اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

هر ساله با رسیدن فصل پاییز و حوالی ماه آذر، رنگ سال توسط موسسه پنتون اعلام می شود؛ امسال هم در زمان مقرر رنگ سال ۲۰۱۹ با عنوان “مرجانی زنده ” اعلام شد تا در یک سال آینده در حوزه های مختلف مانند دکوراسیون منزل ، مد و زیبایی شاهد دیدن طیف های مختلف این رنگ نارنجیِ طلایی زیبا باشیم.

چرایی انتخاب این رنگ توسط موسسه پنتون با توجه به آگاه سازی مردم دنیا و در واکنش به تخریب های زیست محیطی خصوصا دریا و در مناطقی با تپه های مرجانی است.
پنتون بر این باوراست که این رنگ کاملا برگرفته از روح زندگی مردم درسراسر جهان است و با توجه به نیاز همگان به شادی و شادابی انتخاب شده است؛ مرجانی همچنین بازتاب دهنده گرما و انرژی طبیعت در بطن زندگی روزمره است.

رنگ زمستان 2019
با اینکه سابقه فعالیت موسسه پنتون در زمینه اعلام رنگ سال به ۱۹۶۳ باز میگردد اما تا به حال رنگ مرجانی رنگ سال نبوده است ؛ البته شاید بتوان شباهت هایی به رنگ سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۱۲ پیدا کرد.

رنگ زمستان سال 97

بنا به گفته کارشناسان مجلات معتبری مانند ووگ والور، رنگ امسال رنگ کاملا مناسبی برای استفاده در زمینه لوازم آرایشی است و در واقع اصلی ترند رنگ مرجانی را در محصولات آرایشی مانند لاک ناخن ، سایه ، رژ گونه و رژ لب خواهیم دید.
با هر تناژ رنگی پوست می‌توان به راحتی از طیف های مختلف رنگ مرجانی، هلویی و صورتی استفاده کرد؛ و به همین دلیل پیش بینی می شود این رنگ بیشتر از رنگ های سال های پیشین، همه گیر شود. طرفداران مرجانی حتما منتظر رسیدن تابستان هستند چرا که این رنگ جان میدهد برای تابستان و ته رنگ پوستی برنزه .

رنگ زمستانی

شاید این مطلب برایتان جذاب باشد: باید و نباید‌های مهم در مورد رنگ پوست و استایل شخصی

رنگ مرجانی

رنگ مرجانی ، نارنجیِ طلایی با ته رنگی از صورتی است ، به همین دلیل با تمام طیف های خانواده نارنجی ، هلویی ، طلایی ، بژ و کاراملی چه مات و چه براق قابلیت ست شدن دارد وعلاوه بر آرایش می توانید در هماهنگی با آنچه بر تن می کنید نیز روی مد باشید .

ترکیب رنگ ها با رنگ مرجانی

سبز نعنایی، صورتی پاستیلی ، سفید و سیاه در ترکیب با رنگ مرجانی می توانند جلوه کاملا مدرنی به سبک پوشش و لباس شما بدهند و با توجه به اینکه مرجانی جزو رنگ های شاد و سرزنده به شمار می آید، انتخاب این رنگ های مکمل در تن پوش و حتی اکسسوری و میکاپ شما می تواند مقداری از ریسک پوشیدن آن را کم کند . اما اگر در پوشیدن رنگ ها جسورید و به دنبال ارائه ترکیب تازه ای در لباستان می گردید ، حتما از ترکیب زرد خردلی و صورتی با رنگ مرجانی هیجان زده خواهید شد.

رنگ سال 2019

رنگ سال و ترندهای پوشش و آرایش

با توجه به اینکه رنگ سال ۲۰۱۹ تازه اعلام شده است، باید منتظر دیدن نمونه های جذاب استفاده از این طیف رنگی در ترندهای پوشش و آرایش باشیم. هرچند همزمان با اعلام شدن رنگ سال ۲۰۱۹ توسط موسسه پنتون ، شرکت باتر لندن که یکی از شرکای تجاری پنتون به شمارمی آید سه طیف رنگ لاک به بازار فرستاد تا دوستداران مشتاق این رنگ منتظر نمانند و با نبض مد جهان همسو باشند .

رنگ زمستان در سال 2019

در کت واک های هفته گذشته نیز نشانه های قطعی از ارائه این رنگ توسط برندهای مهم در کالکشن های فصل اینده مشاهده شد. چند عکس زیر از کت واک نیویورک برای فصل بهار و تابستان ۲۰۱۹ انتخاب شده است .

رنگ سال 2019

 

رنگ سال 2019

 

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین محصولات سارک