|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

11 ترند آرایش عید 1403 که شما را زیباتر خواهد کرد!

نیلوفر روحی
21 فوریه 2024
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم
ترند آرایش عید 1403

با فرا رسیدن بهار 1403، علاوه بر لباس، کیف‌ و‌ کفش از آرایش و میکاپ خود غافل نشوید. ترند آرایش عید 1403 درخشندگی و شادابی بیشتری را به همراه دارد. از پوستی شاداب و درخشان تا رنگ‌های پر جنب‌و‌جوش، این بهار زیبایی طبیعی شما را دوچندان خواهد کرد. اکثر خانم‌ها و دختران جوان مراقبت از پوست را در اولویت قرار می‌دهند. حرکت به سمت میکاپ تمیز با ماندگاری بالا طرفداران بیش‌تری خواهد داشت. موضوع اصلی ترند آرایش عید 1403، پذیرش منحصر به فرد بودن و درخشش درونی هر شخص است؛ در نتیجه آرایش سنگین و مات جایی ندارد و جای خود را به پوست‌ درخشان و سبک داده‌ است. از رنگ‌های ملایم و پاستلی تا خط چشم‌های ظریف، زمان درخشش زیبایی‌های طبیعی با پیچ و تاب مدرن فرا رسیده است. مثل همیشه همراه کمد سارک باشید تا نگاهی به 11 ترند آرایش عید 1403 بیندازیم.

ترند آرایش 2024 - آرایشی که در سال 1403 مد است

آرایش شب چیست؟

روند سیر مطلب به این صورت است:

 • مدل آرایش عید 1403
 • پوست شفاف و براق
 • ابروهای نازک
 • رژگونه‌ هلویی
 • سایه‌های سرد و براق
 • رژلب نود و براق تا قرمز و مات
 • خط چشم گرافیکی
 • مژه‌های رنگی
 • خط چشم و سایه‌ی رنگی
 • هایلایترهای مرواریدی
 • آرایش ترند امسال؛ گرانچ
 • آرایش عید دخترانه
آرایشی که در سال 2024 مد

آرایش مدیوم چیست؟

مدل آرایش عید 1403

در شروع سال جدید همه به‌دنبال تغییر در ظاهر خود هستند. در مدل آرایش عید 1403 حس سرزندگی و شادابی بیش‌تری به چشم خواهد خورد. ترند آرایش امسال‌ جذابیتی رویایی و رمانتیک دارد. مدل آرایش امسال بر زیبایی طبیعی و پایدار و پوست شفاف و درخشان تأکید دارد. از پوشش‌های سنگین و مات پوست دوری کنید و تا حد امکان بر آرایش کم و ملایم ولی براق تمرکز کنید. این سبک آرایش همه‌ی سلیقه‌ها را شامل می‌شود. در ترند آرایش عید 1403 از آرایش چشم‌های گرافیکی تا لب‌های درخشان و رنگارنگ، با بهترین ورژن خود ظاهر شوید. در ادامه، 11 ترند آرایش 1403 که شما را زیباتر خواهد کرد، بررسی می‌کنیم.

آزایش مد امسال
آرایش صورت امسال - مجله کمد
آزایش چشم امسال - مجله کمد

پوست شفاف و براق

یکی از موارد مهم در آرایش ترند امسال یک پوست شفاف و براق است. فرمول‌های شفاف و سبک به پوست اجازه می‌دهد تا از طریق آن بدرخشید. پوست سالم و درخشان بهترین آرایش صورت امسال است. پرایمرهای روشن‌کننده، محصولات مراقبت از پوست و آبرسان، درخششی روشن ایجاد می‌کنند که طراوت و سرزندگی را به پوستتان می‌دهند. در ترند آرایش عید 1403 از لایه‌های سنگین زیرسازی پوست و کرم‌پودر مختلف خبری نیست. پوست مخملی و صاف، یک مدل آرایش ساده برای عید است. این پوست مثل یک ساتن براق است اما نرمی و لطافت مخمل را دارد. در ترند میکاپ امسال رسیدگی به پوست خود را جدی‌تر بگیرید.

ترند میک آپ 1403
پوست براق ترند آزایش 2024

ابروهای نازک

 با ابروهای پرپشت و کلفت خداحافظی کنید! ما از ابروهای نازک و قدیمی دهه‌ی 90 صحبت نمی‌کنیم؛ ابروهایی که کمی از آن حالت پرپشتی بیرون آمده‌اند و یک خط نرم، طبیعی و منظم دارند. این‌بار ابروهای مرتب و یکدست و نازک جای ابروهای پرپشت و نامنظم و از خط بیرون زده را خواهند گرفت. این فرم ابروهای نازک در مدل آرایش صورت امسال یک نکته‌ی مهم در ترند آرایش عید 1403 است. یک قاب طبیعی در چهره‌ی خود را، اولویت قرار دهید. 

ابروهای نازک - مدل آزایش امسال
آرایش چشم و تکنیک آزایش چشم 2024
تکنیک آرایش چشم دخترانه در سال جدید

رژگونه‌ هلویی

رژگونه‌‌ی هلویی، صورتی و اسطوخودوس، حس شادابی خاصی به گونه‌ها می‌دهد. رنگ‌های پاستلی حسی رمانتیک و زنانگی در آرایش شما ایجاد خواهند کرد. در آرایش عید نوروز، از سرخ شدن گونه‌ی خود راضی باشید. رژگونه‌ی مایع جای خود را به رژگونه‌ی کرمی می‌دهد. این رژگونه‌های کرمی بافت و برجستگی متفاوتی به گونه‌ی شما می‌دهند. همان‌طور که گفتیم، در آرایش سال 1403 طبیعی بودن آرایش شما مهم‌ترین چیز است.

رژگونه هلویی آراش ترند امسال
آرایش براق صورت، مد امسال

سایه‌های سرد و براق

انتظار دیدن پلک‌های براق را داشته باشید. سایه‌های سرد و براق دوسال است که در رده‌ی اول ترند میکاپ قرار گرفته‌ است. باید بگوییم که امسال هم در جایگاه اصلی خود باقی خواهند ماند. در آرایش عید نوروز خود از طیف رنگی آبی بیش از بقیه استفاده کنید. آبی تیره یا روشن با تن سرد فرقی نمی‌کند؛ مهم این است که براق باشد. همین درخشانی در ترند آرایش 1403 کافیست. بسیاری از این طیف رنگی آبی در کنار رنگ‌های قهوه‌ای و خاکستری، جذابیت خاصی به چشمان شما می‌دهد.

سایه سرد و براق ترند آرایش چشم 1403
سایه های رنگ های شاد مد آرایش بهاری
آرایش چشم امسال 2024
سایه چشم براق - آرایش مد امسال

رژلب نود و براق تا قرمز و مات

بخش اساسی ترند آرایش عید نوروز 1403 تنوع رژلب‌هاست. از رژلب نود و براق تا قرمز و مات، این طیف از رنگ‌ها را بنا به هرسلیقه‌ای خواهیم دید. همه می‌خواهیم شخصیت منحصر به فرد خود را داشته باشیم. پس بافت رنگی خود را پیدا می‌کنیم و با آن می‌درخشیم . چیزی که در ترند میکاپ امسال مطرح است، بافت هر قسمت از میکاپ شماست. حالا در بخش لب قرار است چه بافتی داشته باشیم؟ در آرایش جدید امسال بافت رژلب‌های ژله‌ای و براق بسیار ترند است؛ همان رژلب‌های بازیگران کره‌ای که در جذابیت و درخشندگی میکاپ آن‌ها نقش اساسی دارند. اما این بدین معنا نیست که رژلب‌های قرمز و مخملی از رده خارج شده‌اند. لب‌های قرمز همان چیزی است که با توجه به تناژ رنگی پوستتان، همیشه و در هر زمان مناسب است. فقط کافیست سردی و گرمی پوستتان را تشخیص دهید و رنگ قرمز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

رژلب نود و براق تا قرمز و مات
رژ لب نود - ترند میک آپ 2024
رژ لب قرمز - مد آرایش امسال
مدل آرایش بهاری - مجله کمد

خط چشم گرافیکی

در آرایش چشم امسال قرار است خط چشم‌ گرافیکی، چشمان شما را در مرکز توجه قرار ‌دهد. زیرا چشم‌ها به نقطه کانونی بسیاری از آرایش‌ها تبدیل می‌شوند؛ چه چشم گربه‌ای باشد، چه رنگی. چشم‌ها قرار است در این فصل نقطه‌ی تمرکز باشند. برای داشتن خط چشم گرافیکی و کشیده بهتر است از رژ لب‌های نود و براق استفاده کنید. اما با ظریف کردن این مدل خط چشم می‌توانید رنگ قرمز را به لب‌هایتان اضافه کنید. در ترند آرایش عید نوروز تناسب طبیعی را در میکاپ خود بیشتر حفظ کنید.

خط چشم گرافیکی - ترند آرایش چشم 1403
خط چشم گرافیکی

مژه‌های رنگی

مژه‌های رنگی یک راهکار سریع برای جذاب‌تر شدن آرایش عید دخترانه است. اگر می‌خواهید زمان زیادی را برای آرایش چشم خود صرف نکنید اما ظاهری جذاب داشته باشید، ریمل رنگی راهکار شماست. مژه‌های رنگی یک بخش جدا در ترند آرایش عید 1403 را به خود اختصاص داده‌اند. فرقی نمی‌کند در چه رده‌ی سنی هستید، می‌توانید برای زیباتر شدن مدل آرایش بهاری خود از ریمل‌های رنگی استفاده کنید. محبوبیت رنگ‌های آبی، بنفش و یا حتی سبز را دست‌ کم نگیرید. یک بخشی از ترند میکاپ امسال بر پایه‌ی بازی با رنگ‌هاست.

مژه رنگی ترند آرایش امسال
ریمل رنگی آرایش ترند دخترانه 1403

خط چشم و سایه‌ رنگی

بهار را با رنگ و سرزندگی می‌شناسیم. برای مدل آرایش بهاری امسال از خط چشم رنگی و سایه‌های رنگی بیشتر استفاده کنید. قرار نیست مثل ترند آرایش 2016 از رنگ‌های اغراق‌آمیز و بسیار براق استفاده کنیم. این‌بار می‌خواهیم بازی متفاوتی داشته باشیم. یک بخش‌هایی از چشم را رنگی کنید. برای آرایش عید دخترانه می‌توانید بخش داخلی چشم یا بخش بیرونی آن را رنگی کنید.

خط چشم و سایه رنگی - آرایش مد 2024
مدل سایه های رنگی 2024
سایه آبی - آرایش دخترانه - مجله کمد
سایه رنگ های شاد ترند 1403

هایلایتر مرواریدی

هایلایترها چند سالیست که جای خودشان را در میکاپ ما باز کرده‌اند. هایلایتر مرواریدی و خورشیدی با طیف رنگی مختلف درخشش خاصی به صورت شما می‌دهد. آرایش جدید امسال هرچه براق‌تر باشد، بهتر است.

هایلایتر مرواریدی - آرایش دخترانه
هایلایتر مرواریدی - آرایش صورت 1403

آرایش ترند امسال؛ گرانچ  (Grunge Makeup)

آرایش گرانچ (Grunge Makeup)  یکی از محبوب‌ترین ترندهای آرایشی امسال است. این سبک آرایشی از سبک پوشش هنرمندان موسیقی راک الهام گرفته شده است. این مدل آرایش ترند امسال برای خارج شدن از حال و هوای ساده و طبیعی دخترانه است. اضافه کردن کمی چاشنی در آرایش خود بد نیست. اگر به دنبال چاشنی در میکاپ خود هستید، آرایش گرانچ (Grunge Makeup) مناسب شماست. سایه‌های پررنگ و تیره با رژلب تیره از موارد اصلی این آرایش است. این سبک آرایش کمی حالت نامتعادل و ماکسیمال را دارد. رنگ‌های تیره از گوشه‌ی بیرونی چشم تا ابروها را در ترکیب این آرایش رعایت کنید.

آریش ترند امسال 2024 - مجله کمد
مدل آرایش امسال 2024

آرایش عید دخترانه

برای داشتن یک آرایش عید دخترانه ملایم و طبیعی، تا حد امکان از سایه‌های پررنگ پرهیز کنید. در آرایش چشم خود رنگ را اضافه کنید. فرقی نمی‌کند مژه‌های رنگی باشد یا خط چشم. رژلب‌های براق و روشن جذابیت خاصی را در میکاپ شما ایجاد می‌کنند. نقش هایلایترهای مرواریدی و صدفی را جدی بگیرید. هر چه موارد میکاپ شما روشن‌تر و برا‌ق‌تر، میکاپ شما به‌روزتر خواهد بود.

آرایش عید دخترانه - 2024
رژ لب نود ترند آرایش 2024
تکنیک آرایش 2024 - مجله کمد
تکنیک آرایش 2024-

منابع:

شستشو و مراقبت از لباس و اکسسوری‌ با رنگ‌ های پاستلی
ادامه مطلب

www.instyle.com

www.cosmopolitan.com

edition.cnn.com

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.