اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
فهرست مطلب

توی سال ۲۰۲۰ در خیلی از مواقع نمی‌تونستیم به آرایشگاه‌ها سر بزنیم و آرایشگاه‌ها از موارد قرمز برای ستاد مبارزه با کرونا تلقی می‌شدن. پس یکی از کارهایی که باید یاد می‌گرفتیم برای وقت‌هایی که نمی‌تونستیم به آرایشگاه بریم، نگهداری و رسیدگی به ناخن‌ها بود. مانیکور کردن، سوهان کشیدن، لاک زدن و ریموو کردن لاک ژل از موارد اصلی بود که ما باید یاد می‌گرفتیم. توی سالی که گذشت با قرنطینه‌های ناگهانی مواجه می‌شدیم و ممکن بود نتونیم قبل از شروع قرنطینه برای رسیدگی به ناخن‌هامون به آرایشگاه سر بزنیم. اما کرونا به جز اجبار ما به یادگیری، ما رو به چیز دیگری هم عادت داد. اون هم چیزی نیست جز، راحتی، راحتی و راحتی!

همون‌طور که در میکاپ و لباس پوشیدن هم به راحتی عادت کردیم، ناخن‌هامون هم به راحتی عادت کردن. ناخن‌های بلند نیاز به رسیدگی بیشتر و از طرفی حفظ بهداشت بیشتری هم دارن. پس ناخن‌های کوتاه بهداشتی‌تر هستن و زیر اون‌ها باکتری و ویروس هم نمی‌تونه خونه کنه! توی این مطلب ترندهای لاک ناخن ۲۰۲۱ رو بررسی می‌کنیم. ترندهای رنگ لاک ۲۰۲۱، ترند نوار طلا، ترند طرح‌های مینیمال، ترندهای طرح صدفی و … رو می‌خونیم و مرور می‌کنیم. با کمد سارک همراه باشید.

وقتی نمی‌توانم به آرایشگاه بروم

ترندهای رنگ لاک ۲۰۲۱

رنگ لاک قرمز

یکی از رنگ‌هایی که امسال ترند و پرطرفدار هست رنگ قرمزه! اما نه هر قرمزی. قرمز تیره! رنگ قرمز با هر رنگی هم ست می‌شه و روی ناخن کوتاه مانیکور شده هم فوق‌العاده می‌شه. هر چند که درگیر کرونا هستیم اما این نکته رو یادتون باشه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای لاک‌های مراسم رسمی رنگ قرمزه. توی مهمونی‌های بعد کرونایی قرمز رو فراموش نکنید. از زیبایی چشم‌گیر لاک قرمز با لباس یشمی هم که اطلاع دارید، مخصوصا اگر پارچه لباستون مخمل باشه! وقتی توی آینه نگاه کردید و لذت بردید بازنشر این مطلب رو یادتون نره.

لاک- رنگ لاک قرمز
رنگ لاک قرمز

ترکیب لاک زرشکی و آبی

ترکیب رنگ قرمز تیره با رنگ‌های آبی فیروزه‌ای هم بسیار ترندیه! مخصوصا در فصل‌های سرد سال ۲۰۲۱ می‌تونید از این ترندها استفاده کنید. طرح‌ها بهتره مینیمال باشه و از رنگ آبی هم سعی کنید کم استفاده کنید تا زیباییش رو از دست نده.

لاک زرشکی- لاک آبی
لاک زرشکی- لاک آبی

رنگ لاک نود

رنگ‌های نود! هر جوری فکر می‌کنم رنگ‌های نود هیچ وقت از مد نمی‌افتن. آخه دلیلی نداره که مد نباشن؛ البته هیچ کدوم ما از بحران‌های دنیای مد خبر نداریم، شاید اتفاقی افتاد و رنگ‌های نود دیگه مد نبودن اما فعلا بیاید از زیبایی‌هاشون استفاده کنیم. تنها یک نکته در مورد لاک‌های نود مشکل سازه. اون هم رنگ گرفتن اون‌هاست. اگر گاهی آشپزی کنید و یا اگر لقمه‌ای بگیرید رنگ زردچوبه و رب روی ناخن‌های شما می‌مونه. پس اگر برای مراسم خاص یا جلسه‌ی رسمی خاصی می‌خواید لاک نود بزنید قبل از اون مراسم مراقب ناخن‌هاتون باشید.

لاک نود- رنگ نود
رنگ نود

لاک؛ اکسسوری استایل شما

رنگ لاک قهوه‌ای

قهوه‌ای مات و براق هم از رنگ‌هاییه که در سال بعد ترند هستن. مثل تمامی ابعاد زندگی بعد از کرونا احساس قدرت از نکات مهم و قابل توجه. همه‌ی ما دوست داریم تا حاکم درونمون رو راضی کنیم و بهش این احساس رو بدیم که آره رفیق از اینجا به بعد کنترل اوضاع دستته. احساس قدرت کن و بدون که تو می‌تونی تصمیم بگیری. این احساس روی تمام انتخاب‌های منطقی و احساسی ما اثرگذاره. رنگ قهوه‌ای هم به رسیدن به این احساس کمک می‌کنه.

رنگ لاک قهوه‌ای
رنگ لاک قهوه‌ای

رنگ لاک سورمه‌ای

من که خودم عاشق این رنگم. راستش رو بخواید همین الان که دارم این متن رو براتون می‌نویسم ناخن‌هام سورمه‌ایه. دقیقا همین رنگی که توی عکس پایین می‌بینید. این رنگ به واسطه‌ی تیره بودنش با خیلی از رنگ‌ها ترکیب می‌شه و نقطه‌ی خوبی برای شکستن ساختارهای شماست. اگر رنگ تیره نمی‌زنید از این رنگ شروع کنید تا کم کم به رنگ‌های تیره‌تر و متفاوت‌تر برسید. این رنگ خیلی کم‌تر دل شما رو می‌زنه.

لاک سورمه‌ای- رنگ سورمه‌ای
رنگ لاک سورمه‌ای

رنگ لاک زرد

قطعا می‌دونید که یکی از رنگ‌های سال ۲۰۲۱ به انتخاب سایت پنتون رنگ زرد به کد ۰۶۴۷-۱۳ هست. امسال دومین سالی بود که پنتون دو رنگ رو تحت عنوان رنگ سال معرفی می‌کرد. زرد و طوسی! رنگ زرد یکی از رنگ‌های ترندلاک ناخن هم هست.  هم می‌تونید به صورت ساده هم با ترکیب طرح‌های مینیمال از رنگ زرد استفاده کنید.

رنگ لاک زرد
رنگ لاک زرد

اکسسوری‎های مناسب یک قرار عاشقانه

دیزاین با نوار طلا و خطوط طلایی

نوارهای طلایی و طرح‌های طلایی هم در ۲۰۲۱ زیاد دیده می‌شن. طرح‌های طلایی احساس قدرت و لوکس بودن رو القا می‌کنن و برای مهمونی‌ها هم می‌تونید ازشون کمک بگیرید. فقط یه نکته رو فراموش نکنید نوار طلایی رو زمانی استفاده کنید که قراره اکسسوری‌های استایلتون هم طلایی باشن. نوار طلایی کنار مروارید هم خیلی خودنمایی می‌کنه.

طرح ناخن- ترند ناخن 2021
دیزاین با نوار طلا و خطوط طلایی

ترکیب لاک مات و براق

یکی از ترندهای جدید و جذاب و متفاوت ترکیب لاک‌های براق با لاک ماته. تا قبل از این یا ناخن‌های ما لاک براق داشت یا مات و یا نهایتا اینکه یکی از ناخن‌هامون رو به نسبت بقیه تغییر می‌دادیم. اما الان اینکه روی یک ناخن هم از لاک مات استفاده بشه هم لاک براق ترنده. می‌تونید با همین مات و براق طراحی کنید. مثلا لاک شما می‌تونه مات یا براق باشه و فرنچ سر ناخنتون مخالفش. یا یه قسمت‌هایی از ناخن بی رنگ و براق باشه و خود لاک رنگی و مات.

لاک مات- لاک براق
ترکیب لاک مات و براق

ترکیب براق و اکلیلی

بعد از اینکه از ورقه‌ها و طرح‌های طلایی صحبت کردیم، یکی دیگه از ترندهای لاک ناخن ۲۰۲۱ که خیلی به چشم میاد لاک‌های براق و اکلیلی هستن. پیشنهاد من اینکه اگر می‌خواید برای همه ناخن‌هاتون از این رنگ‌ها استفاده کنید روی ناخن‌های کوتاه از اون‌ها استفاده کنید. یا باید اندازه‌ی ناخن‌هاتون جلب توجه بکنه یا طرح و رنگ اون و اگر نه خیلی آوانگارد می‌شه! از ما گفتن بود.

لاک براق-لاک اکلیلی
ترکیب براق و اکلیلی

ست کردن رنگ‌های جسورانه

طرح‌های مینیمال ناخن

مینیمال چیزیه که هیچ وقت قدیمی نمی‌شه. به قول معروف گفتنی زیبایی در سادگیست! پس هیچ وقت از طرح‌های مینیمال غافل نشید امسال هم طرح‌های مینیمال ترند هستن.

طرح ناخن- ناخن مینیمال- طرح مینیمال ناخن
طرح‌های مینیمال ناخن

ترند ناخن؛  طرح صدف

یکی از طرح‌های خیلی پرطرفدار برای سال ۲۰۲۱ طرح‌های صدفی هستن. المان‌هایی از دریا روی ناخن‌های شما! می‌تونید به سبک‌های مختلفی از طرح‌های صدف، روی ناخن‌هاتون استفاده کنید. طرح‌هایی که تنوع ایجاد می‌کنن و باعث می‌شن از روزمرگی خارج بشید.

ترند طرح ناخن- طرح صدف
طرح صدف

توی این مطلب سعی کردیم از ترندهای لاک ناخن ۲۰۲۱ بهتون بگیم تا راهنمایی باشه برای وقت‌هایی که نمی‌دونید باید چه طرح و رنگی رو انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین محصولات سارک

از نظر لباسامون ما چطور آدمی هستیم؟!

با جواب دادن به چندتا سوال بامزه خودت رو بهتر بشناس، ضمنا یه سورپرایز هم در انتظارته

#mydressonality