|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در مراسم گرمی Grammy 2019 چه خبر بود؟

تیم کمد
12 فوریه 2019
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

لباس‌های غیرمنتظره جایزه گرمی 2019 متعلق به کدام سلبریتی‌ها بود؟ مراسم موسیقی جایزه گرمی (Grammy) یا گرمافون، که یکی از معتبرترین فستیوال‌های هنری و فرهنگی در سراسر دنیاست؛ اهمیت جایزه گرمی در دنیای موسیقی، معادل جایزه اسکار در دنیای سینما و جایزه امی در دنیای تلویزیون است. این مراسم امسال برای 61 امین دوره در لس آنجلس آمریکا و برای اهدای جوایز به بهترین‌های کارنامه موسیقی هنرمندان این حوزه در سال قبل (2018) برگزار شد. نوع پوشش هنرمندان و حضار سیاسی و فرهنگی در مراسم امسال چندان هم بی‌حاشیه نبود. این مراسم تنها در مورد موسیقی و اهدای جوایز بهترین‌های موزیک نیست، بلکه فرش قرمز حضور برندها و افراد سرشناسی است که انتظار زیادی از نوع پوشش آن‌ها در انظار عمومی وجود دارد. بیایید نگاهی به آنچه گذشت داشته باشیم.

نقره‌ای؛ حاکم میدان در مراسم گرمی 2019

امسال با توجه به پیش‌بینی‌هایی که برای ترند بودن تم رنگی نقره‌ای انجام شده بود، چند نفر از مهم‌ترین مهمانان مراسم با لباس‌هایی به این رنگ روی فرش قرمز مراسم گرمی حاضر شدند. پارچه نقره‌ای در ترکیب‌های لمه‌ای و پولکی  را می‌توانید در لباس و تزیینات این افراد ببینید.

 لیدی گاگا ،  جنیفر لوپز و دوآ لیپا در مراسم گرمی 2019
لیدی گاگا ،  جنیفر لوپز و دوآ لیپا در مراسم گرمی 2019

این سه نفر به ترتیب با لباس‌هایی از برند سلین (Celine)، رالف اندروسو (Ralph And Russo)  و ورساچه کوتور  (Versace couture). نکته قابل ذکر این است که لباس جنیفر لوپز به عنوان یکی از لباس‌های ناامید کننده مراسم دیشب بود.

حضور افتخاری میشل اوباما در مراسم گرمی 2019

لباس سر همی (جامپ سوت Jump Suit) لمه با رنگ نقره‌ای دودی  لباسی بود که میشل اوباما برای اولین حضور در مراسم گرمی انتخاب کرده بود.

میشل اوباما در مراسم گرمی 2019
میشل اوباما در مراسم گرمی 2019

 بد لباس‌ها در مراسم گرمی 2019 چه کسانی بودند؟

طبق معمول همه مراسم‌های فرش قرمز، گروهی از میهمان‌ها به عنوان “بد لباس ترین‌ها ” شناخته می‌شوند.

مسابقات مد 2021، دریچه‌ کشف استعدادهای نوظهور
ادامه مطلب

آدامس بادکنکی صورتی کیتی پری مناسب گرمی بود؟

هر چند به نظر میرسد یکی از نامناسب‌ترین لباس‌های این دوره مراسم فرش قرمز گرمی را کیتی پری (Katy Perry) پوشیده باشد، ولی به صورت خیلی اتفاقی با لباس آنا کندریک (Anna Kendrick) ست شده‌اند. لباس کتی پری از برند بالمین کوتور (Balmain couture) و رالف اند روسو (Ralph & Russo)  طراح لباس کندریک است. البته در این دو دست لباس هم به تاثیر رنگ نقره‌ای دقت کنید. در بخش یقه لباس کتی پری و در کمربند لباس آنا کندریک نقره‌ای تاثیری جدی دارد.

کاردی بی در لباسی خاص به گل شکفته یا مرواریدی در صدف

کاردی بی (Cardi B) هر چند قرار بود با لباسی که از مجموعه وینتج تری موگله (vintage Theirry Mugler) بر تن کرده روی فرش قرمز حسابی بدرخشد، ولی نتیجه‌ای که حاصل شد ،به جز شوکه کردن مخاطبان ، این بود که در ردیف بدترین لباس‌های این سری مراسم گرمی قرار گرفت. به نظر میرسد قرار بوده با المان‌های مرواریدی که روی موها، گردنبند و کمر بند او حضور دارند، حس مرواریدی هم به بینندگان بدهد ولی بیشتر شبیه به گل نو شکفته شده بود و باعث شگفتی بینندگان.

لباس کاردی بی در مراسم گرمی 2019
لباس کاردی بی در مراسم گرمی 2019

دم قیچی‌های صورتی بدترین لباس مراسم گرمی 2019

تایلا پرکس (Tayla Parxj) با این لباس که انگار از دم قیچی‌های لباس دیگری تهیه شده و با پوشیدن این کفش کانورس رنگی جزو یکی از بد لباس‌ترین‌های مراسم گرمی 2019 به شمار می‌آید.

تایلا پرکس در مراسم گرمی 2019
تایلا پرکس در مراسم گرمی 2019

لباسی که کایلی جنردر مراسم گرمی 2019

لباسی که کایلی جنر Kylie Jenner در این مراسم به تن داشت هم به دلیل بلاتکلیفی در فرم سرهمی بودن یا نبودن و  عدم تناسب دستکش‌ها با تنه لباس در رده لباس‌های نامناسب قرار می‌گیرد. قد کوتاه کایلی و شلوار اور سایز Over) Size) او اصلا با هم در تناسب نیستند و به نوعی او در لباسش گم شده است.
البته به ترکیب رنگ نقره‌ای در بخش کمربند لباس دقت کنید و به اهمیت این رنگ در تم رنگی امسال باور داشته باشید. لباس او از کالکشن کوتور بالمین (Balmain) برای بهار و تابستان 2019 انتخاب شده است.

لباسی که کایلی جنردر مراسم گرمی 2019
لباسی که کایلی جنردر مراسم گرمی 2019

تیرا وک با یکی از لباس‌های نامناسب مراسم گرمی 2019

تیرا وک Tierra Whack با پوشیدن این لباس  نشان داد که تا چه اندازه میتوان انتخابی اشتباه برای حضور در مراسم رسمی داشت. کت خز او قیمیت معادل 2400 دلار امریکا دارد.

تیرا وک در مراسم گرمی 2019
تیرا وک در مراسم گرمی 2019

حضور سیاست در مراسم گرمی 2019

هر چند گرمی در مورد موسیقی است ولی این بار سیاست حضوری آزاردهنده و پررنگی در این مراسم داشت.  جوی ویلا (Joy Villa) و ریکی ربل (Ricky Rebel) با پوشیدن لباس‌هایی، از ایده و سیاست دیوار مرزی ترامپ حمایت کردند.

جوی ویلا با لباسی با نگاه حمایتی به سیاست ترامپ در مراسم گرمی 2019
جوی ویلا با لباسی با نگاه حمایتی به سیاست ترامپ در مراسم گرمی 2019

هر چند بعد ازجنجال  رسانه‌ای که این عکس‌ها به دنبال داشتند، برند دسی دیزاین کوتور (Desi Designs Couture) که این لباس را آماده کرده است به صورت مشخص در حساب کاربری اینستاگرامش توضیح داد که ” این لباس به درخواست مشتری آماده شده و الزاما بیانگر ایده‌های شرکت ما نیست “.  
دقت کنید که در این لباس هم رنگ نقره‌ای حضور اساسی دارد.

جوی ویلا با لباسی با نگاه حمایتی به سیاست ترامپ در مراسم گرمی 2019
ریکی ربل با لباسی با نگاه حمایتی به سیاست ترامپ در مراسم گرمی 2019

این هم کت ریکی ربل که پشت و جلوی آن به صورت نوشته از سیاست‌های ترامپ حمایت کرده است. نوشته روی کت: “Keep America Great”، نوشته پشت کت : “Trump”

هفته مد نیویورک، پاییز و زمستان 2025-2024
ادامه مطلب

کلاه جذاب و لباس بی تناسب

هر چند لباسی که جنل مونی Janelle Monae در این مراسم پوشیده بود به نوعی لباس آوانگارد و مجسمه‌وار به حساب می‌آید ولی سرشانه‌های بزرگ و برافراشته و لبه‌های غیرقرینه، شبیه به مجسمه‌ای هنری شده است. در تصویر اصل لباس که از برند ژان پل گوتیه (Jean Paul Gaultier) و از کالکشن بهار تابستان 2019 است را مشاهده می‌کنید، البته از عدم تناسب گوشواره‌ها و کفش جیر نیز نمی‌توان غافل شد.

لباس جنل مونی در مراسم گرمی 2019

البته کلاه بزرگ و زاویه داری که روی سر دارد از مجموعه‌ای از سنجاق‌های قفلی طلایی ساخته شده‌اند، که درکل استایل خاص و نامناسب را به وجود اورده است.  

لباس جنل مونی به عنوان لباس نامناسب در مراسم گرمی 2019
لباس جنل مونی به عنوان لباس نامناسب در مراسم گرمی 2019

نظر شما در مورد این لباس‌ها چیست؟ به نظر شما  حضور در این مراسم رسمی باید با چه نوعی  از لباس باشد؟


اشتراک گذاری

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.