|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

زمستان و پاییز امسال چه رنگی مد است؟

پرستو نباتی
22 دسامبر 2018
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

آیا شما هم از دنبال کنندگان مد هستید و برایتان مهم است لباس‌های هر فصلتان را متناسب با رنگ سال انتخاب کنید؟ با شروع فصل پاییز و زمستان و تغییر آب و هوا، نوع و رنگ لباس ها نیز تغییر می‌کند. خیلی ها تصور می‌‎‌کنند که می‌توانند در فصل پاییز و زمستان لباس‌هایی با رنگ خنثی بپوشند، اما طراحان برندهای مشهور از رنگ‌های متفاوتی برای این فصل‌ها استفاده کنند.
رنگ‌های اصلی این فصل از رنگ‌های غنی در برگ‌های پاییزی، آبی آسمانی، رنگ‌های خاکی سوخته و رنگ قرمز گرفته شده است. با توجه به سرد بودن هوا این رنگ‌ها روزهای سرد را گرم‌تر می‌کنند.

ترند رنگ سال برای زمستان و پاییز

قرمز اناری، رنگی گرم و مناسب زمستان

رنگ مد امسال برای خانم‌ها قرمزاناری است. قرمز رنگ گرم و هیجان انگیز است و به قول ولانتینوی مشهور و پادشاه مد معاصر قرمز همیشه رنگی زنانه و مد است. اناری در واقع یک تن زنده از رنگ قرمز است که باعث جلب توجه نگاه ها به سوی شما می‌شود. ست کردن با رنگ‌های مکمل آن یک ست خاص و شیک را برای شما به وجود می‌‎آورد.

رنگ مناسب فصل زمستان
قرمز اناری رنگ مناسب زمستان

نارنجی، رنگی درخشان و چشم نواز در فصل سرد سال

وقتی صحبت از رنگ‌های گرم و شاد است بهتر است رنگ نارنجی را نیز فراموش نکنیم، زیرا رنگ نارنجی نیز در ترند رنگ پاییز و زمستان امسال جای دارد.
بر اساس گفته کارشناسان مد رنگ‌های کلاسیک مانند طوسی و قهوه‌ای و خاکی نیز جزو ترندهای امسال به شمار می‌رود و شما می‌توانید از تناژ‌های مختلف این رنگ‌ها در استایل خود استفاده کنید.‌

ترند رنگ نارنجی، رنگی پرقدرت برای فصول سرد سال
نارنجی رنگی پرقدرت برای فصول سرد سال

آبی، ترند رنگی ماندگار برای روزهای سرد

رنگ آبی نیز جزوه رنگ‌های امسال است. آبی رنگ هیجان انگیزی است که ترکیب آن با سفید یا نارنجی بسیار جذاب می‌شود.
رنگ آبی بسیار آرامش بخش و جذاب است و به روزهای سرد نشاط می‌بخشد. این رنگ را می‌توانید با رنگ مکمل آن یعنی نارنجی ست کنید. باید توجه داشته باشد باشید که در رنگ های مکمل سطح استفاده ازهر رنگ نکته خیلی مهمی است.

ترند رنگ مناسب فصل سرد

زیتونی مکمل رنگ‌های گرم زمستان

رنگ زیتونی یکی از رنگ‌های خنثی‌ای است که در کنار دیگر رنگ‌های امسال مد شده است. این رنگ چون جزوه رنگ‌های خنثی به شمار می‌رود، با هر لباسی ست می‌شود. رنگ خنثی به این معنی است که این رنگ بین رنگ‌های سرد و گرم قرارگرفته است. رنگ زیتونی را می‌توانید با بعضی از رنگ‌های ترند امسال مثل رنگ اناری و خردلی نیز ست کنید.
رنگ زیتونی و قرمز اناری جزو بهترین ترکیب رنگ‌ها از نظر بصری است که می‌توانید در ست های امسال خود به کار ببرید.

استفاده از رنگ زیتونی و ترکیب آن با ترندهای رنگ سال
استفاده از رنگ زیتونی و ترکیب آن با ترندهای رنگ سال

خردلی

رنگ خردلی و رنگ زرد یکی از بهترین رنگ‌ها و سمبل فصل پاییز است. پوشیدن این رنگ‌ها روشنی و نور را به ظاهر شما می‌بخشد.
کسانی که دوست دارند همرنگ فصل باشند و در میان جمع به خوبی دیده شوند بهتر است این رنگ ها را بپوشند. این رنگ برای افرادی که پوستی تیره دارند مناسب‌تر است.

زرد رنگی پرکاربرد در پاییز و زمستان
زرد رنگی پرکاربرد در پاییز و زمستان

ست‌های پاییز و زمستان برند پوشاک زنانه سارک

تمامی این رنگ‌ها می‌توانند در ست هایی بسیار زیبا و متفاوت استفاده شوند و شما را متفاوت‌تر و به روزتر از دیگران نشان دهند. در ست‎های پاییز و زمستان برند پوشاک زنانه سارک نیز می‎‌توانید تمامی این تناژهای رنگی را با ستی متفاوت، شیک و در عین حال ساده و متناسب با مد روز بیابید.
شما از رنگ‌های ترند امسال کدام را ترجیح می‌دهید؟
باید در انتخاب لباس‌های خود توجه کنید که قبل از دیگران خودتان عاشق لباستان باشید و از پوشیدن و ست کردن آن لذت ببرید و در لباستان حس راحتی داشته باشید.

انواع شومیز مانتویی؛ ترندی و جذاب
ادامه مطلب
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.