|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ترندهای خیابانی پاییز 2019

تیم کمد
27 سپتامبر 2019
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

ترند پاییز 2019، مانند هر فصل دیگر، ترندهای خاص خودش را دارد، اما ترندها زمانیکه دمای هوا به کلی تغییر می‌کنند (فصل بهار و پاییز) تفاوت‌های اساسی‌تری پیدا می‌کنند. پاییز امسال اما جذاب‌تر از همیشه است. چشمانتان را برای دیدن ترندهای گرم پاییزی آماده کنید. به نظرم این پاییز، وقتش است تا محدودیت‌ها را کنار بگذاریم و استایل‌های جدید و جسورانه را امتحان کنیم. با ترندهای پاییزی همراه شوید و استایل‌های جدید و متفاوت را بپوشید.

تاثیر استریت استایل‌ها در ترندها

استریت استایل‌ها نقش اساسی در شکل‌گیری ترندها دارند و باید تشکر ویژه‌ای از آن‌ها بکنیم. استریت استایل ها ترندهایی که در فشن‌شوها رونمایی می‌شوند را قابل استفاده می‌کنند.

اگر به عکس‌های این خانم‌ها در استریت استایل‌ها نگاهی بیندازید می‌بینید که چگونه لباس‌های زنانه به تدریج تغییر می‌کند، تا منعکس کننده آنچه در فشن شوها دیده شده است ، باشد.

این خانم‌ها لباس‌هایی را که در چمدان‌های خود بسته بودند بیرون می‌آورند و این یک مثال خوب از همپوشانی روند فشن شوها و استریت استایل‌ها است.

هیچ سندی وجود ندارد که ترندها چه زمانی به وجود آمدند، شاید قبل از به وجود آمدن سطح‌های بالاتر فشن. شاید ترند کلمه‌ی مناسبی نباشد، به این معنا که خیلی از افرد همیشه به سبک‌های خاصی که روزی ترند می‌شوند، لباس می‍پوشند.

تاثیر استریت استایل‌ها در ترندها

رنگ‌ در ترندهای پاییز 2019

سبز پسته ای، رنگ ترندی پاییز 2019

علاوه بررنگ های قرمز و نارنجی که همیشه در پالت رنگی پاییز هستند؛ در این فصل رنگ سبز پسته ای بسیار زیاد در میان کلکسیون های پاییز دیده می‌شد. استایل مونوکروم این رنگ نیز بسیار زیباست. کت و شلوارهایی که خودشان بسیار ترندی هستند، در رنگ سبز پسته‌ای غوغا می‌کنند.

ترند پاییز امسال
رنگ سبز پسته‌ای ترند پاییزی2019

تناژ سبز ها، تناژ ترند پاییز 2019

سبزهای یشمی نیز از سبزهای پسته ای عقب نمانده‌اند و وارد دنیای ترندهای پاییز شدند. به غیر از رنگ سبز یشمی، استایل‌ها با تناژهای مختلفی از رنگ سبز نیز بسیار ترندی و مد روز هستند.

ترکیب تناژهای مختلف رنگ سبز ترندپاییزی 2019

بازگشت مشکی در پاییز 2019

رنگ مشکی اما، این پاییز بسیار ترند و همه گیر است. شما می توانید کت خز مشکی خود را با بوت های بلند مشکی بپوشید، بهترین استایل برای زمانی است که نمی دانید چه چیزی به‌تن کنید.

ترند پاییز 2019
رنگ مشکی ترند پاییزی رنگ 2019

ترند پاییز کت با یقه بلیزر

با توجه به اینکه دمای هوا هر ساله رو به افزایش است؛ بهار در تمام فصل‌ها خودنمایی می‌کند. پس کت ساده یا چهارخانه‌ی یقه بلیزر خود را با یک دامن پلیسه یا ساده، ست و از این ترند شیک پاییزی پیروی کنید.

مقایسه ترندهای بین‌المللی پاییز و زمستان امسال با آنچه در بازار پوشاک ایران شاهدش هستیم!
ادامه مطلب

کت‌های کوتاه با هر استایلی تکمیل شده و مناسب بیشتر موقعیت‌ها هستند. از کتونی گرفته تا بوت‌ها، از شلوارهای جین تا شلوارهای پارچه‌ای همگی مکمل این کت‌ها هستند.

کت ترند پاییز 2019
ترند پاییزی کت یقه بلیزر

کت‌های بلند از ترندهای اصلی پاییز

تا سال‌های گذشته استریت استایل‌های پاییزه زرق و برق زیادی داشتند. خزها ، طرح‌های رنگین‌کمانی ،پارچه‌های براق. اما امروزه بسیاری از زنان از پوشیدن آن‌ها دست برداشته‌اند. این فصل کت های فتوژنیک زیبایی را در خیابان‌ها خواهید دید. این کت‌ها دو ویژگی دارند: بلند و اورسایز با رنگ‌های روشن و یا طرح‌های چاپی. همه‌ی کسانی که از این ترند استفاده می‌کنند، معتقدند احساس راحتی مهم ترین ویژگی آن است.

پاییز امسال چه کتی مد است؟
ترند پاییزی کت‌های اور سایز

خال‌خالی‌، راه‌راه در ترند پاییز 2019

کت‌ها ولباس‌ها خالدار و راه راه هم در این فصل بسیار دیده می‌شوند. طرح پوست حیوانات مثل طرح‌های پلنگی و گورخری هم همچنان به ترند بودن خود ادامه داده‌اند.

پس پلنگی‌های سال گذشته را از کمد بیرون بیاورید و همچنان مد روز باشید.

امسال پاییز خال خالی بپوشید
ترند پاییزی پترن راه راه

رنگ‌های نئونی از ترندهای پاییز 2019

نئون‌ها جز ترندهایی بودند، که نیمی از ما انتظار داشتیم در کمتر از یک سال از چرخه‌ی مد خارج شوند. اما انگار جدای از ران‌‍وی ها، مردم از آن‌ها در استریت استایل‌ها هم استفاده می‌کنند و اجازه‌ی کمرنگ شدن این ترند را نمی‌دهند. پس این پاییز هم، رنگ‌های نئون را در استایل خود بکار ببرید تا به این فصل رنگ ببخشید.

ترند رنگ‌های نئون

بووت‌های کابویی، ترند پاییز 2019

بووت‌های کابویی سال گذشته هم از ترندهای پاییز بودند و امسال هم در میان ترندهای پاییزی قرار دارند. بوت‌ها، هم شما را از سرما در امان نگه میدارند، هم استایل شما را بسیار شیک و رسمی می‌کنند. بوت‌ها و نیم بوت‌ها، مخصوصا اگر پاشنه‌های مربعی و بلندی داشته باشند، شما را خیلی باوقار نشان میدهند، از این ترند استفاده کنید و مثل همیشه شیک باشید.

بووت‌های کابوویی از ترندهای پاییز 2019

استایل جین، ترند دنیم

استایل‌هایی که از آیتم های جین تشکیل می‌شوند به دلیل زخیم بودن پارچه‌های جین برای فصل‌های سرد مناسبند. این پاییز اما آیتم‌های جین ترند هستند. یک مانتوی جین یا کت جین به همراه یک کابویی بوت، استایل شمارا آراسته و بروز می‌کند.

محبوبیت و تاثیر پروانه‌ها در دنیای هنر
ادامه مطلب

در پوشیدن استایل‌های کاملا جین، به رنگ جین‌ها و تناژ آن‌ها دقت کنید.

جین امسال پاییز مد است
ترند جین‌ها پرکاربرد در پاییز 2019

ترند چهارخانه یا شطرنجی در پاییز 2019

پارچه‌هایی با طرح های چهارخانه یا همان شطرنجی هم از ترندهای پارچه ی این فصل هستند. از این طرح در بیشتر آیتم های لباسی مثل: کت، مانتو، شلوار و دامن هم می‌شود استفاده کرد.

پارچه‌های پشمی چهارخانه و شطرنجی از زیبایی‌های فصل پاییز هستند.

ترند چهارخانه و شطرنجی در پاییز 2019

پاییز و استایل بوهو

این پاییز سبک بوهو ترند است. یک پولیور ریش دار بوهو را به همراه یک جین آبی و بوت بوهو استایل کنید و از ست ترندی جذاب خود لذت ببرید.

استایل بوهو از ترندهای پاییز 2019

کت و شلوار سرهم، از ترندهای جذاب‌ پاییز 2019

دو سال است که این ترند پرطرفدار در استریت استایل ها دیده می شود . رنگ های مختلف با توجه به ترند رنگی هر فصل برای این کت و شلوار ها مناسب است. شما میتوانید از طرح های چهارخانه و یا ساده هم استفاده کنید.

کت و شلوارهای ترندی پاییز 2019

ترند آستین‌های پفی در پاییز جایی نمی‌روند!

آستین‌های پفی هم مثل لباس‌های اور سایز دو سالی‌ست که از دهه‌های گذشته بازگشته‌اند. این مدل که من هم به‌شدت طرفدار آن هستم، این پاییز میان ترندها قرار دارد. یک کت با یقه‌ی بلیزر چهارخانه و ترندی جذاب بپوشید و همانند یک خانوم قدیمی اما به‌روز باشید.

آستین پفی ترندی پاییز 2019

شما به ما بگید که کدوم ترند و بیشتر از همه می پسندید؟

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.