|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اندام گلابی شکل و تکنیک های خوش تیپی

مونا میرزایی
3 آگوست 2019
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

قسمت اول : آیتم های بالاتنه

در ادامه ی مطلب شناخت فرم اندام بدن، اهمیت نحوه‌ی پوشش مناسب با اندام بدنتان و کمد لباس فرم سیب  این بار مطلب مربوط به فرم اندام گلابی را برای شما به اشتراک گذاشتیم.
اگر شما با درنظر گرفتن آیتم‌هایی که در ادامه گفته می‌شود، در دسته‌ی اندام گلابی قرار می‌گیرید از راهنمایی‌های گفته شده برای پوشیدن لباس و انتخاب لباس برای کمد فرم بدن گلابی استفاده کنید. با هر اندامی می‌توانید جذاب و راضی باشید، تنها با استایل درست، ظاهر و اندام متناسبی خواهید داشت.

فرم اندام گلابی چه شکلی است؟

افراد با اندام گلابی شکل ، پایین تنه درشت، باسن بزرگ و پاها و ران‌های درشتی دارند اما برخلاف آن سینه‌های آن‌ها کوچک، میان تنه‌ای بلند  و کمر باریک می‌باشد. اگر شما دارای اندام گلابی باشید قطعا از بالا تنه‌ی خود احساس رضایت می‌کنید اما برای درشتی پایین تنه اندامتان افسوس می‌خورید، و فکر می‌کنید که هیچ‌‌‌ گاه جذاب به نظر نمی‌رسید. خوش‌ بختانه بسیار آسان‌ تر از آن‌چه فکر می‌کنید، اندام گلابی شکل  می‌تواند جذاب و زیبا به نظر برسد.

هدف این مطلب راهنمایی درباره‌ی نحوه‌ی پوشش و داشتن آیتم‌های اصلی لباس در کمد اندام گلابی برای بهبود ظاهرتان، ایجاد توازن بین بالا و پایین تنه و جلوه دادن انحناهای ظریف زنانه، برای شما است.

فرم و اندازه کمر مهم‌ترین نقطه مثبت اندام شماست، بیشتر بر روی آن تاکید کنید و از نشان دادن آن نترسید.

آیتم‌های بیسیک و اصلی کمد فرم گلابی

شومیز، تاپ‌ و کت

اگر از پیش آیتم‌های مناسب کمد لباستان را برای پوشیدن در موقعیت‌های مختلف مرتب کنید، در استایل کردن لباس‌هایتان نگرانی نخواهید داشت.

استایل و مدل لباس مردانه مخصوص عید نوروز
ادامه مطلب

سعی کنید لباس‌های کوتاه که بلندی قد آن‌ها در بالای زانو می‌باشد را از کمدتان حذف کنید، باعث می‌شود شما را قد کوتاه‌ تر نشان دهد.

برای انتخاب بلوز‌ و شومیزها، تاپ‌ها و به طورکلی آیتم‌های بالاتنه کمد لباستان بهتر است از لباس‌های یقه باز مثل یقه هفت باز، یقه قایقی، دکلته و یا یقه‌هایی با چین و دراپه، با آستین‌های کلوش و پفی که نمای بهتری از بالا تنه را به نمایش می‌گذارند، باشند. شما به دلیل شانه‌های کم عرض، بازوهای لاغر و سینه‌ها نسبتا کوچک به راحتی می‌توانید بلوزهایی با یقه باز را بپوشید و به خوبی بدرخشید.

نمونه‌ای از بلوز‌های مناسب کمد لباس فرم گلابی در عکس نشان داده شده است، دارای ویژگی‌هایی هستند که برایتان گفتم.

لباس‌های کوتاه که بلندی قد آن‌ها در بالای زانو می‌باشد را از کمدتان حذف کنید، باعث می‌شود شما را قد کوتاه‌ تر نشان دهد

فرم اندام متناسب با رعایت این نکات طلایی

تاپ‌های بند دار با رنگ روشن و دارای پترن بهترین انتخاب تاپ برای کمد شما است. فراموش نکنید هر مدلی را که برای بالاتنه خود انتخاب می‌کنید، باید جلب توجه کند و از ران‌ها توجه را دور کند.

درسایز لباس‌ان،  بین گشادی و تنگی آن توازن برقرار کنید. تاپ‌های تنگ و فیت ، زیبایی کمر فرم اندام گلابی را نشان می‌دهد و اندامتان مثل فرم ساعت شنی جلوه می‌کند، و تاپ گشاد و کمی بلند که باسن شما را می‌پوشد انتخاب مناسبی است. اما یادتان باشد که از تاپ‌های مستطیل شکل و بدون هیچ فرمی دوری کنید.

داشتن یک شومیز شیک قطعا در هر موقعیت و مکانی به کار شما می‌آید، بهتر است یک شومیز مناسب با اندام گلابی در کمدتان داشته باشید تا با یک شلوار یا دامن مناسب که در ادامه درباره‌ی آنتوضیح خواهم داد ، ست کنید.و با استایل متناسب اندام گلابی احساس راحتی و شیک بودن در مهمانی‌ها داشته باشید.

فرم اندام گلابی چه کتی بخرد؟

کت‌ها همیشه جز آیتم‌های رسمی قرار می‌گرفته‌ اند، قطعا شما با آن می‌توانید استایل‌های کژوال و رسمی متفاوتی نیز داشته باشید.
برای انتخاب کت‌ها در کمد لباس‌ اندام گلابی باید یک سری ویژگی را درنظر بگیرید. اپل‌ دار بودن کت، سرشانه‌ها را عریض‌ تر می‌کند و برای اندام شما مناسب است.
اگرچه تصور شما این است که اپل از مد افتاده و قدیمی می‌باشد، اما اپل‌هایی در اندازه و سایز کوچک برای اندام گلابی بسیار مناسب و مفید واقع می‌شوند.

هودی؛ یار همیشگی روزهای سرد
ادامه مطلب

کت‌های چسبان و قالب تن با شانه‌های مربع اپل‌‌ دار، آستین‌های حجیم  و همچنین وجود جیب‌ها یا جزئیاتی دیگر مانند برش‌ها بر روی سینه‌ها موجب می‌شود توجه به سمت سرشانه و سینه‌ها جلب شود.

کت های مناسب اندام گلابی شکل

پیراهن‌های کمد گلابی را چگونه انتخاب کنید؟

پیراهن‌ها آیتمی هستند که در مهمانی‌های شب، دورهمی‌های دوستانه و استایل‌های کژوال سفر شما مورد استفاده قرار می‌گیرند.
اما باید دقت داشته باشید هر نوع پیراهنی مناسب اندام شما نیست. برای داشتن پیراهن‌های مناسب در کمد لباس‌ فرم گلابی باید مواردی را در نظر داشته باشید که با پوشیدن آن احساس اعتماد به نفس بیشتری بکنید.

پیراهن‌های مناسب فرم اندام گلابی، پیراهن‌هایی با پیلی یا چین در پیش سینه همراه با آستین‌های حجیم، کمر چسبان و دامن A شکل، به تعادل و هماهنگی دو بخش بالا و پایین تنه کمک می‌کند.

پیراهن وارپ (قرار دادن دو تکه چپ و راست جلوی لباس به شکل ضربدر بر روی هم) همراه با سرشانه‌های عریض شده توسط اپل شانه یا آستین‌های حجیم و دامن فون بر روی باریکی کمرتان تاکید می‌کند.

پیراهن با یقه وارپ

پیراهن‌های دکلته با بالا تنه چسبان ودامن‌های A شکل، در حالیکه پایین تنه وزین و درشت را می‌پوشانند، باعث جلوه و خود نمایی گردن و شانه‌های ظریف و کم عرض می‌شوند.

پیراهن با یقه هفت بند دار، دامن فون که قسمت پایین چین دارد

اندام صاف یا مستطیل شکل: راهنمای استایل

هر یک از این پیراهن‌های مناسب اندام گلابی را می‌توانید با صندل‌های تابستانه، کفش‌های تخت باله و یا اسنیکرزهای راحت استایل کژوال مناسبی داشته باشید.  البته نحوه‌‌ی پوشیدن پیراهن با کتونی در مطلب با کتونی چی بپوشیم، توضیح داده شده است.

شما حتی با کفش‌های ظریف پاشنه‌ دارهم می‌توانید پیراهن‌ها را ست کنید، و استایل‌های رسمی‌ تر را برای خودتان ایجاد کنید. توجه کنید شما با یک اندام گلابی، نیازی به کفش‌های لژدار در قفسه‌ی کفش‌هایتان ندارید.

کالکشن کپسولی capsule collection
ادامه مطلب

در مطلب بعد به بررسی آیتم های مناسب برای پایین تنه فرم اندام گلابی شکل خواهیم پرداخت.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.