در مراسم گرمی Grammy 2019 چه خبر بود ؟

1236 بازدید

لباس های غیرمنتظره جایزه گرمی امسال متعلق به کدام سلبریتی ها بود ؟

مراسم موسیقی جایزه گرمی Grammy یا گرمافون، که یکی از معتبرترین فستیوال های هنری و فرهنگی در سراسر دنیاست ؛ اهمیت جایزه گرمی در دنیای موسیقی ، معادل جایزه  اسکار در دنیای سینما و جایزه امی در دنیای تلویزیون است . این مراسم امسال برای 61 امین دوره در لس آنجلس آمریکا و برای اهدای جوایز به بهترین های  کارنامه موسیقی هنرمندان این حوزه در سال قبل (2018 ) برگزار شد.  نوع پوشش هنرمندان و حضار سیاسی و فرهنگی در مراسم امسال چندان هم بی حاشیه نبود . این مراسم تنها در مورد موسیقی و اهدای جوایز بهترین های موزیک نیست ، بلکه فرش قرمز حضور برندها و افراد سر شناسی است که انتظار زیادی از نوع پوشش آن ها در انظار عمومی وجود دارد . بیایید نگاهی به آنچه گذشت داشته باشیم .

نقره ای ؛ حاکم میدان

امسال با توجه به پیش بینی هایی که برای ترند بودن  تم رنگی نقره ای انجام شده بود ، چند نفر از مهم ترین مهمانان مراسم  با لباس هایی به این رنگ روی فرش قرمز مراسم گرمی حاضر شدند . پارچه نقره ای در ترکیب های لمه ای و پولکی  را میتوانید در لباس , تزیینات این افراد ببینید .


لیدی گاگا ،  جنیفر لوپز و دوآ لیپا  


این سه نفر به ترتیب با لباس هایی از برند سلین  Celine ، رالف اندروسو Ralph And Russo  و ورساچه کوتوغ  Versace couture .

نکته قابل ذکر این است که لباس جنیفر لوپز به عنوان یکی از لباس های ناامید کننده مراسم دیشب بود .

حضور افتخاری میشل اوباما

لباس سر همی ( جامپ سوت Jump Suit )  لمه  با رنگ نقره ای دودی  لباسی بود که میشل اوباما برای اولین حضور در مراسم گرمی انتخاب کرده بود  .

 بد لباس ها چه کسانی بودند ؟

طبق معمول همه مراسم های فرش قرمز ، گروهی از میهمان ها به عنوان “بد لباس ترین ها ” شناخته می شوند .

آدامس بادکنکی صورتی؟

هر چند به نظر میرسد یکی از نا مناسب ترین لباس های این دوره مراسم فرش قرمز گرمی را کیتی پری Katy Perry پوشیده باشد ، ولی به صورت خیلی اتفاقی با لباس آنا کندریک Anna Kendrick ست شده اند.  لباس کتی پری از برند بالمین کوتوغ Balmain couture   و رالف اند روسو   Ralph & Russo  طراح   لباس کندریک است . البته در این دو دست لباس هم به تاثیر رنگ نقره ای دقت کنید . در بخش یقه لباس کتی پری و در کمربند لباس آنا کندریک نقره ای تاثیری جدی دارد.

گل شکفته یا مرواریدی در صدف ؟

کاردی بی Cardi B هر چند قرار بود با لباسی که از مجموعه وینتج تری موگله   vintage Theirry Mugler بر تن کرده روی فرش قرمز حسابی بدرخشد ، ولی نتیجه ای که حاصل شد ،به جز شوکه کردن مخاطبان  ، این بود که در ردیف بدترین لباس های این سری مراسم گرمی قرار گرفت. به نظر میرسد قرار بوده با المان های مرواریدی که روی موها ، گردنبند و کمر بند او حضور دارند ، حس  مروارید ی هم به بینندگان بدهد ولی بیشتر شبیه  به گل نو شکفته شده بود  و باعث شگفتی بینندگان.

دم قیچی های صورتی

تایلا پرکس Tayla Parxj  با این لباس که انگار از دم قیچی های  لباس دیگری تهیه شده و  با پوشیدن این کفش کانورس رنگی جزو یکی از بد لباس ترین های مراسم گرمی امسال به شمار می آید .

بلاتکلیف صورتی

لباسی که کایلی جنر Kylie Jenner در این مراسم به تن داشت هم به دلیل بلاتکلیفی در فرم سرهمی بودن یا نبودن و  عدم تناسب دستکش ها با تنه لباس در رده لباس های نامناسب قرار میگیرد . قد کوتاه کایلی و شلوار اور سایز Over Size او اصلا با هم در تناسب نیستند و به نوعی او در لباسش گم شده است.
البته به ترکیب رنگ نقره ای در بخش کمربند لباس دقت کنید  و به اهمیت این رنگ  در تم رنگی امسال باور داشته باشید . لباس او از کالکشن کوتوغ بالمین  Balmain برای بهار تابستان 2019 انتخاب شده است.

هیولایی در گرمی

تیرا وک Tierra Whack با پوشیدن این لباس  نشان داد که تا چه اندازه میتوان انتخابی اشتباه برای برای حضور در مراسم رسمی داشت . کت خز او قیمیت معادل 2400 دلار امریکا دارد.

دیوار ترامپ

هر چند گرمی در مورد موسیقی است ولی این بار سیاست حضوری آزاردهنده و پررنگی در این مراسم داشت.  جوی ویلا Joy Villa  و ریکی ربل Ricky Rebelبا پوشیدن لباس هایی ، از ایده و سیاست دیوار مرزی ترامپ  حمایت کردند .

هر چند بعد ازجنجال  رسانه ای که این عکس ها به دنبال داشتند ، برند دسی دیزاین کوتوغ  (Desi Designs Couture) که این لباس را آماده کرده است به صورت مشخص در حساب کاربری اینستاگرامش توضیح داد که ” این لباس به درخواست مشتری آماده شده و الزاما بیانگر ایده های شرکت ما نیست ” .  
دقت کنید که در این لباس هم رنگ نقره ای حضور اساسی دارد .

این هم کت ریکی ربل که پشت و جلوی آن به صورت نوشته از سیاست های ترامپ حمایت کرده است .
نوشته روی کت : “Keep America Great”
نوشته پشت کت : “Trump”

کلاه جذاب  و لباس بی تناسب

هر چند لباسی که جنل مونی Janelle Monaeدر این مراسم پوشیده بود به نوعی لباس آوانگارد و مجسمه وار به حساب می آید ولی سرشانه های بزرگ و برافراشته و لبه های غیر قرینه شبیه به مجسمه ای هنری شده است.  در تصویر اصل لباس که از برند ژان پل گوتیه  Jean Paul Gaultier و از کالکشن بهار تابستان 2019 است را مشاهده می کنید ، البته از عدم تناسب گوشواره ها و کفش جیر نیز نمیتوان غافل شد.

البته کلاه بزرگ و زاویه داری که روی سر دارد ازمجموعه ای از سنجاق های قفلی طلایی ساخته شده اند ، که درکل استایل خاص و نامناسب را به وجود اورده است.  

نظر شما در مورد این لباس ها چیست ؟ به نظر شما  حضور در این مراسم رسمی باید با چه نوعی  از لباس باشد ؟

مطالب مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین محصولات سارک

در چند سال اخیر شاهد حضور پررنگ گروه‌های موسیقی کی‌پاپ و ستاره‌های کره‌ای در بخش‌های مختلف مُد بودیم.
.

.
در این پست ما به سراغ شویی رفتیم که با حضور ستارگان کره‌ای حال و هوای دیگه‌ای به خودش گرفت.
.
.
.
.

گزارشگر:پریسا خوشنامی
.
.
.
#kpop #fashionrunway #fashionmagizne #comode_expert #btsfashion
#کی_پاپ # مجله_مد #کمدسارک #بیتیاس
...

میدونستین کمونیست‌ها سبک پوشش خاص خودشون رو داشتن؟
.
.
اگه نگاهی به تاریخ چین بندازیم متوجه میشیم مردم این کشور همیشه پوشش خاصی داشتن، در این پست ما به سراغ کمونیست‌های چین رفتیم.
.
.
نظرتون درباره‌ی این مطلب رو به ما بگین.
.

نویسنده:مونا فریدکیان
.
.
برای خوندن متن کامل این مطلب از لینک داخل بایو یا استوری وارد سایت بشین.
.
.

.
Www.sarak.mag-co.com
.
.
#chinaculture #chinafashion #fashionmagzine #comode_expert
#کمدسارک #مجله_مد
...