|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرما ما را جذاب‌تر می‌کند!

خبرنامه کمد
19 دسامبر 2019
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

شاید شما هم این جمله را زیاد شنیده باشید: «مردم در زمستان خوشتیپ‌ترند!»
گذشته از این‌که ما چقدر به فصل سرد علاقه داریم یا نه، این جمله تا حدود زیادی درست است.
در فصل سرما دست ما برای پوشیدن لباس‌های بیشتر و تنوع با کمک از استایل‌های لایه‌ای و به‌طبع انتخاب جنس‌ها، رنگ‌ها، الگوها و نقش‌های گوناگون بازتراست پس با این همه رنگ، جنس و لباس‌های مختلف قطعا خوشتیپ‌تر خواهیم بود.

در این مطلب به معرفی ترندهای پاییز و زمستان مردانه‌ی امسال می‌پردازیم تا به شما برای استایلی مطابق با مد روز کمک کنیم و زمستانی رنگین در شهرمان داشته باشیم.

رسمی، تیره و تک‌رنگ

اولین موردی که معرفی خواهیم کرد یکی از راحت‌ترین‌ استایل‌ها و آشنا برای همه به واسطه‌ی همیشگی بودن آن، است. رنگ‌های تیره در کت شلوارهای رسمی و نیمه‌رسمی به علاوه‌ی استایل‌های مونوکروم.
برخی برندهای امسال در مجموعه‌های مردانه‌ی خود برای فصل پاییز و زمستان مانند سال‌های گذشته کت‌شلوارهای مشکی را جای دادند، با این تفاوت که کت‌ها با برش‌های سرشانه پهن و اپل‌های بزرگ هستند، شلوارها با پیلی‌های ریز تزئین شده‌اند و در نهایت با ترنچ‌‌-کت‌های بسیار بلند و مشکی تکمیل می‌شوند.

اگر هماهنگ کردن رنگ لباس‌ها برای شما کار دشواریست،‌ شغلی دارید که بیشتر مواقع باید با استایل رسمی ظاهر شوید و یا طرفدار یک‌دست بودن رنگ تمام استایل خود هستید ما به شما این موارد را پیشنهاد می‌کنیم.

رنگی فکر کنید!

اما از رنگ‌های تیره و یک‌دست که بگذریم به جذاب‌ترین مورد از ترندهای مردانه‌ی امسال می‌رسیم؛ رنگ‌های شاد نئونی، اسیدی و صورتی! بله، درست خواندید، صــــــــورتی! چه کسی می‌گوید صورتی رنگ دخترانه است؟ اصلا چرا باید برای رنگ‌ها مرزهای جنسیتی تعیین کرد؟ صورتی فکر کنید، صورتی بپوشید و خاص باشید!

اگر مخالف کلیشه‌ها هستید، جسارت لازم و علاقه به این نوع پوشش را دارید پیشنهاد سارک به شما کاپشن و کت‌هایی از جنس پلی‌استر با طرح‌های شاد به اصطلاح اسیدی و رنگ‌های نئونی است. انتخاب بسیار مناسبی برای استایل‌های خیابانی و یا ورزشی مانند کوه‌نوردی. شما می‌توانید با لباس‌های خود رنگ و شادی را در شهرتان به نمایش بگذارید.

کاپشن‌ها، گرم‌ترین یار شما در زمستان

صحبت از کاپشن‌ها، یارهای گرم و نرم زمستان شد،‌ طراحان مد برای کمد لباس‌های شما نقشه‌های بزرگی کشیده‌اند. به فکر فضای بیشتری باشید چون کاپشن‌های ترندی امسال پفی و اورسایز هستند، هر چه پفی‌تر، بزرگتر و بلندتر، گرم‌تر و به‌روزتر!

اندام گلابی شکل و تکنیک های خوش تیپی (قسمت دوم)
ادامه مطلب

اگر تصور کردید تنها ترند کاپشنی امسال این پفکی‌های دوست‌داشتنی هستند، اشتباه کردید، پای ثابت هر پاییز و زمستانی جین و چرم و خز است! اما با چه فرقی؟

کت و کاپشن‌های چرم و خز مردانه‌ی امسال بلند و اورساز هستند، که می‌توانید با توجه به استایل یک‌دستی که در بالا ذکر شد از شلوارهای چرم نیز برای تکمیل کردن پوشش خود استفاده کنید. اما نکته‌ای که باید در خرید چرم و خز به آن توجه کنید، مصنوعی بودن آن‌هاست چراکه برای خوش‌پوشی شما لازم نیست جان حیوانی بی‌گناه گرفته شود. سعی کنید از برندهای دوست‌دار محیط زیست که چرم و خز مصنوعی و با کیفیت تولید می‌کنند خرید نمایید.

و اما جین‌های دوست‌داشتنی. در بین استایل‌های ترند شده‌ی پاییز و زمستان امسال Mix and Match به وفور دیده می‌شود، جین‌هایی که با چرم، پارچه‌های پشمی و پیچازی و دنیم‌هایی با رنگ‌های متفاوت ترکیب شده‌اند و تنوع فراوانی را برای دوست‌داران خود به ارمغان آوردند.

ترند مردانه زمستان

اگر شما هم طرفدار مد پایدار هستید می‌توانید با استفاده از کت‌های جین قدیمی‌ و باقی لباس‌های از یاد رفته در کمدتان کتی جدید و مطابق مد روز درست کنید.

پلیورهای طرح‌دار

نوبتی هم باشد، نوبت بلوز‌ها، بافت‌ها و پلیور‌هایی است که برای گرم‌تر نگه داشتن شما قرار است زیر کاپشن‌ها و کت‌هایتان استایل زمستانی شما را درخشان کنند.

ترند مردانه زمستان

امسال طرح‌واره‌های چاپ شده‌ی پوست حیوانات به خصوص پلنگ بر روی پلیور‌ها و حتی کت‌ها و کاپشن‌ها به صورت یک‌دست بسیار به چشم می‌خورد، اما اگر این نوع چاپ را نمی‌پسندید پیشنهاد بعدی ما برای خاص بودن استایل‌تان بلوزهایی با طرح‌های تصویرسازی شده است؛ تصویرسازی‌هایی خطی از صورت یا فیگور انسانی و حتی تصویرسازی‌هایی از طبیعت بی‌جان و باجان! انتخابی عالی برای هنر دوستان.

ترند مردانه زمستان

بافتنی‌های امسال نیز مانند چند سال گذشته اورسایز، بزرگ و بلند هستند، اما تفاوت ظریف وکوچکی که آن‌ها را از سال‌های گذشته متمایز می‌کند پارگی‌های کوچک رشته‌رشته مانندی هستند که بر روی لبه‌های پایینی، آستین‌ها و سرشانه‌های بافت‌ها جا خوش کرده‌اند.
استفاده از این بافت‌ها زیر کت‌های جین شما انتخابی هوشمندانه است.

کفش، نقطه‌ی عطف هر استایل

حال که لباس‌های اصلی را پوشیدیم، می‌توانیم پابرهنه باشیم؟!
کفش‌ها و چکمه‌های ترندی امسال با رنگ‌های تیره به خصوص مشکی که طراحی جلوی آن‌ها تماماً گرد یا با زوایای تند و زیره‌های پهن و محکم هستند راهی بازارها شده‌اند. برای استایل‌های رسمی ونیمه‌رسمی می‌توانید از کفش‌هایی که با زاویه‌های تند طراحی شده‌ و زیره‌ی نسبتاً پهن آن‌ها مقداری از قالب اصلی کفش بیرون زده است کمک بگیرید و برای استایل‌های کژوال به سراغ چکمه‌هایی با طراحی گرد و زیره‌های بسیار پهن که با کت‌های چرم،‌ جین و کاپشن‌های پفی شما بسیار هماهنگ هستند بروید.
با توجه به حضور مجموعه رنگ‌های فسفری و نئونی شاد در ترندهای امسال دوخت زیره‌ی برخی از این چکمه‌ها با نخ‌های رنگی، دوخت درشت و نمایان جلوه‌ای خاص و جدیدی را به این نوع از کفش‌ها داده است.

ترند مردانه زمستان

پس از این black bovver boots های سرسخت غافل نشوید و با خیال راحت در روزهای بارانی و برفی در خیابان قدم بزنید و خوش‌تیپ بمانید.

5 تقلب کوچک برای پوشیدن لباس اورسایز
ادامه مطلب

تکمیل کننده‌ی استایل برای نکته‌سنج‌ها

استایل شما بدون متعلقات و اکسسوری‌ها کامل می‌شود؟!
مشخصاٌ خیر!در نهایت به معرفی چندی از اکسسوری‌های ترند شده در پاییز و زمستان امسال می‌پردازیم تا با کمک این جزئیات ظریف استایل خود را منحصر به فرد و تکمیل کنید.

شال گردن‌های جادویی

شال گردن‌های هری‌پاتری! به همان بلندی و پهنی! هرچه بلندتر، جذاب‌تر و گرم‌تر. این شال‌گردن‌ها را با توجه به رنگ ‌می‌توانید با هر دو نوع استایل رسمی و غیررسمی همراه کنید، هم گرم بمانید هم خوش‌تیپ. یادآوری می‌کنیم که فراموش نکنید برای تیپ‌های کژوال و غیررسمی خود از رنگ‌های شاد استفاده کنید. این زمستان، زمستانی رنگیست.

ترند مردانه زمستان

ساعت به زمان قدیم

ساعت‌های امسال مطابق سلیقه‌ی افرادی است که به دنبال مدهای وینتیج هستند اما اگر می‌خواهید با ترندهای پاییز و زمستان امسال هم‌خوانی داشته باشد، انعطاف‌پذیر و طرفدار مد پایدار هستید با سر زدن به وسایل در گنجه مانده‌ و فراموش شده‌ی پدرها و پدربزرگ‌هایتان، استایل خود را تکمیل کنید.

بخوانید: کدام سلبریتی‌ها از مد پایدار استفاده می‌کنند؟

گردن‌ آویزی کاربردی!

امسال نیز علاوه بر کیف‌های کمری که در سال گذشته بسیار مورد توجه طراحان قرار گرفته بود و به دو صورت بر روی سینه و دور کمر بسته می‌شد، کیف‌های گردنی کوچک و اکثرا چرمی به دنیای مد پا گذاشتند.
این کیف‌ها بسیار مناسب آقایانی است که با حمل کیف‌های بزرگ‌تر برای وسایل کم، کوچک و مهم خود اعم از مدارک، کارت‌های بانکی و گوشی تلفن همراه راحت نیستند.
پس دیگر بابت نگه داشتن این وسایل با اهمیت و لازم اما کوچک خود ناراحت نباشید که امسال طراحان مد به فکر شما بوده‌اند!

ترند مردانه زمستان

عینک‌ حتی در آفتاب کم‌رمق

عینک‌ها، این اکسسوری‌های محافظ و درخشان در استایل شما که وجودشان در هر فصلی واجب و ضروریست. تنوع در ترندهای عینک امسال فراوان است که ما در این‌جا به چند نمونه اکتفا خواهیم کرد.

انواع ست لباس بهاره زنانه در استایل‌ های مختلف
ادامه مطلب

عینک‌هایی با شیشه‌های شفاف و رنگی که تکمیل کننده‌ی استایل‌های کژوال و رنگارنگ امسال شما هستند، همچنین فرم‌هایی با طرح‌های پلنگی یا عینک‌هایی با شیشه‌های باریک و بیضی‌شکل به رنگ مشکی، که فریمی فلزی و نازک یا کائوچویی دورشان را احاطه کرده انتخاب مناسبی برای استایل‌هایی با کت‌های بلند و چرمی شماست.

ترند مردانه زمستان

برای کسانی که در انتخاب این آیتم جسور هستند نیز می‌توانند عینک‌هایی با فریم‌های چند ضلعی و زاویه‌دار که شیشه‌های خیلی باریک و یا خیلی بزرگ دارند را انتخاب کنند.

زمستان منتظر استایل‌های جذاب شماست!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.