|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بافتنی‌ های نازک تابستانی ترند 2023

گیتی همتیان
13 سپتامبر 2023
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

از ترندهای جالب توجه در فصل گرم، ترند بافتنی به سبک تابستان 2023 است. این ترند در نگاه اول ما را به یاد لباس‌های گرم، در زمستان سرد می‌اندازد اما چطور در فصل گرم هم می‌توان، از پوشیدن بافتنی‌های نازک با الیاف لطیف و تابستانی لذت برد؟ این ترند جالب توجه، قابل استفاده در موقعیت‌های مختلف روزانه از استفاده‌ی روزمره،‌ تفریح و تعطیلات ساحلی تا ‌موقعیت‌های رسمی و مهمانی است. از یک لباس زیر بافتنی با لایه‌بندی‌های بافت تا لباس‌های ساده تر مثل بلوز، دامن، پیراهن و رویه‌های نرم، ظریف و لطیف ارائه شده است که اغلب با نخ‌های تابستانی مانند کرپ-ویسکوز یا پنبه 100% تولید می‌شود.

اگر با مفهوم ترند آشنا نیستید مقاله ترند چیست را مطالعه کنید.

ترند بافتنی برای موقعیت های روزمره

بافتنی شفاف و ترنسپرنت

اولین و مهم‌ترین ترند بافت تابستان ۲۰۲۳، ترند بافت شفاف با نخ ظریف و ترنسپرنت است که در استایل با دامن‌های شفاف، همراه با لباس‌زیر لایه‌بندی‌شده قابل استفاده است. این استایل از جذابیت‌های پوشیدن بافتنی در فصل گرم است. طراحان لباس این نوع پارچه را به زیبایی، با استفاده از سیلوئت‌های ظریف و زنانه، در طیف رنگ‌های پاستلی روشن تا رنگ‌های تیره ارائه داده‌اند. این نوع پارچه در قطعات مختلف لباس مانند تاپ دکلته، پیراهن و دامن ارائه شده است. این لباس‌ها را می‌توان به عنوان لباس رسمی در مهمانی‌ها،‌ همراه با اکسسوری‌های خیره‌کننده یا به صورت ساده، به عنوان استایل کژوال و روزمره استفاده کرد.

ترند بافت پارچه های شفاف و بدن نما|کمد سارک
بافتنی شفاف و ترنسپرنت

بافتنی‌های راه‌راه

ترند دیگر بافتنی، لباس بافتنی راه‌راه به صورت پیراهن، کت بافت راه‌راه دکمه‌دار، بلوز یقه هفت و تاپ همراه با شلوار جین، شلوارک یا دامن با رنگ‌های تند و درخشان است که مناسب استفاده‌ی روزمره و تکمیل‌کننده‌ی کمد کپسولی تابستانی است.

ترند بافتنی راه‌راه تابستان 2023| مجله کمد سارک
ترند بافتنی راه‌راه
پیراهن بافت تابستانی| مجله کمد سارک
بافتنی تابستانی

ترند بافتنی با لبه‌های پیچ‌خورده‌ی کشی

این نوع بافتنی ظریف، به دلیل وجود کشباف در قسمت‌های لبه آستین و پایین لباس، ناصاف و پیچ خورده دیده‌ می‌شود که مناسب استایل روزمره از یک روز در کنج دنج خانه تا یک مهمانی در فضای باز است.

ترند اکسسوری‌های تابستان ۲۰۲۳
ادامه مطلب

ترند قلاب‌بافی برای استفاده‌ی روزمره و تفریحات ساحلی

بافتنی‌های قلاب‌بافی‌شده، از دیگر ترندهای این فصل است که با روش بافت مدرن‌تر و امروزی‌تری برای لباس‌های متناسب با آب و هوای گرم طراحی شده‌است. این نوع لباس برای موقعیت‌های روزمره به صورت تاپ، پیراهن و شلوار یا برای تفریحات ساحلی، به عنوان لباس شنا و رویه‌ی آن قابل‌استفاده‌اند. علاوه بر شکل سنتی رنگارنگ و قدیمی آن، این نوع پارچه به روش جدید‌تر و استایل مونوکروم به صورت تاپ، دامن یا شلوار ارئه شده است.

قلاب‌بافی ترند تابستان 2023| کمد سارک
ترند قلا‌ب‌بافی تابستان 2023

ترند بافت با حلقه‌های بافت باز

لباس بافتنی با حقله‌های بافت باز، تنفس‌پذیر و مطبوع که متناسب با گرمای هواست؛ استایل راحت و جالبی را برای شما فراهم می‌آورد. حلقه‌های این نوع بافت از حلقه‌های کوچک تا حلقه‌های بافت درشت را شامل می‌شود که معمولا در سیلوئت‌های گشاد و اورسایز به صورت افتاده با لایه‌بندی‌های لباس‌زیر ارائه شده‌است. لباس بافتنی با حلقه‌های باز با ایجاد زیبایی چشم‌نواز، قابل استفاده در موقعیت روزمره و تفریحات ساحلی است.

حلقه‌ی بافتنی‌های باز ترند تابستان 2023|کمد سارک
ترند بافت با حلقه های بافت باز

ترند بافتنی مناسب مهمانی

ترند بافتنی کات‌اوت

لباس‌های بافتنی کات‌اوت‌شده، یکی دیگر از ترندهای این فصل است که با ایجاد جذابیت بصری، لباس شیکی را برای مهمانی‌های تابستانی ما فراهم می‌کند. این نوع لباس، استایلی خلق می‌کند که در هر مناسبت و مکانی، چشم‌ها را مبهوت می‌کند. لباسی که به سادگی با یک کفش‌ پاشنه‌دار استایل رسمی و شیک را فراهم می‌کند و با یک جفت کتانی، در موقعیت‌های روزانه قابل‌استفاده است. برش‌های کات‌اوت‌شده و استراتژیک با بافتی نفیس، مکمل خیره‌کننده‌ای برای هر استایل تابستانی است.

ترند 2023 بافتنی‌های کات اوت شده|کمد سارک
بافتنی کات‌اوت ترند تابستان 2023

ترند بافتنی دکلته یا بدون آستین

از دیگر ترندهای بافت، بافتنی‌های بدون آستین است که استایل بی‌نقصی را برای مهمانی‌های شب، در فصل تابستان ارائه می‌دهد. برای داشتن استایل شیک تابستانی، بافتنی‎های ظریف و ساده‌ی دکلته‌، قلاب‌بافی‌شده یا با تزئینات فرینج همراه با شلوار، حس لوکس و وقار را به استایل اضافه می‌کند. این استایل مناسب یک شب رمانتیک یا یک موقعیت‌ رسمی ویژه است.

ترند تابستان 2023 لباس دکلته‌ی بافتنی|کمد سارک
ترند بافتنی بدون آستین و دکلته

تزیینات بافتنی‌های تابستانی ترند 2023

ترند بافتنی با تزیینات گل رز برجسته

ترند بافتنی با گل‌های رز برجسته و سه بعدیِ بافته‌شده برای مناسبت‌ها، تیپ روزانه‌ی ما را از سادگی خارج می‌کند. در واقع، جزئیات تزئینی مانند گل رز، امکان تغییر استایل ساده‌‌ی یک روز معمولی به استایل رسمی شب را فراهم می‌کند. یک تاپ نفیس یا پیراهنی بافتنی با گل رز برجسته، تصور زنی با اعتماد به نفس و ظرافت زنانه را ارائه می‌دهد که در موقعیت‌های رسمی با لباس بافت ظریفش، تصویر زن مدرن را متجلی می‌سازد.

ترند تابستان 2023 بافتنی تابستانی با تزیینات گل برجسته|کمد سارک
بافتنی با تزیینات گل رز برجسته

ترند بافتنی با تزیینات فرینج

لباس بافتنی با تزیینات فرینج یا حاشیه‌دار بر روی بلوز، تاپ، پیراهن و رویه‌ی قلاب‌بافی‌شده یا لباس بافتنی جذاب و ظریف می‌تواند استایل بوهمی و تابستانی چشم‌نوازی را شکل دهد.

ترند تابستان 2023 تزیینات فرینج در لباس های بافتنی تابستانی|کمد سارک
ترند بافتنی با تزیینات فرینج

ترند تابستان 2023 و لباس‌های بافتنی و قلاب‌بافی شده تصورمان از لباس تابستانی را به طور کامل تغییر داده است. لباس‌های راحت و شیک بافتنی تابستانی با جذابیت بصری ارائه شده‌اند و علاوه بر ایجاد حس خنکی در تابستان گرم، استایل چشم نوازی را ارائه داده‌اند که می‌توان در موقعیت های مختلف، از آن بهره ‌برد.

شلوارگشاد ، آیتم ترندی استایل پاییزی
ادامه مطلب

منابع:
وب‌سایت: brunettfromwallstreet
وب‌سایت: vouge

اشتراک گذاری
دیدگاهتان را با ما با اشتراک بگذارید :

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.