ترند؛ رنگ در پاییز 2020

5673 بازدید

ترند رنگ‌های پاییزی ۲۰۲۰

رنگ‌ها نقش مهمی در به چشم آمدن استایل ما دارند و یکی از راه‌های مد روز بودن، استفاده از رنگ‌های ترندی در کمد لباس و استایلمان است.

پاییز امسال رنگ‌های زیادی را در پالت رنگ‌های ترندی می‌بینیم، رنگ‌هایی که هر کدام از آن‌ها می‌توانند به تنهایی رنگ سال باشند و در پاییز و زمستان شما را مد روز نشان دهند.

در ادامه همراه کمد سارک باشید تا رنگ‌هایی که در فشن شوهای پاییز و زمستان 2020 دیده شد را بررسی کنیم.

خانواده‌ی قرمزهای ترندی

رنگ Mandarin Red :

در ابتدا با رنگی با انرژی بالا شروع می‌کنیم، در حالی که بیشتر رنگ‌های ترندی این پاییز رنگ‌های لایت هستند، اما این رنگ، کنتراست زیادی با آن‌ها دارد. این قرمز روشن و گرم توسط پنتون به عنوان رنگ محرک معرفی شده است. در میان فشن‌شوهای پاییز و زمستان 2020 کت بلیزر برند Burbbery بربری در این رنگ بسیار خودنمایی می‌کرد.

رنگ Mandarin Red
رنگ Mandarin Red

رنگ Samba :

برخلاف رنگ mandarin, samba رنگ پخته‌ای است. این رنگ به دلیل تیره‌تر بودنش حس لطافت بیشتری به ما القا می‌کند. در فشن‌شو برند Michael Kors مایکل کورس پیراهن بلند دکمه‌داری با دامن چین‌دار و یک کت بلیزر به رنگ samba استایل بی‌نظیری را ساخته بودند.

samba-قرمز
رنگ Samba

رنگ Fired Brick :

این رنگ قرمز تیره و قدرتمند توسط Pantone به عنوان “افزاینده‌گرانش” توصیف شده است. رنگی بی‌انتها و بالغ برای فصلی که نماد تغییرها است. در فشن‌شوهای امسال طراحی‌های زیادی با این رنگ را از جنس چرم در کالکشن Salvatore Ferragamo می‌دیدیم. این برند از چرم‌هایی به رنگ Fired Brick در کت‌های بلیزر و اورال‌ها استفاده کرده بود.

برند  Marques’Almeida از متریال کژوال‌تری برای کاربرد این رنگ در کالکشن خود استفاده کرد. این برند به گونه‌ای از این رنگ استفاده کرده بود که ما عاشق یک بلوز و شلوار راحتی شویم.

Fired Brick-زرشکی
رنگ Fired Brick

رنگ Burnt Henna :

راحتی رنگ Burnt Henna ظاهر لذت‌بخشی به کت واک‌های پاییز 2020 بخشیده بود. این رنگ تناژ تیره‌ای از رنگ قرمز است که با پارچه‌های چرم و جیر ظاهر کم‌نظیری می‌سازد. این همان رنگی است که در طراحی اورآلی از برند Longchamp دیده می‌شد. مدل، اورآل جنس جیری را به رنگ Burnt henna پوشیده بود و ظاهری شیک و در عین حال راحتی داشت. نمونه‌های مختلفی از این رنگ در کالکشن Sportmax نیز وجود داشت، اما استایلی که نظر ما را به خود جلب کرد، کت و دامن مخملی بود که با بوت‌های چرم عسلی بلند ترکیب شده بود و ظاهر شیک و در عین حال ترندی را ساخته بود.

با ۱۰ ترند پساکرونایی آشنا شوید!
ادامه مطلب
Burent Henna-جیگری
رنگ Burnt Henna

رنگ Exuberance :

همیشه برای حس کامل پاییز به یک رنگ نارنجی نیاز داریم و Exuberance از آن دسته رنگ‌هاست. Exuberance رنگ عمیق و گرمی است. بدون اینکه بیش از حد روشن یا در چهره شما باشد ، خوشحالی شما را نشان می‌دهد. این رنگ بهترین خوراکی های پاییز را در ذهن به تصویر می‌کشد. Carolina Herreraبرای پاییز و زمستان امسال سبک‌های متفاوتی از این رنگ‌ را در لباس‌هایش کار کرده بود.

Exuberance- نارنجی
رنگ Exuberance

رنگ Amberglow :

این رنگ تناژ نارنجی بیشتری نسبت به رنگ قبلی دارد و کمی از هیجان تابستان را قطع می‌کند. پنتون در مورد Amberglow می‌گوید که این رنگ ترندی سبب ابراز وجود شما می‌شود.

Amberglow- نارنجی
رنگ Amberglow

ترند رنگ براق

طلایی Gold:

ذابیت و فریبندگی رنگ طلایی در بالاترین حد خود قرار دارد و یک شخصیت خاص و یک مراسم خاص را می‌طلبد. ردپایی از طلایی در استایلتان هیچ‌وقت برای شما مشکل‌ساز نمی‌شود. برند  Celine در فشن‌شوی امسال طلایی را با مشکی ترکیب کرده بود یک لباس آستین‌بلند دخترانه و یک ربان در یقه آن.

نقره‌ایsilver:

هر چیزی که می‌درخشد همیشه طلایی نیست.ورساچه Versace در کالکشن امسال خود پیراهن‌های کوتاهی با سیلوئت ساعت شنی را به رنگ نقره‌ای طراحی کرده بود. یکی از زیباترین آن پیراهن‌ها را یکی یک‌دانه‌ی این روزهای دنیای مد، کندال جنر پوشیده بود.

خانواده‌ی صورتی و بنفش

رنگ Peach Nougat :

این رنگ بسیار لطیف و زنانه است، شما در لباسی به این رنگ بیشتر یک فرد بالغ به نظر می‌آیید تا یک بچه. این رنگ براساس نوشته‌ی برند پنتون، رنگ پرورش دادن و مادری است. بر همین اساس یک انتخاب برای فصل‌های سرد است. برند فندیFendi این رنگ را با ترند آستین‌های پفی سرشانه افتاده ترکیب کرده بود و هم‌زمان دو ترند را در لباس‌هایش آورده بود.

رنگ هلویی- peach nougat
رنگ Peach Nougat

رنگ Rose Tan :

آرامش کلمه‌ی مناسبی برای وصف بیشتر رنگ‌های پاییزی است و یکی از آن‌ها Rose Tan است. دو لباس با این رنگ در کالکشن Oscar de la Renta موجود بود اما لباسی که دل ما را برد لباس شبی با دامن پفی در جلوی آن با پشت بلند بود. لباس شبی زیبا که در قسمت گردنش گل‌دوزی‌های فوق‌العاده‌ای داشت.

ترند مدل مو در سال 2021 چه خواهد بود؟
ادامه مطلب
پوست پیازی- rose tan
رنگ rose tan

رنگ Magenta Purple :

این بنفش از خانواده‌ی رنگ‌های لوکس به شمار می‌آید و تناژ گرمی دارد. در کالکشن‌های امسال یک استایل سر تا پا بنفش از برند Richard Malone دیدیم. یک کت با یقه‌ی انگلیسی که با یک کمربند در قسمت میانی بدن فرم ساعت شنی به اندام می‌داد و روی شلوار راسته و دور یقه‌ی کت آن با نخ سفید رودوزی شده بود.

رنگ بنفش- magenta purple
رنگ magenta purple

خانواده‌ی آبی

رنگ Classic Blue :

این رنگ به عنوان رنگ سال 2020 از سوی کمپانی پنتون انتخاب شده بود. برند Oscar de la Renta با یک لباس شب با دامن پفی جلو کوتاه و پشت بلند و بالاتنه‌ی دکلته این رنگ را به زیباترین حالت خود برروی ران وی نمایان کرد.

رنگ آبی کلاسیک-classic blue
رنگ Classic Blue

رنگ True Blue :

این رنگ توسط کمپانی پنتون به عنوان رنگ پایداری و وفاداری ترسیم شده است. برند Shrimps از این رنگ در طراحی کت اورسایز بزرگی که لبه‌‌های خز داشت استفاده کرد.

true blue- آبی
رنگ true blue

رنگ Strong Blue :

این رنگ در این کالکشن‌ها به روش خلاقانه ای استفاده شده بود و پنتون از این رنگ به عنوان رنگ اطمینان بخش یاد می‌کند.برندHalpern پیراهنی با آستین‌های کوتاه و بسیار پف و جنس ساتن در کالکشن خود داشت و این رنگ را به بهترین شکل به تصویر کشیده بود.

آبی درباری-strong blue
رنگ Strong Blue

رنگ Powder Blue :

اگر طرفدار رنگ‌های آرام هستید این رنگ یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای پاییز امسال است. Carolina Herrera یک پیراهن بلند آستین‌دار حریر با چین‌های فراوان را به روی ران‌وی برد و حس اقیانوس‌های آبی را القا کرد.

آبی-powder blue
رنگ powder blue

رنگ Dress Blues:

شاید عجیب باشد اما پنتون این رنگ را در دسته‌ی رنگ‌های neutral قرار داده است، با اینکه رنگی غلیظ است این رنگ می‌تواند یکی از ستون‌های اصلی کمد لباس شما باشد. طراحان با این رنگ لباس‌های بی‌نظیری را طراحی و آن را به یکی از ترندهای اصلی تبدیل کردند. به عنوان مثال، ویکتوریا بکهام لباس‌های زیادی با این رنگ را در کالکشن خود داشت؛ ترنچ کت‌ها، کت و شلوار و همین‌طور یک جامپسوت بسیار شیک و زیبا. پیراهن بلند مخمل از برند Etro ، با طراحی دکلته و دامن پرچین، کمی پر زرق و برق‌تر و به بهترین شکل اجرا شده بود.

ترند لاک ناخن پاییز2020
ادامه مطلب
dress blue-سورمه‌ای
رنگ dress blue

رنگ Blue Depths:

این رنگ اقیانوس را به یاد شما می اورد. رنگ شفافی که پیشنهاد می‌کنیم آن را در شب امتحان کنید. اگر می‌خواهید در یک مراسم شبانه بسیار جذاب و فریبنده باشید این از گزینه‌های مورد نظر شماست. ولنتینو Valentino برای طراحی شنل‌های خود بیشتر از این رنگ استفاده کرده بود.

سورمه‌ای-blue depths
رنگ blue depths

رنگ‌های سبز و زرد:

رنگ Ultramarine Green :

یک تناژ روشن از سبز با ته مایه‌های آبی! این رنگ بسیار زیبا و منحصر بفرد است. کمپانی پنتون از آن به عنوان رنگ اعتماد بنفس و متانت یاد می‌کند.

Ultramarine Green- سبز
رنگ Ultramarine Green

رنگ Green Sheen :

یکی از واضح‌ترین رنگ‌های ترند پاییز 2020 همین سبز و زرد زیبا است. برند Erdem یک پیراهن ساتن بلند را با دستکش‌های زیبا ترکیب و به روی ران‌وی فرستاده بود. این پیراهن با کفش لژدار جیگری یک لوک جسورانه را به تصویر می‌کشید.

green sheen-سبز زرد
رنگ Green Sheen

رنگ Celery :

این رنگ هم تناژ زرد دارد. تناژ زرد این رنگ خیلی بیشتر از رنگ Green Sheen است. Celery در دنیای گیاهان بیشتر دیده می‌شود. فشن شو برند Marc Jacobs با کتی به این رنگ شروع شد. کتی که باندانایی به همین رنگ استایل آن را کامل می‌کرد.

Celery- سبز فسفری
رنگ Celery

رنگ Military Olive :

این رنگ از دسته رنگ‌هایی است که هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد و وقار زیادی به قدم‌های شما می‌بخشد. در کالکشن برند Richard Malone از این رنگ برای طراحی پیراهنی ساتن استفاده شده بود. پیراهنی که معمارانه شانه‌های شما را به تصویر می‌کشید.

Military Olive- سبز زیتونی
رنگ Military Olive

رنگ‌های طبیعی

هیچ‌گاه نمی‌توان گفت که رنگ‌های طبیعی و خنثی از مد افتاده هستند. اگر در انتخاب رنگ‌های شارپ مردد هستید پاییز امسال اما می‌توانید از لباس‌های با رنگ طبیعی لذت ببرید و ترندی و مد روز باشید. رنگ‌های نخودی، آجری، خاکی، طوسی تیره، فیلی شکلاتی نباتی و مشکی در ترندهای رنگ خنثی امسال قراردارند.

sheepskin- رنگ نخودی
رنگ Sheepskin
رنگ toffee-شکلاتی
رنگ toffee
طوسی-sleet
رنگ Sleet

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات سارک