|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ترند کیف و کفش بهار و تابستان 2024

نیلوفر روحی
17 مارس 2024
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

در ترند کیف و کفش بهار و تابستان 2024 چه خبر است؟ در ترند بهار امسال، طراحان نگاه جالبی به گذشته و آینده در کنار هم داشتند؛ از کفش‌های کتانی تا صندل‌ های سازگار با محیط زیست که از مواد بازیافتی ساخته شده‌اند. به طور کلی، ترند کیف و کفش بهار و تابستان   2024 ترکیبی از طراحی پیشرفته و پایداری است.  ترند این فصل، طیف متنوعی از سلیقه‌ها را در بر خواهد گرفت. اما این‌بار بازی با مد و فناوری بیشتر از پیش شده است. با پیشروی در فناوری، می‌توانید منتظر خلاقیت و پایداری در طراحی و انتخاب کفش خود باشید. چشم‌انداز ترند کیف و کفش در سال 2024، اعتماد به نفس، ابراز وجود و هم‌چنین توجه به تأثیرات محیطی است. ترند بهار و تابستان 2024 از علاقه‌مندان به مد دعوت می‌کند تا قدم‌های جسورانه‌تری بردارند. پس مثل همیشه در این مطلب همراه کمد سارک باشید.

ترند کیف و کفش 2024

روند سیر مطلب به این صورت است:

  • ترند کفش بهار و تابستان 2024
  • ترند کیف بهار و تابستان 2024
ترند کیف و کفش بهار و تابستان 2024

ترند کفش بهار و تابستان 2024

به نظر می‌رسد ترند کفش بهار و تابستان  2024 به سمت ترکیبی از سبک‌های کلاسیک با جزئیات مدرن متمایل شده است. تفاوت ترند کفش 2024  با 2023 در تأکید بیشتر بر کفش‌های کاربردی و همه‌کاره است. علاوه بر این، گرایش به مواد پایدار و سازگار با محیط زیست، نشان‌دهنده‌ی انتخاب ‌کفش‌های پایدار است. یکی از مهم‌ترین ترندها در سال 2024 ظهور کفش‌های کتانی با تکنولوژی است. انتظار داشته باشید که کفش‌های ورزشی را بیشتر از قبل ببینید. چراکه تمایل مصرف‌کننده‌ی مدرن را به راحتی و نوآورانه برآورده می‌کند. هم‌چنین می‌توان تمرکز جدیدی از طراحی را دید که نشان‌دهنده‌ی تمایل به دوام و کیفیت است. از آن‌جا که ترند کفش همیشه در حال تغییر و چرخش است، مثل همیشه بسیاری از موارد را از ترند فصل قبل، (ترند کیف و کفش پاییز و زمستان 2023-2024 )با خود خواهیم داشت. پس با دنبال کردن فشن‌شو‌ها، تفاوت‌های ظریف بین ترند کفش  2024 با 2023 را به طور کامل درک می‌کنید.

ترند کفش بهار و تابستان 2024
کفش مد بهار و تابستان 2024 - مجله کمد

 Metallic Point Toe (کفش نوک تیز براق)

Metallic Point Toe (کفش نوک ‌تیز براق) یکی از جذاب‌ترین سیلوئت‌های حال حاضر است. بنابراین روی این کفش‌های براق و نوک ‌تیز سرمایه‌گذاری کنید. شاهد این کفش‌های ترند 2024  در ران‌وی برندهای Miu Miu و Alexander McQueen، Ralph Lauren، Nina Ricci و Chloé و.. بودیم. این کفش زنانه‌ی ترندی را با همه چیز، از شلوار راسته‌ی پارچه‌ای تا لباس‌های کژوال، ست کنید. یک مهمانی یا  رویداد رسمی فرقی ‌نمی‌کند؛ ترند کفش‌های براق و نوک‌تیز بهار و تابستان 2024 به استقبال جسارت شما در استایل می‌رود. این کفش‌ها، با رویه‌ی متالیک و براق خود حس ظرافت مدرن و مینیمال را القا می‌کنند؛ چه نقره‌ای باشد، چه طلایی یا رزگلد. در بعضی برندها به جای آن‌که کفش زنانه تماما براق باشد یک آیتم فلزی در نوک کفش دیده می‌شود. ترکیب چرم مات با این جزئیات فلزی و مینیمال یکی دیگر از ترندهای کفش 2024 است.

 Metallic Point Toe (کفش نوک تیز براق) - ترند کفش 2024
 Metallic Point Toe - ترند کفش 2024

Snake Print  (پترن مار)

شاید در نگاه اول پرینت حیوانی چندان جالب به‌ نظر نرسد، به خصوص اگر  Snake Print (پترن مار) باشد؛ اما طراحان با استفاده از سبک‌های ساده،‌ نگاه به این پترن را در کفش تغییر دادند. در برند Khaite، کفش‌های پاشنه‌دار با جذابیت پوست مار پیتون را زیاد می‌بینیم؛ در حالی که تکرار این پترن روی کفش‌های راحتی، چکمه‌ها، لباس‌های بیرونی و … در برند Jil Sander بیشتر است. این چاپ عجیب‌و‌غریب و جسورانه، ظرافت خاصی را به هر کفشی اضافه می‌کند؛ چه بر صندل‌های بنددار، چه کفش‌های شیک یا کفش تخت. در ترند کفش بهار و تابستان 1403 جای خالی یک کفش یا صندل با پترن مار را پر کنید. 

Snake Print  (پترن مار) - ترند کفش 2024
Snake Print  (پترن مار) - کفش مد 2024

Trainars  (کفش کتانی)

در بهار و تابستان 2024، Trainers (کفش کتانی) سلطنت خود را شروع می‌کند. در کفش ترند 2024 شاهد تلفیقی از طرح‌های کلاسیک با تمرکز بر پایداری و عملکرد خواهیم بود. انتظار داشته باشید که ترکیبی از رنگ‌های پرجنب‌و‌جوش، الگوهای جسورانه و تأکید بر راحتی و تطبیق‌پذیری را ببینید. این کفش‌های ورزشی به یک جزء همه‌کاره و ضروری از کمد لباس تبدیل خواهند شد. در کفش‌های ترند 2024 مدل‌های ورزشی، با الهام از سیلوئت‌های قدیمی و جدید، تمامی سلیقه‌ها را در بر می‌گیرند. در ترند کفش بهار و تابستان 2024، کفش ورزشی آدیداس سامبا بازگشت پیروزمندانه‌ی خود را اعلام کرده است. سامبا در طیف وسیعی از رنگ‌ها معرفی شده و برای نسل جدید علاقه‌مندان به کفش‌های کتانی، جذاب خواهد بود. این کفش ورزشی کلاسیک با تکنیک‌های جدید و مواد پایدار، در مسیر کفش‌های سازگار با محیط زیست قدم برداشته است.

Trainars  (کفش کتانی) - کفش مناسب بهار و تابستان 2024
Trainars  (کفش کتانی) - کفش مناسب پیاده روی 2024

Buckled Up  (سگک‌های کمربندی)

در این فصل، می‌توان انتظار داشت که شاهد کفش‌های زنانه با انبوه Buckled Up (سگک‌های کمربندی) ریز تا درشت باشیم. این مدل کفش زنانه ظاهری جذاب و بسیار ترندی ایجاد می‌کند؛ از سری صندل‌های مدل سکویی(platform sandals) درشت تا کفش‌های نوک‌تیز براق (MetallicPoint Toe). چیزی که در مورد جزئیات سگک کوچک وجود دارد این است که به یک کفش، جذابیت جدیدی اضافه می‌کند. ما این مدل کفش ترند 2024 را در برندهای Y/Project و Dion Lee زیاد می‌بینیم. هم‌چنین مدل کفش‌های پاشنه‌دار برند Miu Miu مورد تایید Emily Ratajkowski و Kendall Jenner قرار گرفت. به شدت توصیه می‌شود این کفش ترند 2024 را به کمد بهاره‌ی خود اضافه کنید. در ترند عید 1403 این بار کمربندهای خود را روی کفشتان ببندید.

Buckled Up  (سگک‌های کمربندی) - ترند کفش بهار و تابستان 2024
Buckled Up  (سگک‌های کمربندی) - کفش ترند 2024
Buckled Up  (سگک‌های کمربندی) - کفش مد 2024
Buckled Up  (سگک‌های کمربندی) - کفش های ترند فصل بهار و تابستان 2024

Exaggerated Texture (جزئیات و بافت اغراق آمیز)

در میان بازی خلاقیت و کاربرد طراحان در ترند کفش 2024، Exaggerated Texture(جزئیات و بافت اغراق‌آمیز) را نمی‌توان نادیده گرفت. تا این‌جا صحبت از رعایت قانون مسابقه بود. حالا هدف خارج شدن از گود و دیده شدن با تغییر قوانین بازی در جهت معکوس است. چطور؟ از وارد کردن جزئیات و بافت اغراق‌آمیز در کفش از طریق پاپیون‌های پارچه‌ای برند Erdem، تا کراکس‌های Simone Rocha. به عنوان مثال، کفش‌های برند Roksanda و Roberto Cavalli را در نظر بگیرید که در آن Attico با پولک‌ و پرها بازی کرد. اگر فکر می‌کردید که شیطنت‌های ترندی به پایان رسیده سخت در اشتباهید. گاهی اوقات با اغراق بیش از حد می‌توان بهتر دیده شد. همان کاری که تمامی این برندها در کفش‌های ترند 2024 انجام دادند.

Exaggerated Texture (جزئیات و بافت اغراق آمیز) - کفش های ترند 2024
کفش با جزئیات اغرار آمیز ترند 2024 - مجله کمد

ترند کیف بهار و تابستان 2024

ترند کیف بهار و تابستان 2024 ترکیبی هماهنگ از سنت و مدرنیته، کاربرد و خلاقیت است. پیشنهادهای کیف این فصل مانند ترند کفش، به طیف متنوعی از سلیقه‌ها و سبک‌های زندگی پاسخ می‌دهند. زیبایی لوکس کمی در چند فصل گذشته بر کیف‌های دستی غالب بوده است. تمرکز بر خطوط تمیز و چرم انعطاف‌پذیر از جزئیات قابل توجه طراحی آنان است. برخی از طراحان حتی ترجیح داده‌اند که با هر دو مفهوم کاربرد و خلاقیت به شکل هم‌زمان درگیر شوند. در این صورت کیف‌ها با پیچ و تاب غیرمنتظره‌‌ی خود، کاربردی خواهند بود. پالت‌های رنگی متنوعی را در ترند کیف‌ بهار و تابستان 2024 می‌بینیم؛ از رنگ‌های خاکی تا رنگ‌های پررنگ‌‌تر با پرداخت‌های فلزی بسیار جذاب. در نهایت تمام این موارد مانند ترند کفش 2024 امکان ساختن استایل‌های متنوع را فراهم می‌کند. ترند کیف بهار و تابستان 2024 به طرز عجیبی پیچیده شده‌ است.

ترند کیف بهار و تابستان 2024 - مجله کمد سارک

3D Floral Bag  (کیف‌ های گل‌ دار سه بعدی)

قدرت گل در ترند کیف بهار و تابستان 2024 نفوذ کرده است. یکی دیگر از موارد پررنگ در ترند کیف 2024 3D Floral Bag  (کیف‌های گل‌دار سه بعدی) است. جزئیات گل‌دار در انواع کیف‌های دستی قابل مشاهده است. شکوفه‌های سه بعدی در برند Balmain، Phillip Lim و طرح‌ گل‌ بزرگ در برند Chanel را می‌بینیم. اگر می‌خواهید این ترند را بدون آن گل‌های حجیم استفاده کنید، می‌توانید کیف‌های کوچک با گل‌های ریزتر را انتخاب کنید. ترند طرح گل‌دار سه بعدی را نه تنها در کیف، بلکه در کفش‌های ترند 2024 هم خواهید دید.

دریس ون‌ نوتن، خداحافظی پر صدای طراح آرام
ادامه مطلب
3D Floral Bag  (کیف‌ های گل‌ دار سه بعدی) - ترند کیف 2024
3D Floral Bag  (کیف‌ های گل‌ دار سه بعدی) - کیف مد 2024
کیف با طرح گل - ترند کیف 2024

Red bags (کیف قرمز)

Red bags (کیف قرمز) به عنوان عضو اصلی سال 2023، در ترند امسال هم روی سکوی اول قرار گرفته است. به لطف برندهای Gucci، Alexander McQueenو Valentino گزینه‌های زیادی برای انتخاب کیف قرمز خواهید داشت. قرمز رنگی جسور و پر جنب‌و‌جوش است که اعتماد به نفس و فردیت را نشان می‌دهد. علاوه بر این، ورود کیف‌های قرمز به ترند کیف بهار و تابستان 2024، نیز نشان‌دهنده‌ی حرکت گسترده‌ای به سمت فردگرایی و ابراز وجود در مد است. در حقیقت ورود کیف‌های قرمز را می‌توان حرکتی عمدی برای تزریق حس پویایی و انرژی دانست. کنار هم قرار گرفتن کیف‌های قرمز با کفش، هماهنگی رنگی چشمگیری را ایجاد می‌کند. در نهایت این همانگی بُعدی جذاب به برندها می‌دهد. در نتیجه تأثیر بصری کلیت یک استایل را افزایش می‌دهد. ورود کیف‌های قرمز در ترند کیف 2024 به عنوان نشانه‌ای از ابراز وجود جسورانه و ماندگاری جذابیت است.

Red bags (کیف قرمز) - ترند کیف قرمز 2024
Red bags (کیف قرمز) - کیف قرمز مد 2024
Red bags (کیف قرمز) - ترند رنگ قرمز برای کیف 2024
ترند کیف 2024 - کیف قرمز ترند بهار و تابستان

Envelope Clutch (کیف کلاچ پاکت‌ نامه)

ترند در حال چرخش است؛ ممکن است ترند Envelope Clutch (کیف کلاچ پاکت‌نامه) به دلیل علاقه به سبک‌های قدیمی باشد. علاوه بر این، ماهیت کاربردی کیف کلاچ  مدل پاکت‌نامه اجازه می‌دهد تا نیاز تمامی سلیقه‌ها را برآورده کند. این کیف ترندی برای بسیاری از افراد یک انتخاب کاربردی و شیک در مهمانی شب است. این کیف به اندازه‌ی کافی بزرگ است تا وسایل شما در آن جا شود و شکل خود را داشته باشد. در میان برندها، برند Tom Ford از محرک‌های اصلی این ترند کیف است. وقتی صحبت از لباس شب می‌شود هیچ‌چیز جذاب‌تر از یک کیف کلاچ باریک نیست.

Envelope Clutch (کیف کلاچ پاکت‌ نامه) - ترند کیف 2024
ترند کیف کلاچ پاکت‌ نامه 2024

Bucket Bag (کیف سطلی)

یک دهه از زمانی که برند نیویورکی Mansur Gavriel، خط طراحی Bucket Bag (کیف سطلی) خود را ‌راه‌اندازی کرد، می‌گذرد. هنوز محبوبیت این سبک پابرجاست و هم‌چنان مورد علاقه‌ی بسیاری از افراد مشهور مانندTaylor Swift  و  Sarah Jessica Parkerاست. این کیف توسط برندهای Stella McCartney، MiuMiu و AlexanderMcQueen مکرر به نمایش گذاشته شده است. از آن‌جا که مصرف‌کنندگان به دنبال گزینه‌های سازگار با محیط زیستند، استفاده از متریال پایدار در این کیف‌ها راحت‌تر است. ست‌کردن راحت این کیف‌ها هم در استایل‌های کلاسیک و هم کژوال، آن را به یکی از اکسسوری‌های اصلی تبدیل کرده است.  افراد مشهور در صنعت مد نیز به محبوبیت Bucket Bag (کیف سطلی) با به نمایش گذاشتن آن‌ها کمک کرده‌اند. 

Bucket Bag - کیف ترند 2024
ترند کیف سطلی 2024
Bucket Bag - ترند کیف بهار و تابستان 2024
کیف مد بهار و تابستان 2024- مدل سطلی

جمع‌ بندی

رنگ‌های ترند پاییز 2021
ادامه مطلب

اگر بخواهیم به یک جمع‌بندی نهایی برسیم، ترند کیف و کفش بهار و تابستان 2024 ترکیبی از سنت و مدرنیته در کنار عملکرد، پایداری و خلاقیت است. ترند 2024 این فصل به طیف متنوعی از تمامی سلیقه‌ها و سبک‌های مختلف برای هر فرد پاسخ می‌دهد. علاوه بر این، گرایش به مواد پایدار و سازگار با تولید محیط زیست، نشان‌دهنده‌ی تمایل مصرف‌کننده به محصولات پایدارتر است. در این میان، نمی‌توان تأثیر تکنولوژی را در طراحی و تولید ترند کیف و کفش بهار و تابستان 2024 نادیده گرفت. اگر به دنبال کیف‌های ترندی برای عید  1403هستید کیف دستی یا کیف رودوشی بهترین انتخاب است. برند سارک در ترند کیف و کفش بهار و تابستان 1403 کیف‌هایی بسیار کاربردی تولید کرده است که می‌توانید از آن‌ها برای تکمیل استایل خود استفاده کنید.

منابع:

www.vogue.co.uk
www.refinery29.com
www.whowhatwear.com
www.glamourmagazine.co.uk
www.byrdie.com
www.elle.com
www.instyle.com
www.elle.com
www.marieclaire.com
www.refinery29.com

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.