سخن سردبیر مجله سارک

توسط

پارچه بافی جزو قدیمی ترین صنعت های ایران است اما تولید پوشاک به شکل صنعتی عمری کمتر از ۵۰ سال دارد .
در ادوار مختلف تاریخی دوخت لباس توسط زنان برای اعضای خانواده صورت می گرفته است اما همیشه خیاطانی چیره دستی وجود داشتند که برای اقشار بالادست جامعه لباس می دوختند.
وجود مزون و کارگاه های کوچک برای افراد عام از دوره پهلوی شروع شد اما تولید صنعتی پوشاک بعد از انقلاب شکل گرفت .
واقعیت در بیست سال گذشته ،بیشتر با اسامی برند ها آشنا شدیم واین تولیدکنندگان از شکل تولیدی های کوچک به کارخانجات مجهز تبدیل شدند .
وجود واردات بی رویه و وجود محدودیت های تبلیغاتی ، تولیدکنندگان را در یک رقابت نابرابر وارد کرده بود هر چند که هنوز به شکلی دیگر این رقابت وجود دارد اما تولید کنندگان مهارت کافی برای بقای خود دردنیای حرفه ای را به دست اورده اند.
گسترش شبکه های اجتماعی و افزایش سفر های خارجی مشتریان باعث بالا رفتن آگاهی مشتریان از ترند های روز و همچنین بالا رفتن سطح سلیقه ی مشتریان گردیده است که این خود یکی از دلایل رشد برند های داخلی در سال های اخیر بوده است .
سارک از سال ۱۳۴۶ با بافت کش بافت در یک گارگاه کوچک در تهران آغاز به کار کرد اما شروع تولید پوشاک تحت نام برند سارک از سال ۱۳۷۶ آغاز گردید.
این برند بر پایه خلاقیت و مسئولیت پذیری بنا شده است .
سارک با بهره گیری از ترند های روز دنیا و طراحی خلاقانه در سبک مینیمال تن پوش هایی برای زنانی که سادگی را زیبایی می دانند طراحی می کند.
تاکید بر استفاده از الیاف طبیعی و توجه به کیفیت تولیدات و تن خورهای زیبا از مهمترین مسئولیت های سارک می باشد.
امسال به مناسبت بیست سالگی این برند بخش مجله اینترنتی سارک با هدف معرفی کامل تر محصولات سارک ،آشنایی با مراحل طراحی و تولید ،بازخوانی ترند های روز ، بررسی شاخه های دنیای مد و …راه اندازی گردید .
شما میتوانید مطالب علمی و عمومی مورد نظر خود رادر زمینه مد و پوشاک در مجله آنلاین سارک مطالعه نمایید و نظراتتون را با ما اشتراک بگذارید .
هدف سارک علاوه بر اطلاع رسانی در زمینه های مختلف مد ، بهره مندی از مشارکت دوستداران سارک می باشد ، نظرات شما در بهبود کیفیت تولیدات و خدمات سارک موثر خواهد بود.
دلگرم همراهی شما هستیم.

سردبیر

ممکن است بپسندید

دیدگاه خود را بنویسید ...

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.