|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ترند لاک ناخن پاییز2020

مهشید اکبریان
10 سپتامبر 2020
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

لاک ناخن، بخشی کوچک ولی مهم از استایل شما

لاک ناخن یکی از مهمترین مواردی است که با انتخاب رنگ آن از بین طیف رنگ‌های پاییزی، می‌توانید حال و هوای ویژه ای به استایل خود هدیه کنید. رنگ برگ‌های پاییزی می‌تواند الهام‌بخش شما برای رنگ‌آمیزی ناخن‌هایتان باشد.ا فرا رسیدن فصل پاییز و تغییر رنگ برگ‌های درختان، مسلما ترکیب رنگی کمد لباس شما نیز تغییراتی را نیاز خواهد داشت. لباس‌های خنک، کوتاه و با پارچه‌های نازک، جای خود را به سویشرت، بارانی و لباس‌های گرم خواهند داد؛ صندل‌های تابستانه با نیم بوت و چکمه تعویض خواهند شد. در این میان نباید از یاد برد که سبک و تناژ رنگی آرایش و اکسسوری‌های جانبی نیز می‌تواند تغییر کند.

لاک ناخن، بخشی کوچک ولی مهم از استایل شما

رنگ لاک ناخن پاییزی برای خداحافظی با تابستان

اگر تمام تابستان را انتظار کشیده‌اید تا پاییز هزار رنگ با جلوه‌های زیبای خود، از راه برسد و یک لاته گرم دارچینی و یک کلوچه داغ با طعم کدو حلوایی خود را مهمان کنید، پس رنگ نارنجی که به رنگ عنابی روشن نزدیک است و رنگ خردلی بسیار مناسب سلیقه شما خواهد بود. طیف‌های نارنجی پر رنگ یا مات، زیبایی برگ‌های خزان را به ناخن‌های شما خواهد بخشید. سبز پررنگ نیز می‌تواند انتخاب ویژه‌ای باشد و همنشینی جالبی با گروه رنگ‌های نارنجی خواهد داشت. در تابستانی که سپری شد، انواع طیف‌های صورتی روشن طرفداران خودش را داشت؛ شما می‌توانید برای پاییز طیفی از رنگ‌های صورتی پررنگ و مات تا قرمز و جگری را برای ناخن‌های خود انتخاب کنید. شما می‌توانید رنگ لاک خود را با رژ لب تان ست کنید.

رنگ لاک ناخن پاییزی برای خداحافظی با تابستان

الهام گرفتن از طبیعت برای انتخاب رنگ لاک ناخن

اگر عاشق روزهای بارانی فصل پاییز هستید؛ که آسمان کاملا با ابرهای خاکستری پوشیده شده است؛ انتخاب شما می‌تواند یک رنگ از بین طیف‌های آبی تیره تا خاکستری با درجات مختلف باشد. اگر این گروه از رنگ‌ها را برای لاک ناخن خود انتخاب می‌کنید؛ می‌توانید یک یا چند ناخن خود را با طراحی براق، اکلیلی یا نقره‌ای همراه کنید و ترکیب زیباتری بسازید.

رنگ ‌های ترند پاییز 2023 و زمستان 2024 ، از قرمز آتشین تا جواهر ایرانی
ادامه مطلب

رنگ فاخر و پرطرف‌دار بنفش نیز با طیف‌های پررنگ خود می‌تواند انتخاب شما برای داشتن ناخن‌هایی زیبا و خوش‌رنگ در روزهای پاییزی باشد.

الهام گرفتن از طبیعت برای انتخاب رنگ لاک ناخن

آبی و قرمز، پای ثابت ترندهای پاییزه

با توجه به اینکه هنوز در سال 2020 به سر می‌بریم، یکی از انتخاب های شما برای رنگ لاک ناخن می‌تواند رنگ سال 2020 یعنی آبی با طیف‌های پررنگ خود باشد. اگر بخواهید قسمتی از رمز و راز شب های پاییزی را به استایل خود اضافه کنید می‌توانید رنگ لاک ناخن خود را از همین طیف آبی اما با تناژهای تیره‌تر به سمت سورمه‌ای براق، انتخاب کنید.

قرمز کلاسیک دوست داشتنی نیز یکی دیگر از رنگ‌هایی است که می‌تواند زیبایی خیره کننده‌ای الهام گرفته از این فصل هزار رنگ به ناخن‌ها و دستان شما هدیه کند. طیف تناژ رنگی قرمز تا قهوه‌ای کمرنگ، پالت رنگی دلپذیری برای روزهای پاییزی خواهد بود. زرشکی نیز یکی دیگر از رنگ‌های بسیار شیکی است که به فرم‌های مختلف ناخن می‌آید و با پوست با رنگ‌های مختلف، همخوانی خواهد داشت. شما می‌توانید این رنگ زیبا را به شکل‌های مات، براق یا اکلیلی بر روی ناخن های خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

آبی و قرمز، پای ثابت ترندهای پاییزه

استفاده از رنگ های روشن برای پاییز مجاز است؟

اگر از آن دسته از افراد هستید که هنوز دلتان نمی‌خواهد با رنگ برنزه و تابستانی پوست خود خداحافظی کنید، میتوانید از رنگ‌های روشن و صدفی مثل سفید یا آبی کمرنگ  برای ناخن های دست خود استفاده کنید؛ و حال و هوای تابستانی جزییات استایل خود را برای مدت کوتاهی بیشتر حفظ کنید.

ترند کیف و کفش پاییز و زمستان 2023-2024
ادامه مطلب

رنگ های نود و کرم رنگ تا بژ در واقع هیچ‌گاه از مد نمی‌افتند و به علاوه در ست شدن انعطاف خوبی از خود نشان می‌دهند. شما می‌توانید در پاییز و زمستان نیز از این طیف رنگ‌ها برای لاک ناخن خود استفاده کنید.

استفاده از رنگ های روشن برای پاییز مجاز است؟

ترند طراحی ناخن‌ها در فصل پاییز

مجبور نیستید که طرح‌های پاییزی را فقط بر روی لباس یا سویشرت‌های خود داشته باشید. شما می‌توانید با الهام گرفتن از زیبایی‌های این فصل رنگارنگ، آنها را برای طراحی ناخن نیز انتخاب کنید. برخی افراد ساده پسند هستند و ترجیح می‌دهند ناخن‌های دست و پایشان، ظاهر یکسانی داشته باشند؛ برخی دیگر نیز از اضافه کردن کمی تغییر و تنوع استقبال می‌کنند. پر طرفدارترین طراحی ناخن پاییزی، همان طرح برگ‌های زرد و نارنجی است که می‌تواند بر روی یک یا چند ناخن استفاده شود. استفاده از ترکیب رنگ مشکی و طلایی نیز برای طراحی‌های پاییزی ناخن و از جمله طرح برگ، انتخاب به‌ جا و زیبایی خواهد بود.

ترند طراحی ناخن‌ها در فصل پاییز

طراحی ناخن و بافت پارچه لباس پاییزی مورد علاقه شما

یکی دیگر از طراحی‌هایی که می‌توانید برای ناخن‌های خود انتخاب کنید، این است که آنها را با طرح پارچه شال پاییزه یا شالگردنی که بیشتر از آن استفاده می‌کنید؛ ست کنید. مثلا اگر شال شما طرح چهارخانه داشته باشد؛ میتوانید یک یا چند ناخن خود را به همان شکل طراحی کنید. یک مورد دیگر که از پارسال در بین ترندهای طراحی ناخن به چشم می‌خورد، طراحی یک یا چند ناخن مشابه بافت پارچه‌های بلوز و پلیورهای پشمی است.

طراحی فرنچ، دوست داشتنی و ماندگار

طراحی فرنچ نیز می‌تواند برای داشتن ناخن‌هایی زیبا در پاییز، انتخاب شما باشد به شرطی که کمی جلوه مدرن‌تری به این طراحی بخشیده و رنگ فرنچ هر ناخن را به جای سفید، رنگ متفاوتی انتخاب کنید یا اینکه دیزاین فرنچ را با ترکیب رنگ‌های گرم و نود و در موقعیتی برعکس معمول، یعنی در ابتدای محل رویش ناخن انجام دهید، یا برای این کار از لاک ناخن‌های اکلیلی استفاده کنید.

چرا ترندها را دنبال می‌کنیم؟
ادامه مطلب

استفاده از آمبره در طراحی ناخن با دو ترکیب رنگی که همخوانی و همنشینی خوبی با یکدیگر داشته باشند نیز می‌تواند یکی دیگر از گزینه‌های شما برای داشتن دستانی زیباتر باشد؛ که استایل شما را نیز ترندی خواهد کرد.

طراحی فرنچ، دوست داشتنی و ماندگار

ترندهای پاییزه تاثیرپذیر از جشن ماه اکتبر

انتخاب ترندی دیگری که می‌توانید برای طراحی لاک ناخن‌هایتان در فصل پاییز داشته باشید، ترکیب هیجان انگیز رنگ‌های گرم با طراحی یا برچسب‌های طرح پوست حیوانات است. اگر فردی هستید که ترندهای هالووین را نیز دنبال می‌کنید، می‌توانید به دنبال طرح‌های متفاوت‌تری از جمله نماد و المان‌های مربوط به جشن هالووین نیز باشید. ایده دیگری که افراد دنبال کننده ترندهای فصلی می‌توانند در بین گزینه‌های خود قرار دهند، استفاده از طراحی یا برچسب ماه کامل یا ماه نیمه بر روی یک یا چند تا از ناخن‌هایشان خواهد بود. مورد دیگری که می‌تواند پای ثابت فصول سرد سال برای استفاده در مورد رنگ لاک ناخن و طراحی آن باشد، رنگ طلایی همراه با اکلیل‌های ریز و درشت است.

اشتراک گذاری

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.