|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ترند صندل در تابستان 2021

مونا فریدکیان
6 جولای 2021
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

گرمای تابستان باز هم از راه رسید و زمان استفاده از کفش‌های بندی و یا صندل‌ها شد. در هر کجای دنیا که زندگی می‌کنید تنها چند ماه گرم وجود دارد و اگر شما از کسانی هستید که به ظاهر خودتان اهمیت می‌دهید، حتماً دوست دارید از ترندصندل 2021 اطلاع داشته باشید.

کمد باز هم در کنار شماست و با شما ترندهای زیبای صندل را بررسی می‌کند. اگر دوست دارید بدانید ترند صندل در سال 2021 چیست، همراه ما در کمد سارک باشید و این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

به گفته‌ی جاسمین حکمت بنیان‌گذار Cult Gaia بسیاری از مردم منتظر تابستان و رسیدن ایام سفر هستند. از آن‌جایی که در سال گذشته به خاطر کرونا کسی نمی‌توانست از روزهای گرم خود بهره‌ی خوبی ببرد، امسال و با عرضه‌ی واکسن تعداد متقاضیان سفر افزایش پیدا کرده است. بنابراین مردم در پی ست کردن لباس‌های مناسبی برای سفرهای خود هستند. بعد از آن هم کفش و صندل‌هایی می‌خواهند تا مناسب لباس‌هایشان باشد. به همین دلیل صندل‌های کاربردی و راحت بیشتر از مدل‌های دیگر مورد توجه قرار می‌گیرند. اما کاربردی و راحت بودن فاکتور دیگر یعنی زیبایی را به حاشیه نخواهد برد.

۱۷ ترند طرح تی‌شرت برای سال ۲۰۲۱

مدل‌های صندل 2021
مدل‌های صندل 2021

کارشناسان تحلیل استایل فکر می‌کنند مدل‌های پاشنه بلند و تخت، هر دو متقاضی زیادی خواهند داشت. البته این تحلیل استایل از مدل‌های ارائه شده توسط طراحان برگرفته شده و همه منتظر انتخاب مدل‌های مختلف از طرف مردم هستند.

کفش و صندل جلو بسته و تپل

چند سال است که مدل‌های فیت و اندازه‌ی پا از ترندهای کفش و صندل بوده‌اند. بنابراین شاید مدل‌های جدید که کمی چاق به نظر می‌آیند زیاد هم به مذاق شما خوش نیایند. اما چه بخواهید و چه دوست نداشته باشید این مدل از کفش و صندل از ترندهای سال 2021 هستند. شما می‌توانید کفش آن را انتخاب کنید که هم با پاشنه باشد و هم بدون پاشنه. انتخاب دیگر شما صندل است که آن هم بنابر سلیقه‌ی شما هم تخت و هم پاشنه‌دارش از ترندهاست.

کفش و صندل‌هایی با زنجیر

شاید برایتان خنده‌دار باشد اما شما می‌توانید اکسسوری‌های خودتان را با اکسسوری‌های دیگری زیباتر کنید. از این دسته، زنجیرها هستند. زنجیرها تنها برای جواهرات استفاده نمی‌شوند بلکه شما می‌توانید از زنجیر برای تزیین تکه‌های مختلف لباس‌تان از جمله کفش هم استفاده کنید. مدل‌های مختلف زنجیر را بر روی کفش اگر داشته باشید خواهید دید که کفش شما را زیبا می‌کند. مدل‌هایی از این ترند جذاب در مجموعه‌های ویکتوریا بکهام و ورساچه دیده شده‌اند.

صندل‌های فلیپ فلاپ یا لاانگشتی

مدت‌هاست که شاهد مدل‌های یکنواخت صندل‌های فلیپ فلاپ هستیم. به صورتی که فکر می‌کنیم تنها یک مدل از این صندل وجود دارد و تغییری نخواهد کرد. اما طراحان، امسال برای شما مدل‌های تازه و نویی از این صندل پرطرفدار را در نظر دارند. مدل‌هایی که تنها نیاز نیست تا آن‌ها را در ساحل بپوشید بلکه موارد استفاده از آن جاهای دیگر هم خواهد بود. مدل‌هایی که می‌توانند کف پلاستیکی، چرم و یا پارچه‌ای داشته باشند. همین‌طور رویه‌ی این صندل‌ها با مدل‌های تازه و جدیدی به بازار فروش عرضه شده‌اند. منتظر این مدل‌های جذاب باشید.

صندل پاشنه یکسره

ترندها امسال تمایل زیادی به سمت ترندهای دهه‌ی 90 داشته‌اند. از مدل‌ لباس‌ها گرفته تا مدل موها و حالا هم شاهد مدل‌های مختلف صندل هستیم که برگرفته از ترند دهه‌ی 90 هستند. صندل‌های پاشنه یکسره یکی از پرطرفداران زمان خود بودند و امسال با یک چرخش ترندی باز هم شاهد ‌آن‌ها خواهیم بود. در واقع راحتی این مدل‌ها مانند صندل‌های تخت است با این تفاوت که به خاطر ارتفاعی که دارند قد شما را بلندتر می‌کنند. در کنار آن با پوشیدن این مدل‌ها احساس بهتری هم خواهید داشت. این مدل را با رنگ‌های زیادی خواهید دید از جمله رنگ‌های شاد و حتی رنگ‌های تیره. مهم ارتفاع این مدل صندل است که جای خود را در میان ترند صندل 2021 باز کرده است.

ترند حجاب استایل در سال ۲۰۲۱ چگونه است؟

مدل صندل پاشنه یکسره، مدل‌های صندل 2021
مدل صندل پاشنه یکسره

کفش‌های مدل‌ مردانه

از آن‌جایی که مرز بین انتخاب لباس‌های مردانه و زنانه بسیار کم‌رنگ شده است، کفش‌هایی را امسال شاهد خواهیم بود که برگرفته از مدل‌های کفش مردانه هستند. کفش‌هایی که نماد کفش مردانه بودند و امسال به عنوان یکی از ترندهای زنانه، به همان رنگ مشکی در دسترس خواهند بود. یکی از برندهایی که این مدل را ارائه داده است شنل است. با خصوصیاتی که از شخص کوکو شنل سراغ داریم، اگر خودش هم در این زمانه زندگی می‌کرد حتماً در این زمینه پیشتاز بود و این ترند را در مجموعه‌اش به نمایش می‌گذاشت.

صندل پاشنه گربه‌ای

چرا می‌گوییم پاشنه بچه و نمی‌گوییم پاشنه کوتاه؟ علتش ظرافت و باریکی پاشنه‌هایی است که امسال به عنوان ترند معرفی شده‌اند. گاهی این مدل از صندل اشکال هندسی دارند و یا مدل‌هایی که تا به حال تجربه‌ی آن‌ها را نداشته‌ایم. این مدل از پاشنه‌ها، هم اندازه‌ی کوتاهی دارند و هم نازک و باریک هستند. در ضمن مدل‌های زیبایی که امسال به عنوان ترند صندل 2021 ارائه شده از جذابیت‌ خوبی برخوردار است. اما اگر شما طرفدار مدل‌های پاشنه بلند هستید این مژده را می‌دهیم که صندل‌های پاشنه بلند هم به عنوان ترند 2021 به شمار می‌روند. برند ورساچه یکی از زیباترین مدل‌های این صندل را به نمایش گذاشت که در عین سادگی بسیار زیبا بود و رنگ‌های دلنشینی داشت.

صندل و کفش‌های توری

تابستان گذشته یکی از مدل‌هایی که ترند بود و طرفدار زیادی هم داشت کفش‌ها و صندل‌هایی با پارچه توری بود. به همین دلیل برندها سال 2021 هم همان ترند توری را ادامه دادند و مدل‌های جدیدی ارائه کردند. تا چند سال گذشته مدل‌های توری تنها بر روی کیف‌ها استفاده می‌شد اما ژاکموس اولین برندی بود که آن را بر روی کفش و صندل هم پیاده کرد. به همین دلیل این مدل هم در شمار مدل‌های ترند صندل 2021 و سال گذشته قرار گرفت. در حال حاضر دو برند لاکچری فندی و دیور مدل‌های زیبایی از صندل و کفش توری را ارائه داده‌اند.

صندل‌هایی با پابند از مدل‌های محبوب صندل 2021

در دهه‌ی 2000 صند‌ل‌های گلادیاتور از ترندهای محبوب به شمار می‌رفتند. در سال 2021 همان مدل با کمی تغییرات از ترندهاست. صندل‌های زیبا با بندی که به دور مچ پا می‌پیچد همان خاطره را تداعی می‌کند اما زیبایی خاص خود را هم دارد. این مدل هم ترند صندل سال 2021 است که می‌توانید روی آن فکر کنید و از گزینه‌های انتخابی شما برای تابستان امسال باشد.

صندل‌های بنددار دور مچ، مدل‌های صندل 2021
صندل‌های بنددار دور مچ

صندل‌های مدل تخت یا بدون پاشنه

صندل‌هایی که بدون پاشنه هستند یکی از سخت‌ترین مدل‌ها هستند، اما با این وجود طرفدار زیادی هم دارند. اگر شما هم دوست دارید صندل بدون پاشنه بپوشید بهتر است بدانید که این مدل ترند صندل سال 2021 است. این مدل از صندل را می‌توانید با شلوار جین، شلوارهای پارچه‌ای خنک و شلوارهای گشاد ست کنید.

محبوب‌ترین رنگ‌ها؛ ترند رنگ در سال ۲۰۲۱

صندل‌هایی با لژ پهن و پاشنه‌ی بلند

در کنار مدل‌های صندل پاشنه یکسره که بالاتر از آن نام بردیم مدل دیگری هم از ترندهای صندل 2021 است. کفش و صندل‌هایی که لژ پهن دارند و به صورت یکسره نیستند. این مدل هم ترند صندل 2021 است. البته تا چند سال پیش هم چنین مدل‌هایی از ترندها بودند و محبوبیت زیادی داشتند. حالا و در سال 2021 باز هم شاهد این مدل‌ها خواهیم بود.

صندل‌های لژدار، مدل‌های صندل 2021
صندل‌های لژدار

صندل‌های مدل حصیربافت

با وجود دغدغه‌ای که نسبت به محیط زیست وجود دارد یکی از ترندهای محبوب، صندل‌هاییست که با الهام از صنایع دستی و بافندگی‌های کنفی درست شده‌اند. کفی این صندل‌ها اغلب چرم هستند و رویه‌ی آن را نخ‌های بافته شده تشکیل داده است.

صندل بافت صنایع دستی، مدل‌های صندل 2021
صندل بافت صنایع دستی

صندل‌های بالشتی از مدل‌های صندل 2021

مدل دیگری از صندل که امسال از ترندهاست صندل‌های تپل یا بالشتی است. گویا با پاندمی کرونا مردم بیشتر به سمت راحتی می‌روند و دنبال آیتم‌هایی هستند که حس خوبی را منتقل کنند. نوارهای پرشده‌ای که به قسمت چرمی زیرین صندل وصل می‌شوند این مدل را می‌سازند. این نوارها جنسی از ساتن و یا چرم انعطاف‌پذیر دارند و نرمی را برای پا هدیه می‌دهند. قسمت زیرین این مدل هم کمی نرم‌تر از مدل‌های دیگر صندل است.

صندل بالشتی، مدل‌های صندل 2021
صندل بالشتی

از میان مدل‌هایی که مطرح شد شما کدام را به عنوان ترند صندل سال 2021 در کمد خودتان جا می‌دهید؟

چگونگی استایل‌کردن شلوار اُورسایز (گشاد)، ترند تابستان ۲۰۲۱
ادامه مطلب
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.