|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

استایل مناسب پاییزی به سبک وسترن

تیم کمد
26 دسامبر 2018
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

یکی از ترندهای پرطرفدار امسال، استایل وسترنی است؛ جلیقه‌های جیر با ریش ریش‌های چرمی،بوت‌های وسترنی چرم، کلاه، پانچو و…
وسترن که یک ژانر هنری مربوط به نیمه دوم قرن 19 میلادی آمریکا است، یکی از تاثیرگذارترین سبک‌های دنیای هنر تا به امروز بوده که علاوه بر سینما و ادبیات، در دنیای مد و فشن هم رد پای آن به وضوح دیده می‌شود.

اما قرار نیست با پوشیدن تمام عنصرهای این سبک شبیه به کسی شوید که از یک فیلم وسترنی وارد دنیای واقعیت شده، ما میخواهیم با معرفی آیتم های کلی این استایل شما را در ترکیب کردن عنصرهای آن با دیگر آیتم‌های پوششی، راهنمایی کنیم.

برای آشنایی با این تزئینات ریش ریش در لباس‌ها مطلب تاریخچه‌ی تزیینات فرینج را مطالعه کنید.

پانچو انتخابی مناسب فصل پاییز

بدون شک پانچو یکی از پرطرفدارهای امسال به شمار می آید، و تقریبا اولین آیتمی است که از آن می‌توان به عنوان یک لباس ترندی وسترنی یاد کرد.
پانچو انواع مختلفی دارد اما چیزی که امسال بیشتر دیده می‌شود، مدل‌هایی‌ست که پهلوهایشان فاقد دوخت هستند و مثل یک شنل یا شال گردن می‌توان آنها را به روی شانه انداخت.
این پانچوها با شلوارهای اسکینی، یک بوت بلند و کیف‌های چرمی کوچک، یک استایل ترندی به شما هدیه می‌دهند.

استایل پاییزی وسترن

برای انتخاب بوت متناسب با فرم کفش مطلب انتخاب انواع بوت را مطالعه کنید.

کت‌ چرم وسترنی

یکی از اصلی‌ترین لباس‌های این استایل، همین کت‌ها است؛ کت‌های چرم یا جیری که ریش ریش‌های چرمی و برخی هم نقش مایه‌های وسترنی دارند.
اغلب تکمیل کننده این استایل یک بوت چرمی وسترنی است، اما ترکیب این کت با یک نیم بوت ساده و شلوار جین راسته هم انخاب مناسبی است. یک تی شرت ساده سفید هم می‌تواند پیشنهاد کامل کننده این استایل باشد. با این استایل یا موهایتان را در طرفین ببافید یا آنها را به حال خود رها کنید.

کت وسترن زنانه

شلوار جین انتخاب مناسب استایل‌های پاییز و وسترنی

یکی از پارچه‌هایی که در این استایل نمی‌توان از آن صرف نظر کرد “دنیم” است. در واقع ماهیت این پارچه در استایل‌های کابویی و وسترنی خلاصه می‌شود، زیرا دلیل استفاده از این پارچه در وهله اول استقامت آن بوده است.
لباس‌های جین از بلوز گرفته تا شلوار، کت و… قابل استفاده در این استایل می‌باشند، فقط کافیست آنها را با یکی از آیتم‌های معرفی شده ترکیب کنید.

ترند‌های لباس عروس 2022 و معرفی خلاق‌ترین برندها
ادامه مطلب

لباس وسترن جین

شاید این مطلب را هم دوست داشته باشید: همه چیز درباره انتخاب بلوزهای پاییزی اورسایز

چکمه یا بوت‌های مناسب پاییز با استایل وسترنی:

این بوت‌ها چند شاخص مهم دارند:

  1. نوک تیز کفش‌ها
  2. مدل پاشنه
  3. جنس چرم
  4.  نقش‌های روی کفش
  5. ساق‌های آزاد و بلند

این‌ها همه عناصری هستند که بوت‌های وسترنی را از دیگر بوت‌ها جدا می‌کنند، در واقع این کفش‌ها یک استایل تعریف شده برای خود و تمایزی غیرقابل انکار با دیگر کفش‌ها دارند.
این بوت‌های فوق العاده، زمانی که با یک دامن و یا شلوار جین راسته، شومیز اورسایز ساده و یک دستمال گردن استایل می‌شوند، یک ترکیب ترندی و بی‌نقص را برای شما به ارمغان می‌آورد.

چکمه های وسترن
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.