ترند تابستانی

ترند تابستانی آقایان

توسط

هر ۶ماه یکبار، اوایل ژانویه و جون، توجه خریداران دنیای مد به چهار پایتخت مد در جهان جلب می شود تا نظاره گر کالکشن بهترین و بزرگترین طراحان لباس دنیا باشند و از ترندهای فصل پیش رو آگاه شوند.

در بهار و تابستان شاهد ٢٠١٩ مدل های زیادی از شلوارک های کوتاه، کت های پاستلی و پیراهن های مدل دار بودیم و در ترندهای ٢٠٢٠ هم رد پای زیادی از کالکشن های قبل را میبینیم.

پیراهن های اور سایز

مدت زیادی است که لباس های اورسایز، گشاد و ظاهر شلخته ترند شده، اما در کالشن های بهار و تابستان ٢٠٢٠لباس ها کج و مأوج، با ظاهری آشفته دیده می شوند.با این دید که هر چه لباستان گشادتر باشد، جالب تر به نظر می رسد. خلاقانه ترین مدل های پیراهن اورسایز مردانه را در برندهای “Chalayan”,”Prada”, “Liam Hodges” می بینیم.

ترند تابستانی

پیراهن آستین کوتاه و شلوارک

پیرهن آستین کوتاه با شلوارک ست هم، از ترندهای جالب بهار و تابستان ٢٠٢٠ است که در کالکشن برندهای زیادی به چشم می خورد.

در کالکشن “Charles Jeffrey” ست کت و شلوارک جین، ست سوئیت شرت شلوارک ورزشی “Liam Hodges” و پیراهن شلوارک ابریشمی “Edward Cratchley” از جذاب ترین های این ترند تابستانی هستند.

ترند تابستانی

کت و شلوار راه راه باریک

پارچه راه راه ظاهری مدرن دارد و در عین حال مورد علاقه آقایون با شغل آزاد و کارمندان یقه سفید نیز هست.

کت شلوار های راه راه کالکشن “Dolce & Gabbana” با فرمی پیچیده و در کالشن “Charles Jeffrey” این ترند با کت های فراک استیم پانکsteampunk دیده می شود.

برند های پاریسی که به این ترند پرداختند میتوان به”Celine”, “Paul Smith” و “Balmain” اشاره کرد.

البته این نکته را باید یاداوری کنم که اگر قصد پوشیدن کت و شلوار راه راه را دارید، این ترند به هیچ وجه شبیه کت شلوارهای عادی که در  گذشته می پوشیدید نیستند و ظاهری کاملاً مدرن و متفاوت دارند.

ترند تابستانی

صندل های بزرگ ارتوپدیک

برای بهار و تابستان ٢٠٢٠ صندل هاتون باید خپل تر و زمخت تر از  همیشه باشند.

صندل های سنگین “Fendi”، صندل های ساختار گسیخته “Dolce & Gabbana” از نمونه های بارز این ترند بهاری هستند.

اگر شما شهامتش را داشته باشید می توانید این صندل ها را به صورتی اوانگارد با جوراب بپوشید و در غیر این صورت می توانید بدون جوراب استفاده کنید.

در این بین همان طور که انتظار می رفت عامه پسند ترین مدل های صندل از برند های “Lanvin” و “Hermes” هستند.

ترند تابستانی

ساتن

ظاهر براق و روان ساتن این بار از دنیای زنانه، پا به کالکشن های مردانه گذاشت.نمونه هایی از ان را می شود در پیراهن های براق و شلوار سنبادی های”Saint Laurent” دید.
این ترند با کار های “Dunhill” و “Dior” از دل پاریس متولد شد؛ اوانگاردترین و اینده گرایانه ترین مدل های ان را می توان در کالکشن “Balmain” دید و در این میان بلوز شلوار های ساتن “Dries Van Noten” و “Loewe” پوشیدنی تر و شیک تر از بقیه کارها به نظر می رسند.

ترند تابستانی

شلوارک بوکس

قائدتاً همه شما از ترند شلوارک های کوتاه این فصل اگاه هستید. طراحان در این فصل بیشتر تمایل داشتند به سبک های راحت و اسپورت بپردازند، و شلوارک های ابریشمی و نرم بوکس را وارد ران وی کردند.برند های “Versace”، “prada” و “Giorgio Armani” برای این مدل شلوارک از پارچه های سبک پیراهنی، و برند “Fendi” از پارچه لطیف پنبه ای استفاده کردند.

ترند تابستانی

این ایتم از ترند های اخر هفته ای برای فصل گرم است.

از ترند های دیگری که در کاکشن های لباس مردانه ٢٠٢٠ به چشم می خورد، می توان به پیراهن های ابریشمی با یقه بسیار باز، شلوار های کارگو دهه نودی،پیراهن های حریر، مدل های مختلف دو بنده، انواع و اقسام کت های دبل برستد، پارچه های انیمال پرینت، بلوز و شلوار های جینِ سِت، شلوار های چرمی تیره، پارچه های ابرو بادی و همچنین استفاده از رنگ های گرم مثل نارنجی و قرمز و ماهاگونی برای این فصل بود…

لباس های پر زرق و برق و اغراق امیز برندهای لوکس و معروف که در کت واک ها میبینیم، به طور کلی برای عام مردم قابل پوشیدن نیست؛ به همین دلیل هیچ گاه ترند های یک فصل بر ١٠٠٪؜ جامعه تاثیر مستقیم ندارد، اما همیشه حال و هوای این ترند ها با صورتی عامه پسند و قابل پوشیدن وارد برند های فست فشن شده، و استریت استایل هر فصل را می سازد.

به نظر شما بین ترند های بهار تابستان٢٠١٩ و ٢٠٢٠ کدام یک قابل پوشیدن و جذاب تر است؟!

ممکن است بپسندید

دیدگاه خود را بنویسید ...

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.