|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رنگ سبز با چه رنگی ست می شود؟ استایل امسال با رنگ سبز

گلبو لطفی
11 مارس 2024
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

فقط کافیست از پنجره نگاهی به بیرون کنید تا جلوه‌ای از این رنگ را در طبیعت ببینید. بله؛ راجع به رنگ سبز صحبت می‌کنیم. رنگی که شاید با شنیدن اسم آن اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند، طبیعت و آرامش باشد.

با نزدیک شدن به فصل بهار، یکی از رنگ‌هایی که می‌تواند بیش از پیش رد و نمادی از طبیعت را در استایل شما متبلور کند، سبز است؛ بنابراین قصد داریم در این مطلب نکاتی پیرامون ست کردن رنگ سبز را به شما مخاطبان مجله‌ی سارک ارائه کنیم تا با استفاده از این نکات بتوانید زیباترین استایل با رنگ سبز را به کمک آیتم‌های متنوع بسازید.

ست کردن رنگ سبز - مجله کمد
ست کردن رنگ سبز

رازهای استایل با رنگ سبز

یکی از رنگ‌هایی که امسال در میان لیست رنگ‌های ترند 2024 خودنمایی می‌کند، سبز است. فرقی ندارد که سبز مورد علاقه‌ی شما سبز ارتشی، زیتونی، سدری، یشمی یا تنالیته دیگری از رنگ سبز باشد؛ زیرا در ادامه قرار است نکاتی را پیرو ست کردن لباس با رنگ سبز در اختیارتان قرار دهیم. 

سبز در دسته‌ی رنگ‌های ثانویه قرار گرفته و از ترکیب دو رنگ زرد و آبی با نسبت یکسان تشکیل شده است؛ اما سایر طیف‌های رنگ سبز نیز وجود دارند که ترکیبات متفاوتی دارند؛ به این ترتیب، تمام نکات ست کردن برای هر نوع رنگ سبزی مناسب نیست و می‌بایست به طیف رنگ سبزی که قصد ساختن استایل با آن را دارید، توجه ویژه‌ای داشته باشید.

استایل با رنگ سبز 2024
استایل با رنگ سبز 2024

رنگ‌ های مکمل رنگ سبز کدامند؟

آن‌چه به‌ عنوان رنگ مکمل سبز در بسیاری از منابع و همین‌طور در چرخه‌ی رنگ قابل مشاهده است، رنگ قرمز است.

این رنگ در چرخه‌ی رنگ دقیقا روبه‌روی سبز قرار دارد و از جمله رنگ های مکمل رنگ سبز به شمار می‌رود.

قرمز در ترکیب با سبز جسارت بسیاری به استایل شما می‌بخشد و چنانچه قصد دارید به کمک استایلتان انرژی بسیاری را منتقل کنید، ترکیب سبز و قرمز می‌تواند مناسب باشد.

رنگ های مکمل رنگ سبز - ترکیب سبز و قرمز
ترکیب رنگ قرمز و سبز در استایل

البته رنگ‌های دیگری مانند کرم، نارنجی، قهوه‌ای، آبی و… نیز هستند که در ترکیب با انواع طیف سبز جذابیت بسیاری خواهند داشت و ست کردن رنگ سبز با رنگ‌هایی که ذکر کردیم، می‌تواند استایل شکیلی را برای شما به ارمغان بیاورد.

ست کردن رنگ آبی و سبز
ست کردن آبی و سبز

رنگ سبز با چه رنگی ست می شود؟

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که اضافه کردن رنگ به استایل برایتان اهمیت بسیاری دارد و دوست ندارید تنها از رنگ‌های خنثی و نود در ست کردن آیتم‌های استایل خود استفاده کنید، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید؛ زیرا قصد داریم رنگ‌هایی را معرفی و بررسی کنیم که در کنار لباس سبز، لوک نهایی زیبایی را می‌سازند.

لباس زمستانی خانگی
ادامه مطلب

رنگ‌ های خنثی

شاید یکی از راحت‌ ترین گزینه‌ها برای ست کردن رنگ سبز، رنگ‌های خنثی مانند مشکی، خاکستری، سفید و رنگ‌های نود باشد. این نوع رنگ‌ها از آن‌جا که در دسته‌ی رنگ‌های گرم و سرد قرار نمی‌گیرند، قابلیت ست‌پذیری بالایی با انواع رنگ‌ها را دارند و برای افرادی که اغلب در ساختن استایل خود محافظه‌کار هستند یا دوست ندارند انواع رنگ‌ها را در استایل خود به کار ببرند، انتخاب مناسبی است.

ست کردن لباس با رنگ سبز و سفید
ست کردن لباس با رنگ سبز و سفید

قهوه‌ای

یکی از ترکیباتی که به وفور در طبیعت یافت می‌شود، ترکیب قهوه‌ای و سبز است. ست کردن رنگ سبز با قهوه‌ای از جمله ست‌هایی است که هماهنگی بصری زیبایی می‌آفریند و می‌تواند استایل شما را باوقار و شیک‌تر کند. هنگام استفاده از این رنگ توجه داشته باشید تناژی که از رنگ قهوه‌ای انتخاب می‌کنید نیز اهمیت دارد.

به‌طور مثال اگر قرار است قهوه‌ای روشن را در ست کردن لباس سبز استفاده کنید، انتخاب آیتم‌هایی که سایه‌های روشن‌تری از سبز (سبز مغز پسته‌ای) را دارند، ترکیب دلنشین‌تری ایجاد خواهند کرد؛ البته این به این معنا نیست که نمی‌توانید آیتم‌هایی که در طیف تیره‌تر سبز قرار دارند را با قهوه‌ای روشن استایل کنید.

ست کردن رنگ سبز با قهوه‌ای
ست کردن رنگ سبز با قهوه‌ای

صورتی

افرادی که پیرو سبک پوششی ماکسیمال هستند، در ست کردن رنگ سبز از رنگ صورتی استفاده می‌کنند.

ترکیب رنگ سبز و صورتی در استایل  - استایل با رنگ سبز
ترکیب رنگ سبز و صورتی در استایل

تناژ روشن صورتی در ترکیب با سبز تیره در استایل کنتراست چشم‌نوازی می‌سازد و به نوعی این دو رنگ می‌توانند یکدیگر را به‌خوبی خنثی کرده و در نهایت لوک متعادلی بسازند.

ست کردن سبز و صورتی - ست کردن رنگ سبز
ست کردن سبز و صورتی

انواع طیف رنگ سبز

حتما نام استایل مونوکروم به گوش شما هم خورده است؛ استایلی که در آن تنها از طیف‌های مختلف یک رنگ یا یک رنگ به تنهایی استفاده می‌شود.

ست کردن رنگ سبز زیتونی به همراه رنگ سبز سدری روشن و حتی سایر سایه‌های رنگ سبز در یک استایل، نمونه‌ای از ساختن لوک مونوکروم به کمک رنگ سبز است.

لباس‌های سفر و مناسب تفریحات ساحلی و کویرگردی
ادامه مطلب

پیشنهاد ما به افرادی که تمایل دارند قدشان را به کمک استایل خود کشیده‌تر نمایان کنند، امتحان کردن استایل مونوکروم است.

استایل مونوکروم سبز - ست کردن رنگ سبز
استایل مونوکروم سبز
استایل برند سارک
استایل رنگ سبز با سارک

از دیگر رنگ‌هایی که می‌توانند در استایل با رنگ سبز مناسب باشند:

  • خردلی
  • بنفش
  • آبی
  • نارنجی

انواع رنگ سبز را چطور استایل کنیم؟

همان‌طور که به آن اشاره کردیم، سبز طیف‌های گوناگونی دارد که ساختن استایل شیک و منحصر به فرد با هر کدام نیازمند در نظر گرفتن نکاتی خاص است؛ بنابراین در ادامه به بررسی مواردی پیرامون ست کردن انواع طیف رنگ سبز، می‌پردازیم.

سبز زیتونی

سبز زیتونی از جمله ترکیباتی است که با رنگ سبز ساخته شده و خود نیز طیف‌های مختلفی از روشن و تیره را شامل می‌شود.

 یکی از ویژگی‌های ست رنگ سبز زیتونی این است که این رنگ به خوبی می‌تواند در کنار انواع رنگ پوست ترکیب جذابی ایجاد کند.

سبز زیتونی - ست کردن سبز زیتونی در استایل زنانه
ست کردن سبز زیتونی در استایل زنانه

چنانچه قصد دارید در استایل با رنگ زیتونی درخشش بیشتری به ظاهر خود بدهید، پیشنهاد ما همنشینی این رنگ در کنار قرمز، بنفش یا به طور کلی رنگ‌های درخشان و شارپ است؛ اما اگر نمی‌خواهید استایل مینیمال یا کلاسیک خود را به کلی از بین ببرید ولی قصد دارید رنگی به استایل خود بدهید، پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ‌های خنثی مانند خاکستری، سفید یا مشکی در کنار سبز زیتونی است.

البته رنگ‌های دیگری مانند: بژ، سرمه‌ای، کرم، زرشکی، قهوه‌ای و زغالی نیز از دیگر رنگ‌هایی هستند که در استایل با رنگ زیتونی می‌توانند جلوه‌ای بی‌نظیر به لوک شما ببخشند.

ترکیب زیتونی و سرمه‌ای - ست کردن رنگ سرمه ای
ترکیب زیتونی و سرمه‌ای

سبز سدری روشن

یکی از انواع رنگ سبز که به خوبی می‌توان با آن ترکیب‌های زیبایی ساخت، ست رنگ سبز سدری است. با توجه به نزدیک شدن فصل بهار، استفاده از تنالیته‌های رنگ سبز، به زیبایی می‌تواند المان‌های بهاره را در استایل شما نمایان کند.

اگر قصد دارید برای عید امسال آیتمی به رنگ سبز سدری روشن خریداری کنید اما نمی‌دانید چطور می‌توانید آن را با سایر آیتم‌های کمد لباس‌تان ست کنید، انتخاب رنگ‌هایی مانند لیمویی و زرد روشن، ارغوانی، آبی، نارنجی، هم‌چنین رنگ‌های خنثی در کنار سبز سدری، نمودی شیک و زیبا خواهند داشت.

سنجاق سینه‌‌‌‌ها برگشتند
ادامه مطلب

انتخاب مناسب ست رنگ سبز سدری روشن به مواردی مانند استایل شخصی، رنگ پوست، اکسسوری و آیتم‌های دیگری که قصد دارید با آن استایل کنید، بستگی دارد.

سبز مغز پسته‌ ای

استایل با رنگ سبز مغز پسته‌ای که این روزها محبوبیت بالایی دارد، نیاز به در نظر گرفتن نکات خاصی دارد.

این نوع سبز حسی از وقار و شیک بودن را در استایل شما ایجاد می‌کند و قرار گرفتن آن در کنار آیتم‌های شارپ ترکیبی بی‌نظیر می‌سازد.

از آن‌جا که درصد زرد این نوع سبز بیشتر است، استفاده از رنگ‌های قرمز، نارنجی و به طور کلی رنگ‌های گرم می‌تواند انتخابی ایده‌آل در کنار سبز مغز پسته‌ای باشد.

سبز مغز پسته‌ ای - استایل کردن رنگ سبز مغز پسته ای
استایل کردن سبز مغز پسته‌ای

سبز یشمی

“کت سبز با چی ست میشه؟” شاید این یکی از پرتکرارترین سوال‌هایی باشد که افرادی که می‌خواهند در عید استایلی زیبا با رنگ سبز داشته باشند، می‌پرسند.

همان‌طور که می‌دانید در ابتدای این مطلب مجله‌ی کمد سارک، رنگ‌هایی را که ترکیب جذابی با سبز می‌سازند، بررسی کردیم؛ اما در مورد سبز یشمی چه؟

اگر قصد دارید برای عید نوروز استایلی متفاوت و شیک داشته باشید، حتما نیاز نیست تا سراغ آیتم‌هایی با رنگ‌های خنثی و نود بروید؛ بلکه می‌توانید از رنگ‌های جذابی هم‌چون یشمی نیز بهره‌مند شوید.

ترکیب قهوه‌ ای و یشمی - استایل با رنگ سبز
ترکیب قهوه‌ ای و یشمی

حضور این رنگ به استایل شما، به خصوص در استایل‌های رسمی، جذابیت بسیاری می‌بخشد.

برای ساختن یک استایل شیک به همراه سبز یشمی تنها کافیست رنگ‌هایی مانند خاکستری، صورتی، آبی تیره و قهوه‌ای را در استایل خود به‌عنوان تکمیل‌کننده استفاده کنید.

کلام آخر

در این مطلب از مجله‌ی کمد سارک به بررسی ست کردن انواع رنگ سبز پرداختیم. از آن‌جا که استایل با رنگ سبز به خصوص در فصل بهار زیبایی و جذابیت بسیاری خواهد داشت، با دانستن نکات استایلینگ پیرامون ست کردن رنگ سبز می‌توانید از درخشش خود اطمینان حاصل کنید.

لازم به ذکر است که شما مخاطبان عزیز می‌توانید با ورود به فروشگاه سارک، از آیتم‌های جذابی که می‌توانید در رنگ سبز یا سایر رنگ‌های مورد علاقه‌تان خریداری کرده، مطلع شوید و استایل شخصی جذابی برای خود بسازید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.