اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
فهرست مطلب

بعد از شناخت پارچه و اکسسوری‌های ترند بهار ۲۰۲۰ بهتر است برویم سراغ اصلی‌ترین آیتم‌های یک استایل: پیراهن و بالاپوش‌های ترندی!


معمولا انتخاب یک پیراهن ساده می‌تواند شما را از استایل کردن و ترکیب آیتم‌های پوششی با دیگر اکسسوری‌ها نجات دهد؛ از این رو پیراهن‌ها نقش خیلی مهمی در انتخاب یک استایل دارند.


از بعدی دیگر شومیز، بلوز ، تی‌شرت و دیگر بالاپوش‌ها نقش تاثیرگذاری را در استایل‌ها ایفا می‌کنند و دلیل آن ارتباط سریع چشمی با این آیتم‌هاست. بهتر است وقت را تلف نکنیم و هرچه زودتر با بالاپوش‌های تاثیرگذار در ترند بهار ۲۰۲۰ آشنا شویم.

VINTAGE CARDIGAN SHIRT/تی‌شرت دکمه دار یک آیتم وینتیج در ترند بهار ۲۰۲۰

ترندها هیچ‌وقت رو به جلو حرکت نمی‌کنند، درواقع آن‌ها به طور معمول یک عقب‌گرد درست و حسابی را تجربه می‌کنند. از این رو اولین آیتمی که قرار است به عنوان ترند ۲۰۲۰ به شما معرفی کنم یک لباس وینتیج و تقریبا فراموش شده است. CARDIGAN SHIRT یا به عبارتی بلوز یا تی‌شرت دکمه‌دار یکی از همین آیتم‌هاست که قرار است درترند بهار  2020 به وفور دیده شود.

به طور کلی تی‌شرت و بلوزهای این فصل بیش از هر زمان دیگری برای ما یادآور استایل‌های وینتیج و همینطور دهه ۹۰ هستند که مهم‌ترین شاخصه آن‌ها قد و آستین کوتاه لباس و فیت جذب آن‌هاست.

به طور کلی تی‌شرت و بلوزهای این فصل بیش از هر زمان دیگری برای ما یادآور استایل‌های وینتیج و همینطور دهه ۹۰ هستند که مهم‌ترین شاخصه آن‌ها قد و آستین کوتاه لباس و فیت جذب آن‌هاست. در کنار CARDIGAN SHIRT، تیشرت‌های یقه‌دار یا POLO SHIRT نیز با داشتن همان فاکتورها در ترند بهار ۲۰۲۰ حضور پر رنگی خواهند داشت.

COTTON OR POPLIN DRESS/ پیراهن کتان یا پوپلین، مناسب‌ترین گزینه برای استایل‌‌های خیابانی در ترند بهار ۲۰۲۰

همان‌طور که در مطلب ترند بهار ۲۰۲۰؛ پارچه‌های ترندی هم اشاره کرده بودم، پارچه کتان یکی از پارچه‌های ترندی این فصل به شمار می‌آید. پیراهن‌های کتان با فیت آزاد و بلند که گزینه مناسب و مجبوبی برای استایل خیابانی (استریت استایل) هستند یکی از پرطرفدارترین آیتم‌های ترندی محسوب می‌شوند. این پیراهن‌های کژوال به عنوان یک آیتم اصلی در استایل به راحتی با دیگر اکسسوری‌ها ترکیب شده و ظاهری ترندی را به شما به ارمغان می‌آورند.

BUSTIER TOP/ نیم‌تنه‌های کوتاه یا سوتین، یک آیتم خاص در استایل‌های کلاسیک و کژوال ترند بهار ۲۰۲۰

بعد از وایرال viral شدن عکس کتی هولمز با سوتین کشمیر معروفش پیش‌بینی آن برای بهار ۲۰۲۰ کار آن‌چنان سختی نبود. بعد از معروفیت این LOOK پوشیدن سوتین و نیم تنه‌ی خیلی کوتاه، به نسبت قبل پرطرفدارتر شد و همین امر باعث شد که این نوع لباس تبدیل به یکی از آیتم‌های پرطرفدار این فصل شود. پوشیدن نیم تنه با شلوار جین می‌تواند یک استایل ساده و مدرن را به وجود بیاورد به شرط اینکه با اصول و پوشیدن درست این لباس آشنایی کامل داشته باشید.

BIG COLLAR/ یقه‌های بزرگ، بلند و باز و جایگاه استثنایی آن‌ها در ترند بهار ۲۰۲۰

پیراهن، بلوز و شومیزهایی که یقه بزرگ دارند چند سالی است که در میان ترند فصل‌های مختلف حضور دارند اما  نسبت به باقی آن‌ها کمی کم‌رنگ‌تر ظاهر شده‌اند. باید بگویم امسال هم این نوع یقه‌ها جزوی از ترند بهار ۲۰۲۰ به حساب می‌آِیند. این ترند جذاب ممکن است طرفداران زیادی نداشته باشد اما می‌تواند برای شما استایلی منحصربه فرد و ترندی بسازد که با استفاده از آن قطعا استایلی خاص‌تر از دیگران خواهید داشت.

OVERSIZED BLAZER/ کت اورسایز، آیتمی تکراری در ترند بهار ۲۰۲۰

به شخصه از این‌که در هر فصل کت اورسایز را به عنوان آیتم ترندی معرفی کردم خسته شدم اما باید باز هم بگویم کت اورسایز دراین فصل نیز همراه ماست! البته این آیتم بسیار دوست داشتنی‌تر و کاربردی‌تر از آن است که از استفاده از آن خسته شویم.


بلیزرهای اورسایز آیتمی هستند که ترکیب‌شان با دیگر تکه‌های یک استایل معمولا خیلی خوب از آب در می‌آید؛ از شلوار جین گرفته تا پیراهن و دامن!
به شما پیشنهاد می‌کنم در این فصل دو رنگ کت اورسایز تهیه کنید تا بتوانید آن‌ها را با دیگر لباس‌هایتان به راحتی ترکیب کنید.

TALL BLAZER/ بلیزر بلند، یک آیتم کاربردی برای استایل های خیابانی در ترند بهار ۲۰۲۰

کت‌ها آیتمی هستند که این روزها برای استایل‌های خیابانی می‌توانند بهترین گزینه باشند. اگر شما هم از پوشیدن مانتو و دیدن مدل‌های شبیه به هم این لباس خسته شدید، کت بلند می‌تواند جایگزین خوبی برای آن باشد. این کت‌ها که در ترند ۲۰۲۰ قرار است بیش از قبل دیده شوند، گزینه مناسبی برای داشتن یک استایل ساده، کژوال و ترندی هستند. شما می‌توانید آن‌ها را با هرچیزی بپوشید اما چیزی که می‌تواند استایلتان را با این کت خاص‌تر جلوه دهد، ترکیب آن با پیراهن و اسنیکرز است.

JUMPSUITE/ نسل جدیدی از سرهمی‌ها در ترند بهار ۲۰۲۰

دربهار امسال شاهد حضور سرهمی‌ها بیش از پیش خواهیم بود. در این فصل این آیتم بیش از هر زمان دیگری دارای ظاهری کژوال است و از آن‌ها می‌توان به راحتی برای استایل‌های خیابانی و دورهمی‌های دوستانه استفاده کرد.


سرهمی‌های ترندی این فصل شاخصه‌های مهمی دارند که می‌توان به پوشیدگی، استایل military، بالاتنه شومیز و پایین‌تنه کژوال اشاره کرد. دیگر سرهمی‌های ترندی این فصل شاخصه‌هایی همچون طرح‌های بهاری و گل‌دار، پارچه‌های پنبه‌ای و استایلی بسیار راحت را دارا هستند که با پوشیدن آنها می‌توانید بهار را در وجود خودتان تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین محصولات سارک