|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چند نکته کاربردی برای خوش استایل بودن

تیم کمد
10 مارس 2019
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

همیشه برایداشتن استایل زیبا و خوش‌پوش بودن نیاز نیست پول زیادی خرج کنیم، کافی است نیازهای اصلی کمدمان را بدانیم و با آنچه داریم هر روز استایل جدیدی کشف کنیم. در بین لباس‌هایمان به طور معمول آیتم‌هایی را داریم که  نه تنها قابل حذف نیستند، بلکه اگر این لباس‌ها کهنه یا قدیمی شوند، خیلی زود جایگزین کاملا مشابه‌ی برایشان انتخاب خواهیم کرد. اینها همان لباس‎‌های اصلی یا BASIC هستند که حضورشان در کمد از واجبات است.

BASIC CLOTHING  یا همان لباس‌های اصلی عبارتند از لباس‌های ساده و ضروری که همواره به آنها نیاز داریم، دارای مدل و برش خاصی نیستند و رنگ‌هایی خنثی دارند.

رنگ‌های خنثی و فرم‌های ساده قابلیت عجیبی در ست شدن با لباس‌های مختلف را دارند، پس استفاده درست از آنها می‌تواند تاثیر چشمگیری در استایل ما داشته باشد. نیازی نیست کمدتان را مملو از این رنگ‌های خنثی کنید، زیرا اینکار رقبت شما در لباس پوشیدن را کاهش می‌دهد و شما را دچار یکنواختی می‌کند. بهتر است در کنار تمام آیتم‌های خنثی و BASIC نمونه‌های طرحدار نیز داشته باشید تا بتوانید نشاط و خصوصیت فردی در انتخاب‌هایتان به وجود بیاورید.

در کنار این لباس‌های اصلی برخی آیتم‌ها هستند که انحصارا آنها را “لباس نجات دهنده” می‌نامیم. درواقع وجود آنها در کمد لباس‌هایمان از هرچیزی واجب‌تر است. این لباس‌ها نیز به نحوی جزو لباس‌های اصلی به شمار می‌آیند، با این تفاوت که مانند آیتم‌های BASIC همه جاپوش نیستند.

تاپ، شلوار، تیشرت و… از لباس‌های اصلی به حساب می‌آیند که بدون شک در کمد همه ما پیدا می‌شوند. اما ما می‌خواهیم در این مطلب دو بخشی شما را ابتدا با آیتم‌های ضروری برای استفاده در میهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه آشنا کنیم و در مطلب بعدی سراغ استایل‌های بیرونی و نحوه ست کردن آن‌ها برویم که نه تنها مشکل “چی بپوشم” را حل کنید بلکه بتوانید از آنچه که در گنجه دارید نهایت استفاده را بکنید و شیک، راحت و بی‌نقص باشید.

تاپ : سفید /مشکی / طوسی / طرحدار

مطمئنا شما هم تاپ‌های زیادی دارید اما شاید تا به امروز متوجه اهمیت این 3 رنگ نبوده اید.داشتن این رنگ تاپ ها به شما کمک بسزایی در استایلینگ درست و راحت میکند.پوشیدن آنها با هر آیتم دیگری خوب از آب در می آید، از دامن و شلوار گرفته تا استفاده در زیر شومیز!

شلوارگشاد ، آیتم ترندی استایل پاییزی
ادامه مطلب

در کنار این سه رنگ اصلی از یک مدل طرحدار هم استفاده کنید زیرا  به تنهایی میتواند حرکتی در یک استایل ساده ایجاد کند.

تی شرت: سفید / مشکی / طرحدار

شاید بارها شنیده باشید که داشتن تی شرت سفید بسیار مهم است اما بهتر است یکبار دیگر هم اهمیت آن را به شما گوشزد کنیم!نیازی نیست کمدتان را از آنها پر کنید، اما حتما یک سفید، مشکی و طرحدار داشته باشد زیرا ترکیب آنها با دامن یا شلوار بی نقص است.کافی است یک رژ قرمز همراه آنها داشته باشد.

در واقع تی شرت ها معجزه میکنند چون بهترین ترکیبها را به وجود می آورند.

شومیز : سفید / مشکی / طرحدار

تاثیر شومیز در استایلتان همانند تی شرت است؛ همانقدر ضروری!اما اگر طرفدار استایل های مدرن تر هستید مطمئنا میدانید که لباس های آزاد ترندی تر و مدرن ترند، پس سعی کنید از شومیز های اورسایز استفاده کنید.به شما پیشنهاد میکنم دو دکمه اول را باز بگذارید تا بتوانید از اکسسوری ها به خوبی استفاده کنید.

شومیز سفید را با چی ست کنیم؟

شلوار جین: راسته / اسکینی

شاید زیاد اهل پوشیدن شلوار جین نباشید.اما بهتر است لجبازی نکنید و بدانید داشتن شلوار جین راسته یا شلوار جین اسکینی بسیار لازم است.شلوار جین راحت ترین انتخاب برای زمانی است که انتخاب لباس برایتان دشوار است، درواقع یک راه فرار است از فکر اینکه امروز چی بپوشم؟

انتخاب جین مناسب بستگی به اندام شما دارد راهنمای خرید شلوار ؛ به طور مثال اگر پایین تنه درشتی دارید بهتر است از انواع اسکینی دوری کنید و اگر پاهایتانان به نسبت کوتاه است از جین های فاق بلند استفاده کنید.

خوشتیپ

شلوار : مشکی ساده

شلوار مشکی آیتمی است که به هیچ لباسی نه نمیگوید!با همه چیز خودش را وفق میدهد و شما را ناخودآگاه خوش استایل نشان میدهد.او دوست همه لباس هاست، شما هم بهتر است آن را از قبل بیشتر دوست داشته باشید .

خوشتیپ

پیراهن : مشکی ساده (لباس نجات دهنده)

وقتی یک پیراهن ساده مشکی در کمدتان دارید یعنی شاه کلید همه استایل ها در دستانتان است و این تعریف کلی لباس نجات دهنده است.این آیتم به تنهایی قدرت این را دارد که استایل شما را از این رو به آن رو کند؛ کافی است یک کفش و اکسسوری مناسب برای آن انتخاب کنید که در مطلب بعدی راجع به آن مفصل توضیح خواهم داد.

خوشتیپ

کفش: اسنیکرز سفید / لوفر مشکی

اسنیکرز همان کتانی خودمان است و لوفر به کفش های کژوالی گفته میشود که برای راه رفتن بسیار راحتند.

جین؛ شلواری بدون سن و سال
ادامه مطلب

اسنیکرز سفید مناسب تمام استایل های شماست و به تنهایی میتواند ماهیت کلی استایلتان را تغییر دهد و آنها را مدرن تر کند.اما لوفر مشکی کمی کلاسیک تر است و مناسب کسانی است که میخواهند در هرصورت استایل کلاسیک خود را حفظ کنند.داشتن این دو آیتم شمارا از هر کفش راحت دیگری بی نیاز میکند، زیرا با هر چیزی استایل میشود و در هر شرایطی مدرن و کژوال است.

خوشتیپ

باندانا : پارچه‌های رنگین

عوض کردن حال و هوای استایلتان فقط وابسته به این بارچه هاست چون آنها معجزه میکنند!بانداناها را در هرجایی میتوانید استفاده کنید، از موهایتان گرفته تا روی کیفتان.این پارچه ها به استایل شما رنگ میبخشند و آنها را از یکنواختی درمی آورند.کافی است چند رنگ شاد از آنها را داشته باشید تا معجزه آنها را ببینید.

خوشتیپ

داشتن استایل های ساده به شما کمک میکند تا در هر شرایطی خوش پوش باشید و انتخاب آیتم های درست نیز موجب میشود تا شما کمتر درگیر ست کردن و خستگی در تصمیم گیری شوید.


اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.