|
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

استایل سفر بهاری و چند نکته‌ی کاربردی

تیم کمد
9 مارس 2020
موضوعاتی که به آن می‌پردازیم

حتما برای شما هم پیش آمده که سفر رفته‌اید، چمدانتان را باز کرده‌اید و دیده‌اید که همه‌ی آیتم‌هایی که به هم‌راه شماست را دوست دارید، اما هیچ‌کدام را نمی‌شود با هم استایل کرد. نکاتی هست که اگر برای ساخت استایل مناسب سفر در نظر بگیرید، دیگر دغدغه‌‌ای برای استایل مناسب ندارید. در این مطلب به شما پیشنهاداتی می‌دهم تا در سفر نوروزی، آیتم‌هایی را به همراه ببرید که بتوانید یک استایل مناسب سفر داشته باشید. قبل از چمدان بستن این مطلب را بخوانید.

 انتخاب رنگ در سفر بهاری

•       یک رنگ در سفر

یک رنگ خنثی انتخاب کنید. مثل طوسی، مشکی و یا اگر به جای گرمسیری سفر می‌کنید سفید!

تمام آیتم‌های یک استایل با آن رنگ را بردارید. مثلا فرض کنیم شما رنگ طوسی را انتخاب کرده‌اید. کفش طوسی، شلوار طوسی، بلوز طوسی، مانتو طوسی، شال طوسی و کیف طوسی. حالا اگر از یک رنگ تمام آیتم‌ها را ندارید، دو رنگ را انتخاب کنید. دو رنگ خنثی! مثلا مشکی و طوسی یا سفید و طوسی! حالا شما یک استایل کامل دارید و هر آیتمی که با رنگ دیگری بردارید یک استایل جدید برای شما می‌سازد.

•       هر رنگ یک استایل

حالا که شما از یک یا دو رنگ خنثی همه‌ی آیتم‌ها را دارید. یک کیف نارنجی هم برای شما یک استایل جدید می‌سازد. بیایید به سراغ یک فوت کوزه‌گری برویم. حتما با خودتان می‌گویید من سفر یک هفته‌ای دارم و نمی‌توانم دو رنگ خنثی و هفت رنگ دیگر را انتخاب کنم تا حداقل هر روز یک استایل جدید داشته باشم.

استایل تک رنگ در سفر- استایل در سفر
استایل مناسب سفر نوروزی از اینجا بخرید

یک نکته‌ی ساده را در نظر بگیرید رنگ‌های دیگری که انتخاب می‌کنید هم باید به هم بیایند. می‌توانید کلا چهار رنگ را انتخاب کنید و چمدان ببندید. دو رنگ خنثی از همه‌ی آیتم‌ها و دو رنگ دیگر مثل ترکیب نارنجی و صورتی که این روزها خیلی ترندی است.

10 اشتباه در لباس پوشیدن که شما را پیرتر نشان میدهد!
ادامه مطلب

حالا می‌توانید همه‌ی آیتم‌ها را با هم ترکیب کنید و خیلی هم مد روز باشید. رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید به جایی که سفر می‌کنید هم بستگی دارد. برای مناطق گرمسیری رنگ‌های سرد، برای مناطق سردسیری رنگ‌های گرم را انتخاب کنید.

استایل تک رنگ در سفر- استایل در سفر
استایل مناسب سفر بهاری از اینجا بخرید

عکس‌های بهاری دلبر

در سفرهای بهاری همه دوست داریم عکس‌های زیادی بگیریم و خاطرات خوبی ثبت کنیم. رنگ‌بندی لباس که در قسمت قبل گفته شد تاثیر بالایی در بهتر شدن عکس‌ها دارد. پس سعی کنید رنگ‌های شاد انتخاب کنید. اکسسوری را هم فراموش نکنید. اکسسوری‌ها باعث می‌شوند تا استایلتان فکرشده به نظر بیاید و در عکس‌ها هم خیلی جذاب به نظر می‌رسند.

گرم و سردی در بهار ! مراقب باشید ترک نخورید.

هوا اوایل بهار کمی بلاتکلیف است. سرد و گرم می‌شود. شما هم اگر بخواهید زمینی سفر کنید ممکن است مدت زمان زیادی در راه باشید و راحتی در اولویت است. نگران این مسائل نباشید؛ ما باز هم برای شما راه حل داریم. لباس‌های اصلی‌تان را از جنس متعادل بردارید. یعنی نه پشمی و گرم، نه نخی و خنک. جنسی که میانه است. بعد برای گرم شدن، پالتوکاپشن یا یک بافت  با رنگ خنثی بردارید تا هر وقت سردتان شد، روی لباس‌هایتان بپوشید. بدین صورت هم استایلتان حفظ شده هم گرم شده‌اید.

کفش میرزا نوروز

کفش هم آیتمی است که جای زیادی می‌گیرد! یعنی برای پنج کفش حدودا به یک چمدان احتیاج داریم. اما خب ما برای همین مواقع کنار شما هستیم. برای یک سفربهاری سه جفت کفش می‌تواند در کل راه هم‌راهتان باشد. دو جفت از کفش‌ها را در چمدان می‌گذارید و یکی از آن‌ها هم در طول مسیر به پای شماست.

7 تکنیک کاربردی رژیم لاغری با لباس
ادامه مطلب

شما برای راحتی به یک کتانی احتیاج دارید. چون در راه هم لباس‌های راحت با رنگ خنثی پوشیده‌اید. یک کتانی با رنگ خنثی بردارید تا با همه‌ی آیتم‌ها هماهنگ باشد و اگر هم خواستید گشت‌وگذارهای طولانی در مقصد داشته باشید آن را بپوشید. یک کفش کالج می‌تواند هم‌راه خوبی باشد. هم برای یک شام ساده می‌توانید آن‌را بپوشید، هم یک مراسم رسمی. آن‌ها را هم سعی کنید از چهار رنگ انتخابی بردارید. تا به‌راحتی با همه‌ی استایل‌هایتان پوشیده شود.

برای کفش سوم به جایی که می‌روید و برنامه‌هایی که دارید فکر کنید. مثلا اگر قرار است به کیش سفر کنید یک صندل خوشگل و یا اگر قراراست برنامه‌ی کنسرت داشته باشید، یک کفش پاشنه‌بلند بردارید تا استایل شیک‌تری داشته باشید. اگر هم منطقه‌ای که به آن میروید سردسیر است، یک بوت می‌تواند مفید باشد.

تمام سفر در یک کیف

کیف‌های بزرگ در سفرها خیلی به ما کمک می‌کنند. معمولا برای هرجایی که می‌رویم وسایل زیادی لازم داریم تا همراه‌مان باشد پس یه کیف بزرگ خیلی کمک دست ما است.

اگر قرار است در سفرمان مهمانی دعوت شویم یا مراسم رسمی برویم، یک کیف کوچیک رو دوشی هم کمک‌مان می‌کند. هر دوی این کیف‌ها را از رنگ‌هایی که بالاتر گفتیم انتخاب کنید. همین دو کیف برای کل استایل بهاری شما در سفر کافی است!


اکسسوری‌جات در سفر

اکسسوری بردارید. اکسسوری‌ها معمولا جای زیادی نمی‌گیرند. آن‌ها را از رنگ‌هایی غیر از رنگ‌های خنثی انتخاب کنید. تا در عکس‌ها هم زیباتر به نظر برسید. اگر مناطق گرمسیری می‌روید، کلاه تابستانی یادتان نرود و اگر به مناطق سردسیری می‌روید کلاه و شال‌گردن. این آیتم‌ها هم به شما کمک می‌کنند تا راحت‌تر و از شر گرما و سرما در امان باشید و هم این‌که استایل شما را کامل می‌کنند و استایل‌تان فکرشده به نظر می‌آید.

ترند پاییز زمستان مردانه 2020 / 2021
ادامه مطلب

مسافرت و چروک‌های عمیق

حالا که ما این همه تلاش کردیم تا چمدان کوچکی برای مسافرت برداریم و در عین حال استایل‌های کامل و متفاوتی داشته باشیم، قطعا برداشتن اتو برای اتو کردن لباس قوانین ما را زیر پا می‌گذارد. اگر قرار است در هتل بمانید، پس به اتو احتیاجی ندارید و خشک‌شویی هتل کمک‌تان می‌کند. اما اگر قرار است سفرهای ماجراجویانه‌ای داشته باشید، سعی کنید لباس‌هایی را بردارید که جنس پارچه‌هایشان از نوعی‌ست که خیلی چروک نمی‌شود. تا در سفر دغدغه‌ی نامرتبی نداشته باشید. استفاده از شال‌های پلیسه یا لباس‌های که پارچه‌های چروک دارند هم باعث می‌شود تا کلک بزنید و کلا بی‌خیال چروکی شوید.

نوروز راحت و دل‌باز

لباس‌های دست‌وپاگیر را بی‌خیال شوید. شما در سفر قرار است راه‌های طولانی بروید. قرار است ساعت‌ها در بازار بگردید، یا از مکان‌های تاریخی بازدید کنید. مخصوصا در سفرهای بهاری که همه‌جا شلوغ است! پس لباس‌های خیلی بلند یا دامن‌های دست‌وپاگیر را بی‌خیال شوید. قرار است به شما خوش بگذرد و لذت ببرید. پس راحتی و استایل خوب را در سفر با هم ترکیب کنید.

رنگ، جنس پارچه، مهمانی‌هایی که قرار است شرکت کنید و راحتی را در اولویت قرار دهید. شما هم قرار است در نوروز سفر بروید؟ این مطلب در طراحی استایل سفر بهاری شما  کمک می‌کند.  این مطلب را وقت چمدان بستن حتما مد نظر قرار دهید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی مالکیت مطالب منتشر شده بر عهده‌ی مجله‌ی کمد سارک می‌باشد، هرگونه بازنشر بدون ذکر منبع و یا ارجاع در هر شبکه‌ی اجتماعی بدون کسب اجازه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

لینک‌های مفید
کمد سارک در شبکه‌های اجتماعی

Completing this form is to improve the content of the magazine.