگیرند.

 در سال 2021 دو گزینه روی میز داریم و می‌توانیم به هر دو طرف حرکت کنیم. هم می‌توانیم از کرونا تاثیر بگیریم و شعار “زیبایی در سادگیست” را ادامه دهیم؛ هم اینکه بعد از یک سال آرایش نکردن به آرایش‌های سنگین روی بیاوریم. پیدا کردن تنوع در این بخش مهم است. وقتی هر دو گزینه روی میز داریم، شما به راحتی می‌توانید هر کدام که در حال و هوای آن روزتان بود انتخاب کنید. پس خیلی سخت نگیرید و نگران نباشید. کرونا یک تاثیر مثبت روی دنیای مد و شاخه‌های مختلف آن داشت و آن هم با اهمیت شدن “راحتی” بود. همه راحتی را در این یک سال حس کردند و کیست که اذیت شدن را بر راحتی ترجیح دهد؟

ترند بهار 2020؛ پیراهن‌های تاثیرگذار
ادامه مطلب

ترند بازگشت رژلب‌ها

در سال 2020 به خاطر استفاده از ماسک‌ها نمی‌توانستیم استفاده‎‌ی زیادی از رژ لب داشته باشیم. اما حالا بعد از یک سال دور بودن از ماتیک‌ها دوباره رژلب‌های پرتغالی رنگ ترندی هستند. منظور از رژلب‌های پرتغالی، رنگی است که میان رنگ قرمز و نارنجی قرار دارد. این رنگ‌ها با ریمل و بدون خط چشم ظاهر زیباتری دارند. رنگی که روی لب شماست اگر توجه زیادی را جلب می‌کند بهتر است برای چشم‌هایتان آرایش ساده‌تری را انتخاب کنید.

رژلب
ترند بازگشت رژلب‌ها

ترند خط چشم‌های رنگی

خط چشم‌های رنگی و زیبا که در سال گذشته هم، شاهد استفاده‌ی زیاد از آن‌ها بودیم جایی نرفته‌اند. بروید و از داخل کمدهایتان خط چشم آبی مایع را بردارید و ترندها را روی صورتتان پیاده کنید. با خط چشم‌های رنگی هم، می‌توانید استایل خود را حفظ کنید. از رنگ‌های موجود در پالت رنگی استایلتان می‌توانید برای انتخاب رنگ خط چشم کمک بگیرید.

خط چشم- ترند آرایشی 2021- ترند میکاپ 2021
ترند خط چشم‌های رنگی

ترند سایه‌های اسطوخودوسی

سایه‌هایی با تناژهای کم‌رنگ و پررنگ از بنفش امسال ترندی هستند. این تم رنگی یادآور گل‌های گیاه اسطوخودوس است و به همین نام هم معرفی شده است. امکان دارد باز هم مجبور به استفاده از ماسک‌ها باشیم و همین باعث می‌شود که سایه‌های پررنگ‌تر، پرکارتر از قبل باشند.

سایه چشم- ترند آرایشی 2021- ترند میکاپ 2021
ترند سایه‌های اسطوخودوسی

ترند فرم سایه‌های خطی

سایه‌های خطی با خط چشم‌های رنگی بسیار پرطرفدارند و باعث می‌شوند شما به راحتی زیبایی چشم‌هایتان را به رخ بکشید. با وجود ماسک‌ها و کووید 19 احساسات شما از طریق چشم‌هایتان مشخص خواهد شد. تنها راه برقراری ارتباط ما با اطراف همراه ماسک، نشان دادن احساسات در چشمانمان است. پس باید به شیوه‌ی درست و مناسب استایلمان این کار را انجام دهیم. مثلا اگر استایل فانتزی دارید از خط چشم‌ها با خطوط فانتزی و زیبا استفاده کنید و با خط چشم‌های رنگی سبک گربه‌ای، استایل کلاسیک بسازید.

ترند سایه- سایه خطی- ترند آرایشی 2021- ترند میکاپ 2021
ترند فرم سایه‌های خطی

ترند مژه مصنوعی

مژه مصنوعی‌ها امسال طرفداران زیادی دارند. مژه‌ها می‌توانند به راحتی ظاهر زیبایی به شما بدهند. مژه‌ها می‌توانند از ارکان اصلی آرایش و زیباترشدن چشم‌هایتان باشند. پس بهتر است اگر در آرایشگاه همیشه از مژه مصنوعی استفاده می‌کردید این بار خودتان یاد بگیرید چون کل امسال این مورد یکی از ترندهای میکاپ در سال 2021 است و شما نمی‌توانید تمام سال را در آرایشگاه باشید. اگر راحت هستید و با مژه‌های کاشت و نگهداری آن‌ها مشکلی ندارید می‌توانید مژه‌های کاشت را استفاده کنید.

مژه مصنوعی- مژه کاشت- ترند آرایشی 2021- ترند میکاپ 2021
ترند مژه مصنوعی

آمدن ماسک‌ها و رفتن کرم پودرها

کرم پودرها همراه با ماسک قابل استفاده نبودند پس روند به سمت رسیدگی به پوست پیش رفت. رسیدگی به پوست نوعی کرم پودر دائمی محسوب می‌شود. پوست‌های براق و شبنم گونه‌ای که استفاده از BB کرم‌ها در اولیت اول آن‌هاست. امسال ترندی و جذاب هستند. پوست‌هایی که نه خیلی مات هستند و نه خیلی براق انگار که شبنم روی پوست شما نشسته ترند هستند.

آشنایی با trench coat و همراهی بارانی‌ ها در استایل امروز ما
ادامه مطلب

استفاده از محصولات مراقبت پوستی و روتین‌های پوستی به عنوان یکی از روش‌های مراقبت شخصی محسوب می‌شوند. هرچند کرم پودرهای فول کاور جایی نمی‌روند فقط نحوه‌ی استفاده از آن‌ها تغییر می‌کند. یعنی شما یا کرم پودر را به صورت فول کاور یا همان را با کاور پایین استفاده می‌کنید. پوست طبیعی یعنی به سبکی که کک و مک و لکه‌های صورتتان پوشیده نشود.

کرم پودر- ترند آرایشی 2021- ترند میکاپ 2021
حذف کرم پودرها

ترند آرایش عید 1403 که شما را زیباتر خواهد کرد

مژه‌های بنفش

اگر از سایه‌های بنفش لذت نمی‌برید می‌توانم برای سال آینده مژه‌های بنفش را به شما پیشنهاد کنم. ریمل‌های رنگی را بهتر است دو تا سه بار روی هم بزنید تا رنگ مورد نظر را داشته باشند. رنگ ریمل شما باید تناژ هماهنگی با سایه، رژلب و رژگونه‌تان داشته باشد. با رژ نارنجی از ریمل بنفش استفاده نکنید.

ریمل- ریمل رنگی- ریمل بنفش
مژه‌های بنفش

رژلب‌های براق

در همه‌ی قسمت‌های میکاپ یک میکاپ طبیعی ترندتر از همه است. پس لب‌هایتان را اسکراب کنید، این‌کار را با عسل و شکر مخلوط شده می‌توانید انجام دهید و بعد از آن از یک برق لب یا لیپ گلاس با رنگ طبیعی استفاده کنید تا زیبایی خود لب‌هایتان نمایان شود.

رژلب- لیپ گلاس- ترند آرایشی 2021- ترند میکاپ 2021
رژلب‌های براق

به سمت نوستالژی‌ها

امسال رنگ‌های مات هم ترند هستند. هر چقدر رنگ‌های نوستالژی دهه 90 میلادی مثل قهوه‌ای و سبز را به کار ببریم ترندی‌تر خواهیم بود. استایل‌هایی مثل استایل آریانا گرانده هم به دهه‌های 60 برمیگردد. ریحانا در محصولات fenty beauty یادآور می‌شود که پوست‌های طبیعی همچنان پرطرف‌دار هستند و محصولات فنتی بیوتی Fenty Beauty حالت طبیعی پوست را حفاظت می‌کنند. تمرکز زیادی بر روی مینیمالیستی بودن و فقط افزایش رنگ‌ها و ویژگی‌های طبیعی بوده است.

میکاپ دهه 60- ترند آرایشی 2021- ترند میکاپ 2021
میکاپ نوستالژی

برابری در میکاپ

امسال برندهای مختلف برای تکمیل کردن رنگ‌های کرم پودرها، برانزرها، رژگونه‌ها و کانسیلرها تلاش کردند. سرانجام مارک‌های متعلق به رنگین‌پوستان بیشتر از آنچه در گذشته بودند در جریان اصلی و خط مقدم قرار گرفتند. امیدواریم که همان انرژی حفظ شود و این جریان ادامه یابد. از طرفی هم مراقب مارک‌های مستقل و در حال ظهور مانند UOMA Beauty و Mented Cosmetics باشید. آن‌ها محصولات شگفت انگیز رنگی می‌سازند.

ترند حجاب در سال 2020 و 2021 چگونه خواهد بود؟
ادامه مطلب

شما از کدام یک از این ترندهای میکاپ در سال 2021 پیروی را می‌کنید؟ از کدام یک از قبل استفاده کرده‌اید؟

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.